Mida pakub anaalseks naisele

1 minutit lugemist

Kas anaalseks pakub lõbu ainult mehele või seda naudib ka naine? Seksis lähevad käiku kõik avaused ja võimalused. Niipalju kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid suhtumisi anaalseksi.

Kõige kummalisem on see, et praegusel ajastul, kui seks valitseb maailma, elab mõni inimene veel pilkases pimeduses ja minestab, kui midagi anaalseksist kuuleb. Tema teadmisi ongi võib-olla kujundanud ainult pornofilmide tegelased. Või on ta äkki kuulnud turumüüjalt habemega legendi ühe tuntud ja väidetavalt anaalseksi harrastanud kultuuritegelase naise räbaldunud tervisest?
Ükskord pihtis ühele meie kaastöötajale üks kogenud prostituut, et kõige hullem olla anaalseks, selle eest võtvat ta kõrgemat tasu. See tegevat koledasti haiget, pumpavat ta sisemuse õhku täis, nii et ta olla pärast nagu täispuhutud konn ja omadega päris läbi – töövõimetu!
Kui ma imestasin ja mainisin, et minu naine naudib anaalseksi ning sageli isegi nõuab seda, siis oli selle paljunäinud vanima ameti esindaja kord imestada. Ta palus end valgustada ja jutustada, et kuidas see võimalik on ning kuidas me selleni jõudsime.
Ma siis rääkisin.

Edasi loe juuli „Maajast”! Ajakiri veel müügil!

Loe ka: „Biseksuaalsus: müüt, reaalsus või trend?”

 

0

Your Cart