Kuidas koroonavaktsiini abil eakatest kiiremini lahti saada

5 minutit lugemist

Ameerika Meditsiiniassotsiatsiooni („Journal of American Medicine Association”, JAMA) uuringutulemustest selgus, et gripivaktsiini kasutamise tagajärjel on surnud rekordiliselt palju vanureid. Uuringus kogutud andmete järgi suureneb 60 protsendil üle 65-aastastest inimestest suremusrisk drastiliselt pärast gripivaktsiini süstimist…

Endine CBSi uuriv ajakirjanik Sharyl Attkisson ütleb, et uuring tõstab esile seda, kuidas vaktsiinid võivad elude päästmise asemel hoopis neid hävitada.
Inquisitr.com: Atkisson tsiteerib oma blogis peaaegu 10 aastat tagasi ilmunud ja tähelepanuta jäänud JAMA uuringut, mis näitas, et gripivaktsiini saanud eakate hulgas ei paranenud suremusnäitajad isegi pärast vaktsineerimise hõlmatuse suurt tõstmist. Tema sõnul „ei saanud uuring palju tähelepanu, sest teadus näitas soovimatuid tulemusi”.
Teadlaste eesmärk antud uuringus oli tõestada, et massiline gripi vastu vaktsineerimine päästab maailma, kuid „ehmatusega” leidsid nad, et andmed ei toetanud nende hüpoteesi absoluutselt. Andmed näitavad pärast gripivaktsiini manustamist hoopis eakate surmade arvu tõusu, mitte langust.
John Hopkinsi instituudi teadlane Peter Doshi, Ph.D. avaldas mainekas Inglise ajakirjas „British Medical Journal” raporti, mis teatas, et CDC tavapärane gripivaktsiini soovitamine põhineb „madala kvaliteediga uuringutel, mis pole vettpidavad”.
Tema sõnul puuduvad kaalukad tõendid, et vaktsineerimine vähendaks eakate suremust. Huvitaval kombel tsiteerib Doshi Austraalia teadusuuringut, kus leiti märkimisväärsed riskid ka laste hulgas, nimelt „üks igast sajast alla viieaastasest lapsest sai 2009. aastal pärast H1N1 gripi vaktsiini krambihoo”.
Pakendi infolehe järgi suri Fluzone’i vaktsiini ohutusuuringute jooksul 3833-st eakast 23 pärast vaktsiini saamist („Health Imact News”). Veel 226 inimest koges „tõsiseid kõrvalmõjusid”. Tootja aga eitab igasugust seost surmajuhtumite ja gripivaktsiini vahel.
Varasema veebisaidi Inquisitr artikli järgi tundub, et avalik skeptitsism gripivaktsiini kasulikkuses suhtes kasvab. Kahtluste tõus on korrelatsioonis vaktsiinitööstuse teadusuuringute pettuste juhtumite arvuga. Vaktsiinitööstus toob igal aastal sisse miljardeid dollareid kasumit. Pärast mõne vaktsiini ohtlikkust käsitleva artikli ilmumist, kirjutavad lugejad oma pereliikmetest, keda antud vaktsiin kahjustanud on ning ei gripi- ega koroonavaktsiin ei ole eakate puhul mingi erand.

Ei üllataks kedagi, kui varsti hakatakse mittevaktsineerituid tituleerima rahvavaenlasteks. Igal juhul toimub juba kõrtsiustel meditsiiniline selekteerimine ja diskrimineerimine, millist ei olnud isegi Stalini ega Hitleri ajal. Jumal tänatud, elimineerimiseni ei ole veel jõutud!

Mitmed inimesed on teatanud, et nende vanaema, onu või vend suri varsti pärast gripivaktsiini manustamist. Mõnedel juhtudel oli tegu nende elu esimese gripivaktsiiniga. Neid lugusid üritatakse maha vaikida, samal ajal maksab valitsus gripivaktsiini kahjustuste eest välja rohkem hüvitisi kui ühegi teise vaktsiini eest.
Sellele vaatamata oodatakse üha rohkem, et kõik eakad kodanikud rivistuksid üles oma iga-aastast gripivaktsiini saama.
Eakate hooldekodu Atlanta lähedal Georgia osariigis on juba raporteerinud selle reegli traagilisi tagajärgi. Kõik Hope Assisted Living & Memory Care hooldekodu elanikud said 2019. aasta novembris gripivaktsiini. Igal eakal tekkis kohe palavik. Nädala jooksul oli viis neist surnud. Allika andmetel on selle asutuse jaoks tavaline üks kuni kaks surma poole aasta jooksul, tavaliselt Alzheimeri tõve tagajärjel.
Seetõttu tekivad küsimused: kas gripivaktsiini kasud kaaluvad riskid üles, eriti nõrga tervisega eakate hulgas? Või oleks parem, kui nad otsustaksid vaktsiinist keelduda? On vist üleliigne küsida, Kes saab vaktsiini kahjulikkuse tõendite varjamisest kasu?
Ja mis oleks kahjulike tõendite võltsimise motiiv, kui neid tegelikult ei eksisteeri? Kui faktid on nii kindlad, nagu mõned väidavad, siis miks tunnevad nad end ohustatuna kui andmetes kaheldakse? Kas tõde ei peaks suutma uuringutele vastu pidada?

November 2019

* 22. augustil 2021 kukkus Mallorca rannas kokku ja suri 19-aastane südamerikkega saksa noormees. Tema terviseprobleemid algasid pärast koroonavaktsiini süsti.
* Hispaanias tehti 19-aastasele neiule vaktsiinisüst. 20 minutit hiljem ta suri.
* Alam-Saksimaal süstis üks meditsiinitöötaja vähemalt 8900 inimesele nn. covid-vaktsiini asemel „soolvett” (arvatavasti peab ajakirjanik silmas füsioloogilist lahust)! Tohtreid tuleb usaldada!
* Lisa Shaw, 44-aastane BBC ajakirjanik, suri AstraZeneca vaktsiinist tingitud tüsistuste tagajärjel. Tegemist on esimese juhtumiga Inglismaal, kus surma põhjuseks on COVID19-vastane vaktsiin.
* Inglismaal suri aprillis 201 7 seitse vaktsineeritud pilooti (neist 2 hispaania pilooti. Kuhu need andmed nüüdseks kadunud on? See on ametlikult teatatud fakt).
* Tallinnas tekkis 30-aastasel mehel peale vaktsiinisüsti parema jala tugev turse ja mingi eriskummaline lööve säärele. Ta läks ise Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse ja paigutati kohe intensiivravi palatisse. Veri oli mehel nii paks, et seda oli analüüsi jaoks raske kätte saada. Analüüs näitas, et kõik on korras ja hommikul lasti mees välja. Arstid kehitasid ainult õlgu ega osanud kummalise „terviserikke” kohta lausuda ei musta ega valget.
* …kusjuures ma ei pea ennast ei lameemaalaseks ega vaktsiinivastaseks, aga kui peale esimest süsti Põlva haiglas juba 15 minutilise ooteaja jooksul hakkas pilt eest ära kaduma ja üldine lihanõrkus ei võimaldanud õieti kätt ega jalga tõsta ning mind ratastoolis samasse majja emosse sõidutati? 45 minutit lamasin seal, vererõhk 180 ja keha ei kuulanud sõna. Abikaasa talutas lõpuks autosse ja koju. Kusjuures digiloos pole kriipsugi selle kohta, et oleksin üldse Põlva EMOS viibinud. Kuhu ja kellele siin kurta on, kui keegi väljagi ei tee? (Kommentaar Delfis 15. sept. 2021)
* Saksa reisilennukis suri pärast teist vaktsiinisüsti koroonasse nakatunud 51-aastane mees.
* 6. detsembril 2021 suri Eestis 87-aastane mees, kellele oli samal päeval tehtud koroonavaktsiin.

See on alles algus, hakkame neid näiteid jõudumööda lisama.

Ühe USA maakonna andmed 2021 aastast. Uute covid-juhtumite arv ja kui palju nakatunuid on „vaktsineeritud” ja kui paljud ei ole.

NB! Loe ka
Isamaa tervist hoieldes, koroona vastu võideldes!
Uuring Iisraelis näitab, et loomulik immuunsus kaitseb deltatüve vastu 13 korda paremini kui vaktsiinid
Vaktsiinidest ja kohustusliku vaktsineerimise orgiast
Koroona vastu vaktsineerimise teooria evolutsioon
Koroonapandeemia – hukatus või hoopiski õnnistus?