Isamaa tervist hoieldes, koroona vastu võideldes!

1 minutit lugemist
Ära unusta hoida 2–3 meetrist distantsi kümnendat korda vaktsineeritud sõbrannadega tennist mängides!

* * *

Ka tervisejooksu ajal ära unusta hoida vähemalt 2-meetrist distantsi. Pea meeles: terves kehas terve koroona!

* * *

Kui koroonaparanoia sind väga painama hakkab, siis pese korralikult oma riista. Aga tee seda kaks-kolm korda päevas vähemalt 10–15 minutit. Pole midagi hullu, kui pauk peaks lahti minema: koroonast, katkust, malaariast, tripperist, süüfilisest, klamüüdiast ja muust taolisest jamast oled sa igal juhul pääsenud!

* * *

Hoia soovitatavat 2–3-meetrist distantsi ka koos kuuendat korda vaktsineeritud sõpradega väljas sportides.

* * *

Lesbiline grupiseks vaktsineeritud neidude vahel on taas lubatud alates 1. juunist 2023 „Maaja” kõlblusvastaste tegude propageerimise osakonna juhataja kirjalikul loal.

* * *

Seoses koroonapandeemiaga on igasugused militaarvallatused kategooriliselt keelatud kuni 1. märtsini 2023. Poisid, käituge korralikult!

* * *

Kui oled otsustanud kaunil päikeselisel päeval linnatänaval rahvale vittu näidata, siis järgi alati 2–4 meetri reeglit!

* * *

Rannarõõme nautides ja koroonasse nakatumise vältimiseks järgige alati 2×2 ja 1+1 reeglit! Hoidke ID-kaart ja vaktsineerimistõend alati käepärast!

* * *

Isegi siis, kui oled vaktsineeritud, HA-HAA-HAAA, kanna alati maski – eriti panka, relva-, lõhkeaineladu või juveelipoodi külastades – HA-HAA-HAAA! Kanna maski ka pärast 12-ndat tõhustusdoosi! HA-HAA-HAAA!

* * *

Hoia soovituslikku 2–3-meetrist distantsi ka avalikus tualetis pissimisel!
Koroonasse nakatumise vältimise teaduslik loogika!

NB!
Palju mõttekam ja mugavam on „Maaja” meie kodusaidi kaudu tellida ja jooksva kuu ajakiri jõuab sinu postkasti (kui postiljon just moslem ei ole, aga seda ei maksa karta, sest ajakiri on kinnises ümbrikus) hiljemalt kuu esimesel päeval! Ka on see parim viis tuttavate eest varjata, et sa tunned seksi vastu huvi. Hoia kõva!
Lõpuks ometi! Hurraa, alates 2022. aasta juunist on „Maaja” müügil ka Rimis!

MAAJA