Isamaa tervist hoieldes, koroona vastu võideldes!

2 minutit lugemist
Ära unusta hoida 2–3 meetrist distantsi sõbrannadega tennist mängides! Muide, kaasaegne meditsiin on surma võitnud. Enam pole eluohtlikke haigusi, on igavene elu! Kui uskuda alates 2020. aasta märtsi keskpaigast avaldatud ametlikku statistikat, siis kui keegi üldse sureb, siis ainult viirusest COVIT-19 tingitud kopsupõletikku!

* * *

Ka tervisejooksu ajal ära unusta hoida vähemalt 2-meetrist distantsi. Pea meeles: terves kehas terve koroona!

* * *

Kui koroonaparanoia sind väga painama hakkab, siis pese korralikult oma riista. Aga tee seda vähemalt 10–15 minutit. Pole midagi hullu, kui pauk peaks lahti minema: koroonast, tripperist, süüfilisest, klamüüdiast ja muust taolisest oled sa igal juhul pääsenud!

* * *

Hoia soovitatavat 2–3-meetrist distantsi ka sõpradega väljas sportides.

* * *

Lesbiline grupiseks (8–10 naise vahel) on taas lubatud alates 24. septembrist 2022 „Maaja” kõlblusvastaste tegude propageerimise osakonna kirjalikul loal.

* * *

Seoses koroonapandeemiaga on igasugused militaarvallatused keelatud kuni 30. juunini 2022. Poisid, käituge korralikult!

* * *

Kui oled otsustanud kaunil päikeselisel päeval linnatänaval rahvale vittu näidata, siis järgi alati 2–4 meetri reeglit!

* * *

Rannarõõme nautides ja koroona vältimiseks järgige alati 2×2 ja 1+1 reeglit!

* * *

Kui olukord seda nõuab, siis kanna kindlasti maski – näiteks panka, relva-, lõhkeaineladu või juveelipoodi „külastades” – HA-HAA-HAAA!

* * *

Hoia soovituslikku 2-meetrist distantsi ka avalikus tualetis kusemisel!

NB! Seoses riikliku koroonaparanoiaga võib neil, kes ei ole just kaugel merereisil „Maaja” ostmisel tõsiseid probleeme tekkida, sest mõnes kaubandukeskuses olid isegi R-kioskid suletud. Küll on ajakiri aga taas müügil bensiinitanklates ja Prisma ja Selveri ajakirjandusletis. Otsi hoolega, sest sageli on ülivagad moslemitest naismüüjad pannud „Maaja” kõige kõrgemale riiulile (et liliputid ajakirja kätte ei saaks!) nii, et ainult veerand ajakirja näha.
Rimist pole mõtet „Maajat” otsida, sest see vaga kaubanduskett meie ajakirja müügile ei võta. Sellises olukorras on palju mõttekam ja mugavam ajakiri meie kodulehekülje kaudu tellida ja ajakiri jõuab sinu postkasti hiljemalt kuu esimesel päeval! Hoia kõva!

MAAJA suguelu tervisliku vältimise osakond

0

Your Cart