Issanda loomaaed sai paika pandud!

2 minutit lugemist

Pärast selle „edetabeliga” tutvumist ei kahtle enam keegi Jumala olemasolus, sest ainult Jehoova koos ametivendade Allahi ja Šivaga on võimelised looma nii täiuslikku loomaaeda!

Eestlastel pole nõukogude ajast midagi head meenutada, aga juba praegu võib hakata seda pidama kadunud normaalsuse ajastuks.

Perversne perekond Nõukogude Liidus: isa on mees, vanaisa on ka mees, vanaema on naine, ema on naine, tütar on naine ja poeg – tule Jumal appi – on ka meessoost! Ja emale ei tule mõttesegi lasta ennast onuks opereerida! No olid ikka ajad!

Ka kõige hullema stalinliku terrori aastatel olid olemas mehed ja naised sugudena, eestlased, venelased, usbekid, evengid ja paljud teised rahvustena, neegrid, asiaadid ja valged rassidena jne. Inimesi (tõsi küll, mitte kõiki) ajasid hulluks ideoloogiad, eriti marksism-leninism ja maoism, aga selles osas, mis on silmaga nähtav, oldi normaalsed.

Nüüd on tulemas sada ja üks erinevat soovarianti või siis üldine sooneutraalsus. Mistahes haiged seksuaalsed fantaasiad on järsku „normaalsed” suunitlused, rasse pole üldse olemas, rahvused on väljamõeldis – kõik need teooriad on vastupidised sellele, mida inimene oma silmaga näeb. Ja ometigi võetakse need omaks ehk siis idioodistutakse vabatahtlikult – eriti kehtib see kaasaegsete noorte kohta, kellel puudub lugemus, teadmised ja absoluutselt igasugune kriitiline meel ning kes on valmis joonelt omaks võtma kuitahes tobedat Brüsseli vikerkaarevärvilist moslemitest pagulaste ees lömitavat selgrootut demagoogiat. Noorte deviisiks näib olevat: olla  hetero, kuid riietuda ja käituda nagu elupõline pederast. Omal ajal ei tulnud isegi pederastid selle peale, et lasta endale teha keemilisi lokke!

Kui sellesse loetellu lisada veel – tõsi küll, alles viimast lihvi saavad vihakõneseadused, solvumisühiskond, aeg-ajalt lahvatavad „rassisimiskandaalid”, sõnavabaduse ja eelkõige sõnakasutuse räige piiramine stalinismi parimaid traditsioone järgides ja teised läänemaailma totalitarismiilmingud, siis ei oota meid ees isegi mitte Nõukogude, vaid lausa Pol Pothi aeg.

Kui inimestelt võetakse soolised, rahvuslikud, rassilised ja teisedki identiteedid, ning muudetakse nad juurtetuks ja ajupestud helepruuniks massiks, siis pole ka raske neid polpotlikult kõblaste abil uut maailmakorda looma panna. Sest kõik need uued soota, rahvuseta ja eata inimesed on üliagressiivsed ja sallimatud kaine mõistuse ja kriitlise meele säilitanud inimeste vastu.

Maailm sammub hukatuse poole ja kummalisel moel juhib seda ideoloogia, mis sündis Prantsuse revolutsiooni vabadusideaalidest…

NB! Loe ka:
Kus on sinu noku 2.0?
Hermafrodiitide ja transvestiitide kummaline maailm
Samasooliste abielude salakarid
Ja siis algab see, mida nimetatakse pederastiaks…