Poissmeeste välimääraja

3 minutit lugemist

Kuidas ära tunda paadunud poissmeest, kes võib küll olla suurepärane kohtingukaaslane, kuid kes ei kavatsegi kunagi altari ette astuda? Siin nad on – suhtevaenulike poissmeeste välimääraja.

JOOKSIK Kõige hullem suhtefoob on jooksikutüüpi poissmees. Suhte alustamises on ta täielik proff, kuid selle hoidmises suur ümmargune null. Ta oskab sind nii hästi veenda, et usud end teda armastavat. Sama hästi oskab ta ennast veenda selles, et ta peab su maha jätma.

Sellise poissmehe kallima esime­seks reaktsiooniks on loomulikult see, et üritad talle mõistuse pähe panna. Kuid lõpeta enda vaevamine ja ära püüagi tema tegudele seletusi otsida, sest mingit seletust lihtsalt pole. Viimane asi, mis sa kuulda tahad, on tema versioon teie suhtest – ta arvab, et just sina oled süüdi. Parim, mis teha saad – lase tal minna. Tema tagaajamine teeb su enesehinnangule kõike muud kui head.

MÄNGUR See mees on suur jutu- ja väike tegudemees. Ta käitub nii, nagu oleks ta sinust huvitatud, kuid välja ei kutsu ta sind kunagi. Ta esitab küsimusi, flirdib ja vaatab sulle sügavalt silma, kuid edasi areneb teie suhe teokiirusel. See on segadusseajav ja närvesööv.

Sellise noormehe puhul pea meeles, et teod räägivad rohkem kui sõnad. Kaitse ennast sellega, et ära kogu oma emotsionaalset energiat tema peale kuluta. Olla armunud kellessegi, kes sind pidevalt tagasi lükkab, on alandav. Väldi masendusse sattumist ja jäta ta lihtsalt maha.

KÜBERMEES Kübermees on täiuslik näide infoajastu hullusest. Kui talle võimalus anda, peitub ta arvutiekraani taha või ripub mobiiltelefoni otsas, et vaid tõelisi suhteid vältida. Eriti ekstreemne kübermehetüüp on see, kes on täiesti võimetu end teise inimesega siduma. Ta tahab ainult ohutult flirtida ja mõttemänge mängida – see meenutab talle tema kalleid arvutimänge. Seksist kübermehega ei maksa unistadagi, sest see jääbki fantaasiaks. Tema elu armastus on klaviatuur ning sellega ei ole mõtet võistelda.

LENDMEES Ta on impulsiivne, võluv, suurepärane vestleja ja hea kuulaja. Ka voodis on ta suurepärane: võrgutav ja salapärane. Pealtnäha on ta südamlik ja seltsiv – saage tuttavaks – see on Lendmees! Ta naudib sinuga iga hetke, kui juhtud olema tema nädala või kuu lemmik. Kuid tema maitse on muutuv nagu ilm. Seega on temaga koos olemine suurepärane hetkeni, kuni ta su elust kaob, et siis jälle mõne kuu pärast pessa tagasi tulla.

Kui sa talle vastu ei hakka, jäädki tema jalamauks. Kui teie suhe kolme kuu jooksul püsivaks ei arene, pole seda mõtet lootagi.

IGAVENE POISSMEES Emotsionaalses mõttes on igavene poissmees kõige ohutum. Põhimõtteliselt on ta täiesti talutav tüüp, kuid ära lase tal end tüssata. Kui sinu sihiks on abielu, lõpeb teie suhe pisaratega. Ära looda, et ta ühel päeval ümber mõtleb ja sind altari ette viia tahab. Esita talle ultimaatum – kui ta teie kokkulepitud kuupäevaks ikka veel valmis ei ole, siis tead ju küll, mis tegema pead… Head aega!

KROONILINE KOHTAJA See poissmehetüüp võib igaühe ära lollitada, et ta otsib tõsist suhet. Ta on usaldusväärne ning oskab igal pool laitmatud käituda. Kuid kroonilise kohtaja suurepärased seltskondlikud oskused tulenevad sellest, et ta käib kogu aeg naistega väljas. Ja kui teie suhe lõppema peaks, ei piirdu kohtingumees lihtsalt ära jooksmisega – ta teeb kõik, et sulle haiget teha. Tema lahkumissõnade hulka kuulub näiteks lause: „Ma tahan küll abielluda, kuid mitte sinuga.“

Ära raiska energiat sellega, et püüad end tema ees õigustama hakata – sul pole midagi viga. Unusta kaitsekõne – las ta läheb!