Suuseksi meistrid

4 minutit lugemist

Tänapäeval ei ole paljudel naistel midagi selle vastu, et oma partneri genitaale huulte ja keelega hellitada või sel viisil isegi orgasmini viia. Paljud suuseksi harrastajad ei oska aga aimatagi, et neil oli juba antiikajal suur eeskuju – Egiptuse kuulsaim kuninganna Kleopatra (69–30 eKr).

Valitsejanna oli pärit kreeka üliku Ptolemaiose perekonnast. Nagu oli Vana-Egiptuses kombeks, abiellus Kleopatra kõigepealt oma noorima venna Ptolemaios XIII-ga, kes oli tollal 18-aastane. Kuid Kleopatra jäi juba aasta pärast leseks ning siis tuli Julius Caesari näol tema ellu suur armastus. Kuigi Caesaril oli aastaid üle viiekümne, oli

Harjutamine teeb meistriks!

Kleopatra armastus tema vastu nii suur, et ta loobus Egiptuse troonist ning järgnes kuulsale väepealikule Rooma, kus elas kaks aastat. 44. aastal eKr. Caesar mõrvati ning Kleopatra põgenes tagasi kodumaale. Caesari järglaseks sai Rooma riigimees ja väejuht Marcus Antonius (83–30 eKr), keda Kleopatra kohtas Tarsuses ning keda ta võlus oma suuseksi kunstiga nii, et Antoniusest sai talle pimesi ustav ori. Edasi järgnes jõudeelu Kleopatra õukonnas ja otsatu hulk orgiaid. Rooma sõdurid eesotsas kõlvatusi jumaldava Marcus Antoniusega tõid Rooma lõdvad kombed Egiptusesse kaasa. Kus Kleopatra ja Antonius ka ei peatunud, ei jätnud nad kunagi juhust kasutamata, et jooma- ja seksipeost osa võtta. Kuigi Kleopatra oli ikka veel kuninganna, oli ta võtnud üle tavalise libu maneerid. Kurikuulsatel orgiatel oli ta innukas osavõtjaja ning igaüks, kes tundis himu, võis korra valitsejannaga vallatleda.

Tänu Kleopatra kirele suuseksi vastu sai ta hüüdnimeks Suur neelaja ja legendi järgi olevat ta kord suuga rahuldanud terve Rooma kompanii sõdalasi. Kui tema võimekuses kümne tuhande mehe suguteid järgemööda imeda võib kahelda, siis selles on ajalooallikad küll üksmeelel, et ühel öösel oli ta oma kuninglikus voodis suuga rahuldanud sadat meest. Aja jooksul muutus Suur neelaja üha täitmatuks. Kleopatra tahtis kõigil meestel, olenemata seisusest või rahvusest – oli siis tegemist roomlase, egiptlase, nuubialase, üliku, sõdalase või orjaga –, suhu võtta. „Ta mängib korraga kolme flööti ja tema mäng on täielik nauding,” öeldi tollal lihahimulise kuninganna kohta. Kleoptra muutis fellatio tõeliseks kunstiks ning võitis sellega palju mehi enda poole. Legendi järgi olevat ta oma lühikese elu jooksul suuga rahuldanud üle 50 000 mehe. (Vanasti armastati arvudega küll liialdada!) Poliitilisel auahnusel ja inimlikul kirel oli aga saatuslik tagajärg. Pärast kaotust Aktioni lahingus ja Antoniuse enesetappu veendus Kleopatra, et Egiptuse kroon on talle ja ta lastele kadunud. Et mitte lasta Octavianusel ennast triumfirongkäigus Rooma viia, võttis ta endalt elu – laskis end mürkmaol salvata. (Uuematel andmetel ta siiski tapeti.) Kombluse ajaloos on Kleopatra suurim erotomaan, kes jätab varju isegi Vene keisrinna Katariina Teise.

Hollywoodi salapärane keelevirtuoos
Kuigi sellest mehest pole ühtegi fotot ega filmi, oli Sam sellest hoolimata 1950.–1960. aastatel Hollywoodi salajane staar. Tema telefoninumbri võis leida paljude prominentsete näitlejannade märkmikest. Sam oli mees, kellest filmimetropoli naised rääkisid sosinal ja naeru kihistades.

Liza Minelli (s 1946) on Sami kohta öelnud järgmist: „Selle mehe suurim pluss oli tema täielik anonüümsus. Mitte ükski klatšireporter pole teda eales intervjueerinud, ükski paparatso pildistanud. Sealjuures oleksid tema memuaarid väärt miljoneid, sest ta käis pea kõigi kuulsate naiste seeliku all, alates Doris Dayst kuni Natalie Woodini.”

Palju aastaid tagasi paljastas üks Hollywoodi tuntud naisajakirjanik Sami saladuse. Selgus, et too kuulus Sam oli tollal silmapaistamatu välimusega 50-ndates aastates mees. Ta oli mingis mõttes meessoost callgirl ning tuli alati kutse peale filmidiivade sviitidesse ja villadesse. Sami kohta teati rääkida, et tema erootiline leidlikkus ja fantaasia olid lihtsalt vapustavad. Omal viisil suutis ta iga naist seksuaalselt rahuldada. See tähendas seda, et Sam oli meister suuseksi ja oraalsete suudluste alal. Iga naine, keda vanameister keele ja huultega hellitas, koges tormilisi orgasme, ja mitte ainult üks kord, vaid mitu korda järjest.
Loomulikult olid paljude kuulsuste naised rahuldamata. Pole siis mingi ime, et Sam leidis õigel ajal oma turuniši. „Virtuooslik keel” olevat oma legendaarse tehnika selgeks õppinud ühe Argentiina krahvinna peal. Sam suutis naistele pakkuda seda, mida nad vajasid – ihu väristavaid orgasme, tõelisi unelmate kõrghetki. Sam, see individualist naiste õnnelikuks tegijate hulgas, olevat sõna otseses mõttes lakkunud kokku terve varanduse. Tema honorarid ulatusid peadpööritavatesse kõrgustesse. Tollal olevat ta elanud Beverly Hillsis, kuid ükski inimene ei teadnud tema täpset aadressi. Sam oli ja jäi salapäraseks keeleakrobaadiks ning maailm ei ole tänini teada saanud, kes ta tegelikult oli.

©Peter Hagen