Isamaa tervist hoieldes, koroona vastu võideldes!

2 minutit lugemist
Ära unusta hoida 2–3 meetrist distantsi sõbrannadega tennist mängides! Muide, kaasaegne meditsiin on surma peaaegu võitnud. Kui uskuda alates 2019. aasta märtsi keskpaigast avaldatud ametlikku statistikat, siis kui keegi üldse sureb, siis ainult viirusest COVIT-19 tingitud kopsupõletikku! Teisi haigusi enam ei ole! Elagu meie kuulsusrikkad tohtrid, surma võitjad!

* * *

Ka tervisejooksu ajal ära unusta hoida vähemalt 2-meetrist distantsi. Pea meeles: terves kehas terve koroona!

* * *

Kui koroonaparanoia sind väga painama hakkab, siis pese korralikult oma riista. Aga tee seda kaks-kolm korda päevas vähemalt 10–15 minutit. Pole midagi hullu, kui pauk peaks lahti minema: koroonast, katkust, malaariast, tripperist, süüfilisest, klamüüdiast ja muust taolisest oled sa igal juhul pääsenud!

* * *

Hoia soovitatavat 2–3-meetrist distantsi ka koos vaktsineeritud sõpradega väljas sportides.

* * *

Lesbiline grupiseks vaktsineeritud neidude vahel on taas lubatud alates 1. oktoobrist 2022 „Maaja” kõlblusvastaste tegude propageerimise osakonna kirjalikul loal.

* * *

Seoses koroonapandeemiaga on igasugused militaarvallatused kategooriliselt keelatud kuni 1. juulini 2022. Poisid, käituge korralikult!

* * *

Kui oled otsustanud kaunil päikeselisel päeval linnatänaval rahvale vittu näidata, siis järgi alati 2–4 meetri reeglit!

* * *

Rannarõõme nautides ja koroonasse nakatumise vältimiseks järgige alati 2×2 ja 1+1 reeglit! Ja hoidke ID-kaart ja vaktsineerimistõend käepärast!

* * *

Isegi siis, kui oled vaktsineeritud, HA-HAA-HAAA, kanna alati maski – eriti panka, relva-, lõhkeaineladu või juveelipoodi „külastades” – HA-HAA-HAAA! Kanna maski ka pärast 14-ndat tõhustusdoosi! HA-HAA-HAAA!

* * *

Hoia soovituslikku 2–3-meetrist distantsi ka avalikus tualetis pissimisel!
Koroonasse nakatumise vältimise teaduslik loogika!

NB! Seoses riikliku koroonaparanoiaga võib neil, kes ei ole just kaugel merereisil „Maaja” ostmisel tõsiseid probleeme tekkida, sest mõnes kaubandukeskuses olid isegi R-kioskid suletud. Küll on ajakiri aga taas müügil bensiinitanklates ja Prisma ja Selveri ajakirjandusletis. Otsi hoolega, sest sageli on moslemitest naismüüjad pannud „Maaja” kõige kõrgemale riiulile (et liliputid ajakirja kätte ei saaks!) nii, et ajakirja serv vaevu nähtav.
Rimist pole mõtet „Maajat” otsida, sest see islamistlik kaubanduskett meie ajakirja müügile ei võta. Sellises olukorras on palju mõttekam ja mugavam ajakiri meie kodulehekülje kaudu tellida ja jooksva kuu ajakiri jõuab sinu postkasti (kui postiljon just moslem ei ole, aga seda ei maksa karta, sest ajakiri on kinnises ümbrikus) hiljemalt kuu esimesel päeval! Hoia kõva!

MAAJA suguelu vältimise osakond

0

Your Cart