Biseksuaalsus – topeltmõnu!

9 minutit lugemist

Paljude prominentide eeskujul (Madonna, Drew Barrymore, Naomi Campbell) on üha enam naisi ja mehi asunud oma armuelu rikastama samast soost inimestega, olemata seejuures päris homoseksuaalsed. Nii igatahes näitavad uuemad küsitlused. Isegi „New York Times” kirjutas, et uus põlvkond moodustab biseksuaalse nähtuse homode ja heteroseksuaalide vahel. Ühe küsitluse tulemusena on selgunud, et taolisi suhteid harrastab iga viies naine ja iga kaheksas mees.

Biseksuaalsed mängud – üha enam inimesi otsustab neid ära proovida ja kahekordset mõnu nautida!
„Juba murdeealisena märkasin, et mind ei tõmba mitte ainult tüdrukud,” tunnistab Rain (23). „Esimest korda tegin ma seda koos klassivendadega. Pärast seda mõtlesin, et ma olengi vist homo. Siiski mitte! Naiste peale tõuseb mul samuti. Praegu olen ma vallaline. Ja seda meelega, sest nii saan ma nautida kõige mitmekesisemat seksi. Ükskõik, kas naiste või meestega. Peaasi, et oleks lahe! Aga üks asi meeldib mulle küll üle kõige. Nimelt see, kui kaks naist ennast minu ees lahti riietavad. Alguses vaatan ma seda lihtsalt pealt ja silitan oma väikemeest. Kui see siis lõpuks uhkelt püsti seisab, löön ma ise ka kampa ja näitan naistele, mida üks tugev mees suudab. Viimati tõin ma diskolt kaasa kaks kuuma pruuti, kellel oli juba rikkalikult vastavaid kogemusi. Kahjuks ei trehva selliseid just sageli. Nad võtsid mul nii hästi suhu, et mul pidi katus ära sõitma. Nad tegid seda niikaua, kuni mul tuli. Aga me muidugi jätkasime. Üks tahtis, et ma teda tingimata tagant võtaksin. No minu jaoks oli see muidugi parim! Teine aga õõtsutas samal ajal oma rindu mu näo ees ja see erutas mind pööraselt. Me olime seksist lausa joobunud.
Ma ei valeta, kui ütlen, et öö jooksul sain viis korda orgasmi. Kahjuks kohtab selliseid tüdrukuid üliharva. Üldiselt on mul siiski alati ka pakk kondoome valmis, sest kunagi ei või ju teada. Nii on ikka kindlam…”
Margit (22) räägib oma esimesest bikogemusest: „Naisega voodisse minna – veel paari kuu eest oleksin ma võinud vanduda, et seda ma küll ei tee! Mind huvitavad ju ikka mehed. Igasugune bivärk tundus olevat välistatud!” Müüjana töötav Margit naerab seejärel, sest vahepeal on ta ümber mõelnud.
See naine, kes talle kustumatu elamuse jättis, oli tegelikult isegi tema sõbra endine pruut. „Rait kutsus Anne meie poole sööma, sest tema peigmees oli parajasti komandeeringus. Olime veidi napsi võtnud ja hakkasime mängima pudelimängu lahtiriietamise peale. Alguses pakkus see asi meile lihtsalt nalja ja me itsitasime nagu lollakad. Aga mingil hetkel me tundsime, et õhus on elektrit ja see pani meid käima. Anne hakkas mind silitama ja suudlema. Alguses Rait küll kõhkles, sest ta ju teadis, mida ma biseksist arvan. Aga mingist hetkest hakkas asi mind huvitama ja siis tuli Rait samuti kaasa. Me amelesime niiviisi, et ma jäin keskele, Anne minu peal ja mina Raidi peal. Rait silitas huultega mu reisi, kuni ta lõpuks mu jalgade vahele pääses. Ja seal lasi ta siis oma keelel käia. Tema keel käiks nagu tuulehoog siia ja sinna, lõpuks ajas ta mu jalad täitsa laiali, et oma keelt võimalikult sügavale suruda. Täitsa lõpp! Ma pidin lausa hulluks minema, sest mind hellitasid kaks inimest, mees ja naine. Ma lausa sulasin nende vahel. See oli nii mõnus, et mul kadusid igasugused kompleksid. Rait ei tundnud mind enam äragi. Ma ei olnud sugugi armukade, kui ta Annega ratsutas. Eelneva keelemängu eest olin ma talle nii tänulik. Istusin siis Anne näo kohale ja nautisin olukorda.
Lõpuks olin ma täitsa küps. Sirutasin oma tagumiku Raidi poole ja lasin tal siseneda. Olin käpuli, Rait võttis mind tagant, samal ajal suudlesin ma Anne õõtsuvaid rindu. Talle meeldis see väga ja ta näitas seda ka otse välja, lausa oiates mõnust. Me hullasime esialgu põrandal, pärast aga läksime kõik kolmekesi sauna duši alla. Seal läks asi sõna otseses mõttes ikka täitsa märjaks. Anne juhtis sooja veejoa mulle otse jalgade vahele, see oli nii hullupööra kihvt, et ma sain varsti jälle orgasmi. Loomulikult hoolitsesime üheskoos ka Raidi eest.
Ühesõnaga, ma poleks uskunudki, et bimängud võivad olla nii vahvad. Mul poleks midagi selle vastu, et proovida veelkord biseksi mõne naisega!”
„Ma tulin ärireisilt tagasi planeeritust pisut varem,” räägib Indrek (33). „Hiilisin hästi vaikselt tuppa, et oma naist Karinit üllatada – lillede ja vahuveiniga. Järsku jäin ma nagu naelutatult seisma: ma kuulsin magamistoast täiesti konkreetset ohkimist. No mida?! Esimene mõte oli, et Karin petab mind mingi mehega! Paotasin veidi ust ja nägin, et tõepoolest, ongi nii, see on mu oma naine, kes seal suurest mõnust niutsub. Ainult et mitte mingi mehe, vaid oma parima sõbranna Merkaga! Nad olid asendis 69 ja teineteisega väga ametis. Nad ei märganudki mind enne, kui ma juba olin alasti ja seisin voodi kõrval. Merkal oli tagumik püsti ja ma võtsin ta kohe ette. Merka võpatas veidi, kuid jätkas siis Karini hellitamist, vastates ka minu liigutustele vastutõugetega.

Pärast võimsat kolmikorgasmi kosutasime end šampanjaga. Ei mingeid mõttetuid etteheiteid ega liigseid selgitusi. Me lihtsalt nautisime olukorda. Õige varsti ajasid mõlemad naised suudluste ja silitustega mul jälle kõvaks. Siis kargas Merka mulle peale ja hakkas ratsutama nagu pöörane. Samal ajal imes Karin tema lopsakaid hüplevaid rindu. Ma pean ütlema, et sellest päevast peale on meie armuelu muutunud palju paremaks!”
„See kukkus välja täiesti juhuslikult,” räägib Jaan (27). Olime koos sõber Mardiga jalgrattamatkal. Leidsime ühe kena metsajärve ja läksime ujuma. Aga äkki tabas mind kramp, hea veel, et veest välja sain. Mart hakkas mu säärt masseerima. Ta tegi seda nii hästi, et kramp oli varsti kadunud. Aga tema silitas mind ikka edasi, silitas mu reisi… Ma ei osanud seisukohta võtta: algul tahtsin ta lihtsalt eemale tõugata, aga siis tundsin, et mulle meeldib see, mis ta teeb. Tundsin, et mul läheb kõvaks. Mart ütles, et ma võin rahulik olla, kõik on korras. Siis surus ta oma pea mulle jalgade vahele…
Ja lõpuks ei tundnud ma enam mingit piinlikkust. Vastupidi, see oli imetore! Ma polnud varem kunagi midagi niisugust kogenud. Mart oli ju ometi abielus. Milles siis asi? Kas me tõesti oleme homod? Mart ainult naeratas: „Ära räägi praegu midagi!” Ta suudles mind, algul õrnalt, siis järjest tugevamini. Ja see meeldis mulle. Oma naisele ei ole ma sellest rääkinud, ma tean, et see oleks meie abielu lõpp. Aga seda ma küll ei taha, sest ma ju armastan teda nii nagu ennegi. Ma naudin seksi temaga, nüüd võib-olla isegi pisut rohkem kui enne! Ka Mardiga kohtumistest ei suuda ma kuidagi loobuda.”
„Sain 25-aastaseks. Sünnipäevapidu oli tõesti äge,” meenutab Kristiina. „Kuna mu naabrinaine oli parajasti üksi, siis tegin talle ettepaneku veel veidi napsi võtta ja minu juurde öömajale jääda. Lõpuks olime ikka päris korralikult vintis. Lõkerdasime ja lobisesime nii kõvasti, et mu mees lõi käega ja läks teise tuppa magama.
Pillel on õlgadeni ulatuvad blondid juuksed ja keha nagu mõnel modellil. Oli küllaltki palav ja me otsustasime paljalt magama minna. Kui ma olin tule ära kustutanud, surus Pille ennast minu vastu. Ma polnud veel kunagi tundnud naisterahva pehmet, siidist nahka nii lähedal. See oli täitsa meeldiv tunne. Nii meeldiv, et ma sirutasin käe ümber Pille õlgade. Tundus nii, et seda märguannet ta vist ootaski, sest järgmisel hetkel ta juba suudles mind ja silitas mu rindu.
Ta limpsis õrnalt mu rinnanibusid, suudles mu jalgevahet. Mu orgasm oli niivõrd võimas, et mul pidi lausa hing kinni jääma. Jah, tõepoolest, olin varemgi kuulnud, et naine teab kõige paremini, mida teine naine soovib!”
„Nüüd on sinu kord!” sosistas Pille ja kükitas mu näo kohale. Ja siis lasin muudkui keelel käia, nii et ta sai korraliku orgasmi. Ma olen kindel, et mu kallim kõrvaltoas elas sellele kõigele kaasa. Ma olen talle suuremeelsuse eest tänulik!”

Mida teha, kui märkad, et partner on „bi”?
Seksuoloogid on veendunud, et inimene on põhimõtteliselt võimeline armastama nii mehi kui naisi. Homoerootilist kalduvust surutakse maha kasvatuse ja ühiskondlike konventsioonidega. Mida siis teha, kui märkad, et partner on „bi”? Ära kaota närve, arutage asja rahulikult omavahel. Pidage silmas, et enamasti on tegu mööduva nähtusega, mis on tingitud lihtsalt uudishimust. Leidub ka küllalt neid, kes oma partneri homoseksuaalse suunitlusega lepivad, seni, kuni jätkub omavaheline seksuaalne tõmme.

Nii viivad naised teineteist orgasmi
Kui naised armatsevad, siis teevad nad seda väga tundeliselt. Kõdisti hellitamiseks ei kasutata üksnes sõrmi, vaid ka huuli. Keelemängu teevad naised sageli meestest kauem ja kirglikumalt, samal ajal ka ennast silitades, kuni ühise orgasmini välja. Tihti võetakse appi ka seksilelud – dildod ja vibraatorid.

Biseks. Enne, kui tuld anda, tuleks arvestada järgmist:
Kindla partnerisuhte korral võib biseks mõjuda šokeerivalt. Hariliku heterosuhte puhul jäävad sellised bimängud ainult fantaasiaks. Kui partner aga kindlasti soovib midagi sellist ära proovida, peaks seda eelnevalt põhjalikult arutama. Muidu võite saada halbade üllatuste osalisteks. Ja kindlasti tuleks kasutada kondoomi! Parem karta, kui kahetseda!

MAAJA

NB! Loe ka:
Minu mees armastab teist meest!
Biseksuaalsuse bioloogilised faktorid
Biseksuaalsed mehed on tegelikult homod
Mis juhtub, kui selgub, et naise kavaler on biseksuaal?