Mida pakub anaalseks naisele

1 minutit lugemist

Kas anaalseks pakub lõbu ainult mehele või seda naudib ka naine? Seksis lähevad käiku kõik avaused ja võimalused. Niipalju kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid suhtumisi anaalseksi.

Üks on aga kindel, anaalseksi ei naudi ükski naine, ja seda sel lihtsal põhjusel, et naisel puudub eesnääre, mille stimuleerimine (ükskõik, kas anuse kaudu või väljastpoolt) suurendab oluliselt mehe naudingut, arvaku heteromehed sellest mida tahes!

Kõige kummalisem on see, et praegusel ajastul, kui seks valitseb maailma, elab mõni inimene veel pilkases pimeduses ja minestab, kui midagi anaalseksist kuuleb. Tema teadmisi ongi võib-olla kujundanud ainult pornofilmide tegelased. Või on ta äkki kuulnud turumüüjalt habemega legendi ühe tuntud ja väidetavalt anaalseksi harrastanud kultuuritegelase naise räbaldunud tervisest?
Ükskord pihtis ühele meie kaastöötajale üks kogenud prostituut, et kõige hullem olla anaalseks, selle eest võtvat ta kõrgemat tasu. See tegevat koledasti haiget, pumpavat ta sisemuse õhku täis, nii et ta olla pärast nagu täispuhutud konn ja omadega päris läbi – töövõimetu!

NB! Loe ka:
Biseksuaalsus – topeltmõnu!
Biseksuaalsed mehed on tegelikult homod
Seks, libiido ja armumaagia
Oraalne, vaginaalne või anaalne – iga orgasm on erinev!