Piina mind!

4 minutit lugemist

Sadomasohhistlik suhe on mõlemal osapoolel eelnevalt kokku lepitud. Kokkuleppest sünnivad rollid, kus masohhist loovutab võimu sadisti kätte. Valitseva osapoole õnnestunud roll tagab korda läinud aktsiooni. Aktiivsema poole osa peab olema küllaltki karm, sest masohhisti ei rahulda see, kui ta aheldatakse voodi külge ja samal ajal pakutakse näiteks hellitavalt kohvi ning kiidetakse punnpepuks.

MÄNGU REGULEERIB TURVASÕNA
Sadomasohhistlik akt algab sõnalise ahistamisega ja sellele järgneb inimlikkuse alandamine käsu korras. Heterosadomasohhismi osapoolte maskuliinsed-feministlikud piirid võivad olla vastakad. Tuntumad variatsioonid on Valitseja-Ori, Õpeta-ja-Õpilane, Emand-Teenijapoisi mängud. Et sadomasohhistlik akt õnnestuks, selleks on tähtis koht riietusel. Nahk, kummiülikonnad, univormid on aukartustäratavad riided, mis erutavad. Kogu protseduur aga saab värvingut juurde sõjaväevormidest. Nende auastmelisus süvendab sadomasohhislliku akti võimuvahekorda.
Mängu ühele osapoolele nauditava valu tekitamine ja teisele selle tajumine on tõeline osa sadomasohhismist. Igal inimesel on oma valulävi. Selle ületamine aga vabastab ajus endorfiini – aine, mis on koostiselt samane kange uinuti morfiiniga. See leevendab valu tuska. Niisiis võib korduva sadomasohhistliku käitumise korral rääkida ka varjatud narkomaaniast.
Et sadomasohhistliku vahekorra ajal kumbki osapool oma piire ei ületaks ega teisele tõelist piina ei tekitaks, lepitakse eelnevalt kokku turvasõnas, mis katkestab kontrolli alt väljuva, kuid mitte tervet mängu. Turvasõna on märk masohhistilt oma alistajale, umbes niisuguse tähendusega, et ole hea tee nüüd midagi muud. Seda sõna aga võib tarvitada ka sadist, kui näiteks ei jaksa enam masohhisti soove täita. Turvasõna on olemuselt mänguväline, näiteks „auto”, „gepard” või koguni varjatud. Näiteks hõikab mängu muutust nõudev masohhist „helepunane”. Varsti lõpetab sadist nüpeldamise. Hõige „punane” aga sunnib sadisti kohe taltuma. Seega on sadomasohhistlikes mängudes tükike tsiviliseeritust, mitte vaid seda räiget piinamist, mida meile teleritest või filmides tihtilugu vahendatakse.

PIITS JA PRÄÄNIK
Raske on kujutada sadomasohhismi ette piitsutamiseta. Piits on sadomasohhistidele komm. Siit ehk ka sadomasohhisllik vanasõna, et tuleb anda piitsa ja präänikut. Mida siis soovitatakse sadistile, kes hakkab masohhisti piitsaga nüpeldama? Vaata, et partner on turvalises ja mõnusas asendis. Alusta kergelt ja tõsta intensiivsust, sagedust ja löögitugevust, kuni piitsutatav jõuab valuläveni ja hüüab turvasõna. Ära ületa seda piiri! Ära piitsuta ühte kohta, eriti väldi, et piitsaots ei sattuks eelmise löögi kohale. Ära lase piitsa kunagi keerduda ümber partneri keha, see võib tekitada valušoki. Tööta püstiasendis ja löö sealt otse alla, kus lebab masohhist. Vaheta piitsasid, et saavutada erilisi tundeid ja fiilinguid ning hääli. Pärast plaasterda kinni tekkinud haavad ja lase piitsutatul veidi aega kosuda. Puhasta nuudid ja piitsad desinfitseeriva ainega ja hoolda rasvaga. Vahendid jäägu sügavalt isiklikeks. Masohhist peaks olema kindel, et piitsutaja on pädev ja selge mõistusega. Võta endale mugav asend, sest asendi vahetamine keset protseduuri sunnib mängu katkestama ja seda uuesti alustama. Eriti peaks teadma, mida sa soovid. Lõdvestu ja keskendu igale löögile. Tunne, kuidas valu maitseb. Kui saab siiber, siis kasuta turvasõna.

AHELDA MIND VOODI KÜLGE!
Mõnele meeldib voodi külge sidumine, teisi aga rahuldavad külmad ja karged ahelad. On inimesi, kes seda eriti naudivad. Kinniseotuna võib nautida partneri kättesaamatut lähedust, mis olevat eriti erutav. Eriti siis, kui aheldatud osapoolel on silmad kinni seotud. Kinnisiduja peaks teadma, et oskab teha kergesti avatavaid sõlmi ning vaatama hoolikalt, et nahkrihmade sisepinnad ei sisaldaks teravaid metallnaaste. Kui aga tarvitatakse käeraudu, pead olema kindel, et tagavaravõtmed on kusagil läheduses. Rusikareegel on see, et sõrm peaks mahtuma ihu ja käeraua vahele. Siis käerauad ei pigista. Ja ära seo partneri silmi liiga kiiresti kinni. Kaelarihm tuleb aga panna nii, aas, mille külge kett kinnitatakse, jääks rinna poolele. Kunagi ei tohi kaelarihma kukla tagant tõmmata. Gaasimaske, respiraatoreid tarvitades tuleb olla eriti ettevaatlik, sest on ohtlik jätta kinniseotud partnerit gaasimaski hingeldama.

PUUST PESULÕKSUD
Sadomasohhismi juurde kuulub veel rinnanibude pigistamine. Kuid peab teadma, et see on väga õrn koht ihul. Mingit lõksu ega pitsitusvahendit ei tohi rinnanibude küljes kauem kui 20 minutit hoida. Põhiliselt tarvitatakse sadomasohhistlike mängude ajal puust pesulõkse. Kui need ära võtta, tuleb seda teha väga aeglaselt, sest järsk eemaldamine tekitab väljakannatamatu valu.
Kuigi sadomasohhismiga kaasnevad ka niisugused nähtused nagu väljaheitemängud, soovitatakse neid asendada. Vedeliku asemel kõlbab õlu ja kõvema kraami asemel soovitatakse piparkoogitaigent. Sadomasohhismi juurde kuulub veel mitmeid „piinamismeetodeid”. Naha läbitorkamine, klistiir, karvade mahaajamine jne. Põhinõue on aga see, et kõik oleks puhas ja steriilne. See ongi turvaline sadomasohhism.

MAAJA

NB! Loe ka:
Täiskasvanute mängud
Eksdomina: „Ma ei ole kunagi austust meeste vastu kaotanud.“
Domina Eva: „Kõige täiuslikum on seks, mille me loome oma fantaasias!“