Issanda loomaaed sai paika pandud!

1 minutit lugemist

Pärast selle „tabeli” avaldamist ei kahtle enam keegi Jumala olemasolus, sest ainult Jehoova – või tema ametivend Allah – on võimeline looma nii täiuslikku loomaaeda!

Eestlastel pole nõukogude ajast midagi head meenutada, aga pole võimatu, et kaugemas tulevikus hakatakse seda pidama kadunud normaalsuse ajastuks.

Perversne perekond Nõukogude Liidus: isa on mees, vanaisa on ka mees, vanaema on koguni naine (!), ema on ka naine, tütar on naissoost ja poeg – tule Jumal appi – on ka meessoost! Ja emale ei tule mõttesegi lasta ennast vanaonuks opereerida! No olid ikka ajad!

Ka kõige hullema stalinliku terrori ajal olid olemas mehed ja naised sugudena, eestlased, venelased, usbekid, evengid ja paljud teised rahvustena, neegrid, asiaadid ja valged rassidena ja nii edasi. Inimesi (tõsi küll, mitte kõiki) ajasid hulluks ideoloogiad, eriti marksism-leninism ja maoism, aga selles osas, mis on silmaga nähtav, oldi normaalsed.

Nüüd on tulemas sada ja üks erinevat soovarianti või siis üldine sooneutraalsus, mistahes haiged seksuaalsed fantaasiad on järsku „normaalsed” suunitlused, rasse pole üldse olemas, rahvused on väljamõeldis – kõik need teooriad on vastupidised sellele, mida inimene oma silmaga näeb. Ja ometigi võetakse need omaks ehk siis idioodistutakse vabatahtlikult – eriti kehtib see noorte kohta, kellel puudub lugemus, teadmised ja igasugune kriitiline meel ning kes on valmis joonelt omaks võtma kuitahes idiootlikku Brüsseli demagoogiat.

Kui sinna lisada veel vihakõneseadused, solvumisühiskond, sõnavabaduse ja eelkõige sõnakasutuse piiramine ja teised läänemaailma totalitarismiilmingud, siis ei oota meid ees isegi mitte Nõukogude, vaid lausa Pol Pothi aeg.

Kui inimestelt võetakse sooline, rahvuslik, rassiline ja muudki identiteedid, ning muudetakse nad juurtetuks ja ajupestud helepruuniks massiks, siis pole ka raske neid polpotlikult kõblaste abil uut maailmakorda looma panna. Sest kõik need uued soota ja eata inimesed on üliagressiivsed mõistuse säilitanud inimeste vastu.

Maailm sammub hukatuse poole ja kummalisel moel juhib seda ideoloogia, mis sündis Prantsuse revolutsiooni vabadusideaalidest…

Facebooki anekdoot: Your comment didn’t follow our Community Standards on hate speech!

0

Your Cart