Seks ja puhkus

0 minutit lugemist

Seitse inimest kümnest tunnistavad, et neil on olnud puhkuse ajal seksuaalvahekord vähemalt ühe isikuga, 46% ütles, et nad olid seksuaalsuhtes kolme erineva inimesega, ligikaudu 20% tunnistas, et neil oli seksuaalsuhe enam kui viie partneriga.

„Puhkuse ajal seksimine pakub vaheldust ja põnevust. Tunned ennast rõõmsameelselt ja oled kergemini nõus võtma enda peale riske. Seksides aega veetes veedad enamuse puhkuse ajast rohkem voodis kui rannas,” kommenteerib Kate Taylor, raamatu „A Woman’s Guide to Sex” autor.

„Naiste seksuaalsuse kõrgpunkt saabub tavaliselt õhtupoolikul. Meestel on selleks aga päikesetõus. Uuringud on näidanud, et mehe sperma produktsioon tõuseb, kui päike paistab nende kätele või rinnale.”

Uuringud näitavad, et 79% inimestest, kes lähevad puhkusele koos oma kaaslasega on tavaliselt õnnetumad, kui need, kes jätavad oma partneri koju. Mehed petavad oma kaaslast rohkem kui naised. Uuringutes toodi välja, et suur osa puhkuseseiklustest toob kaasa ootamatuid suveniire nagu suguhaigused või ka raseduse kuna ligi 61% inimesi ei kasuta suvepuhkusel seksides kondoomi.