Isamaa tervist hoieldes, koroona vastu võideldes!

2 minutit lugemist
Ära unusta hoida 2–3 meetrist distantsi sõbrannadega tennist mängides! Muide, kaasaegne meditsiin on surma võitnud. Enam pole surma, on igavene elu! Kui uskuda viimase nelja kuu (2020 märts–juuni) statistikat, siis kui keegi üldse sureb, siis ainult koroonaviirusest tingitud kopsupõletikku!

* * *

Ka tervisejooksu ajal ära unusta hoida vähemalt 2-meetrist distantsi. Pea meeles: terves kehas terve koroona!

* * *

Kui koroonaparanoia sind väga painama hakkab, siis pese korralikult oma riista. Aga tee seda vähemalt 10–15 minutit. Pole midagi hullu, kui pauk peaks lahti minema: koroonast, tripperist, süüfilisest, klamüüdiast ja muust taolisest jamast oled sa igal juhul pääsenud!

* * *

Hoia soovitatavat 2–3-meetrist distantsi ka sõpradega väljas sportides.

* * *

Lesbiline grupiseks (8–10 naise vahel) on taas lubatud alates 24. septembrist 2022 „Maaja” kõlblusvastaste tegude osakonna kirjalikul loal.

* * *

Seoses koroonaviirusepandeemiaga on igasugused militaarvallatused keelatud kuni 30. juunini 2021. Poisid, käituge korralikult!

* * *

Kui oled otsustanud kaunil suvepäeval linnatänaval rahvale vittu näidata, siis järgi alati 2–4 meetri reeglit!

* * *

Rannarõõme nautides ja koroona vältimiseks järgige alati 2+2 reeglit!

* * *

Kui olukord seda nõuab, siis kanna kindlasti maski – näiteks panka, relvaladu või juveelipoodi „külastades” – HA-HAA-HAAA!

* * *

Hoia soovituslikku distantsi ka avalikus tualetis kusemisel!

Tunnuspildil: Hoia soovituslikku 2-meetrist distantsi ka grupiseksi ajal. Kui sul on aga riist 2,2 m pikk, siis võid koroonat kartmata kõikjal vahekorda astuda.

NB! Seoses riikliku koroonaparanoiaga võib neil, kes ei ole just kaugel merereisil „Maaja” ostmisel tõsiseid probleeme tekkida, sest mõnes kaubandukeskuses olid isegi R-kioskid suletud. Küll on ajakiri aga taas müügil bensiinitanklates ja Prisma ja Selveri ajakirjandusletis. Otsi hoolega, sest sageli on ülivagad moslemitest naismüüjad pannud „Maaja” kõige kõrgemale riiulile (et lilputid ajakirja kätte ei saaks!) nii, et ainult veerand ajakirja näha.
Rimist pole mõtet „Maajat” otsida, sest see ülivaga kaubanduskett meie ajakirja müügile ei võta. Sellises olukorras on palju mõttekam ja mugavam ajakiri meie kodulehekülje kaudu tellida.

MAAJA nakkushaiguste osakond

0

Your Cart