Uuring Iisraelis näitab, et loomulik immuunsus kaitseb deltatüve vastu 13 korda paremini kui vaktsiinid

1 minutit lugemist

Taas kord on tõestatud, et dr. Anthony Fauci ja teised president Bideni COVID-nõustajad on COVID-vaktsiinide „teaduse” suhtes eksinud. Nad kinnitasid ameeriklastele, et vaktsiinid annavad parema kaitse kui loomulik immuunsus. Vastne uuring Iisraelist näitab vastupidist: loomulik immuunsus annab delta-variandi vastu parema kaitse kui vaktsiinid. See on suurim taoline uuring, mis seni tehtud on.

2021. aasta augustis märkisime, kui tähelepanuväärne see on, et suured meediakanalid hakkavad viimaks andma sõna teadlastele, kes kritiseerivad president Bideni püüdu sundida inimesi ennast vaktsineerima. Iisraelis tehtud uuring seab vaktsiinidele tuginemise veel rohkem kahtluse alla. Uuring näitas, et vaktsineeritutel on 13 korda suurem oht nakatuda ja 27 korda suurem oht mitte ainult nakatuda, vaid ka haigestuda.
Teadusajakirjanik Alex Berenson, kes on korduvalt seadnud kahtluse alla vaktsiinide ja maskide tõhususe COVID-i ennetamisel, kirjutas, et see uuring „teeb lõpu mistahes väidetele vaktsiinide paremuse kohta võrreldes loomuliku immuunsusega”.
Uuring tugines Maccabi Terviseteenistuse (üks neljast ravikindlustussüsteemist Iisraelis) andmebaasile, milles on andmed 2,5 miljoni iisraellase kohta. Uuring, mida juhtisid dr. Tal Patalon ja Sivan Gazit, näitas, et jaanuaris ja veebruaris 2021 vaktsineeritud inimestel oli suvise nakkusepuhangu ajal (juunis, juulis ja augusti esimesel poolel) 13 korda suurem oht nakatuda kui vaktsineerimata inimestel. Väiksemamahuline uuring 32 000 osalisega näitas, et COVID-19 haigusesümptomid tekkisid vaktsineeritutel 27 korda sagedamini.
Iisrael, esimene riik, mille elanikkond on peaaegu täielikult vaktsineeritud, on nüüd kujuteldamatus olukorras: igapäevased nakatumisarvud on saavutanud rekordilise taseme ja vaktsiinid ei paista pakkuvat deltaviiruse vastu mitte mingisugust kaitset.
Samuti saab üha selgemaks, et mRNA-süstide kahjulikud kõrvaltoimed on palju levinumad kui seni arvanud oleme. Iseäranis armastatakse selliseid juhtumeid maha eriti Eestis maha vaikida.
6. detsembril 2021 suri Eestis 87-aastane mees, kellele oli samal päeval tehtud koroonavaktsiini süst…

NB! Loe ka:
Isamaa tervist hoieldes, koroona vastu võideldes!
Koroonapandeemia – hukatus või hoopiski õnnistus?
Ainult nii võidame koroonaviiruse!
Ärge tõrkuge mitte, vaktsiinivastased, sest pääsemine on ligi!
1918.–1920. aasta gripiepideemia
Natside bioloogilised katsed inimestega