Seks eesliga (galerii)

7 minutit lugemist

Iga naine on kuulnud väljendit „suur nagu hobusel”. Hoolimata teadmisest, et liiga suur riist võib haiget teha, vaevab paljusid naisi mõte, kuidas küll oleks teha „seda” hobuse, eesli või muu taolise loomaga.

Loomaseksi vastu tundsid huvi ka Mike ja Jane. Nad olid kuulnud, et Mehhikos pidi korraldatama „eeslišõudeks” nimetatavaid etendusi. Nad tahtsid oma silmaga näha, kas on võimalik, et naine saab olla seksuaalvahekorras eesliga. Sellepärast sõitsidki nad Mehhikosse. Mike käis õhtuti ringi ja kui tema juurde tulid prostituute pakkuvad mehed, küsis ta nendelt eeslišõu kohta. Enamik ajas talle udujuttu, püüdes teda lihtsalt mõnda järjekordsesse urkasse meelitada, kuid viimaks leidis ta, mida otsis.
Nad läksid Jane’iga kõrvalisse hoovi äärelinnas. Päike oli just loojunud. Neile juhatati kohad ja nad tellisid kumbki tequila. Kohe algas etendus. Lavatuled keerati heledamaks ning lavale toodi eesel ja kaks ilusat süsimustade juustega naist – üks mehhiklanna ja teine asiaat. Nende silmad särasid ja oli ilmne, et nad ootasid kannatamatult seda, mis järgnema pidi. Mehhiklanna paitas eesli pead ja rääkis temaga õrnal häälel, aasialanna hakkas aga samal ajal looma kõhu alt sugutit kompama. See ilmus tema paituste mõjul pikkamööda nähtavale. Peagi ulatus riist juba kaugele välja, kuid ei olnud veel kõva. Tüdruk võttis kara käte vahele ja liigutas kiiremini, kuni riist kasvas umbes 35 sentimeetrini. Nüüd hakkas tüdruk kara otsa limpsima ja võttis selle siis suhu, nii sügavale kui sai.

Juhendaja märguande peale võtsid tüdrukud ennast publiku ergutushüüete saatel alasti. Lavale toodi laud. Mehhiklanna heitis selle peale selili, asiaat juhtis eesli tema juurde. Mehhiklanna haaras kannatamatusega eesli karast ja juhtis selle endale sisse. Juba niigi kõva riist jämenes silmnähtavalt veelgi. Tüdruk kiljus heameelest, kui hiiglaslik suguti tema sees edasi-tagasi liikus. Seda ei kestnud aga kauem kui pool minutit – siis läks eeslil pauk lahti ja vitt lirtsus spermajugadest, mis valgusid välja ja voolasid põrandale.
Aasiat tõmbas riista mehhiklanna putsist välja ja pani endale suhu. Ta imes nii palju eesli spermat kui sai, aga ei jõudnud piisavalt kiiresti neelata ja suurem osa voolas välja. Mehhiklanna võttis kara jälle enda kätte ja lasi ülejäänud sperma endale suhu. Kui suguti jälle väiksemaks hakkas vajuma, vaatas tüdruk võidurõõmsalt publiku poole, kes aplodeeris. Tüdruk laskis viimase spermajoa oma rindadele voolata.
Nüüd olid Mike ja Jane oma silmaga näinud, et naise vahekord eesliga ei ole legend, vaid tõsi. Nad sõitsid koju tagasi. Mike teadis, et pärast Mehhikos nähtud vaatepilti unistab tema naine veel vaid sellest, kuidas saada ka enda sisse taolist suurt riista.

Ühel päeval leidis Mike pornoajakirjast kuulutuse, kus otsiti loomaseksihuvilisi. Mike vastas kuulutusele ja sai mõne nädala pärast vastuse Johni-nimeliselt mehelt, kes teatas, et tal on seksiks väljaõpetatud poni ja eesel. Kirjaga olid kaasas fotod, mille pealt Jane ei saanud enam pilku ära. Nii sõitsidki nad Johni juurde, mõlemad elevil – naine oodates oma elu suurimat riista, mees lootes teha oma naisest vapustavaid pilte.
John viis nad kõigepealt poni juurde, kes oli tema sõnul keppinud oma 20 või 30 naist. Jane lähenes ponile areldi, aga kui ta loomal ettevaatlikult üle selja paitas, läks sellel kõvaks. Jane ronis poni kõhu alla tema gigantset riista vaatama, poni aga seisis liikumatult paigal. Jane sirutas käe välja ja katsus kara. See oli soe ja kõva. Mike filmis juba videokaameraga, samal ajal kui John fotosid klõpsutas.

Jane võttis ennast alasti. Siis pani ta suu poni kara juurde, naeratas mehele ja võttis suguti suhu. Poni tundis naise sooja suud oma riista vastas ja hakkas pikkamööda liigutama. Natukese aja pärast laskis Jane riista jälle suust välja, sest talle tundus, nagu hakkaks ponil tulema, ja ta ei tahtnud seda veel.
Mike ja John tõid kohale väikese polsterdatud pingi ja naine heitis sellele selili. Mehed aitasid ta sobivasse asendisse ja tõid poni tema juurde. Jane haaras karast kinni ja juhtis selle oma läbimärja vitu juurde. Ta tahtis algul ainult otsa ettevaatlikult sisse lasta, kuid nii kui riist naise suguelundite vastu puudutas, lükkas poni seda kohe umbes 20 cm edasi. Jane ahmis õhku, kuid sulges siis mõnust silmad ning juhtis riista käega sisse ja välja. Mehed aga klõpsutasid teineteise võidu fotosid ja filmisid.

Orgasmini jõudnud poni hakkas hirnuma ja Jane hoidis kara kinni, et loom teda ei vigastaks. Putsist purskasid välja võimsad spermajoad. Nainegi sai orgasmi. Kui tema keha oli võbelemise lõpetanud, tõmbas ta pehmeks läinud suure riista august välja. Selle otsast tuli ikka veel spermat. Jane võttis kara otsa ja pani selle endale suhu, lakkudes ülejäänud jobi ära.
Jane oli üliõnnelik. Ta oli just esimest korda elus loomalt taha saanud. John küsis aga üllatunult: „Kas sa said tõesti orgasmi, kui poni sind keppis?” Naine ütles, et algul oli tal hirm, et poni teeb talle haiget, aga siis sai oli ta nagu seitsmendas taevas. John küsis nüüd, kas Jane tahab ka eeslit proovida. Jane vastas, et ei jõua seda ära oodata.
John viis poni minema ja tõi kohale eesli, kes juba kisendas rõõmsalt, teades väga hästi, milleks ta sinna toodi. John rahustas eeslit. Siis sirutas Jane käe pikkamööda looma kõhu alla ja haaras riistast. Ta ütles, et teda üllatab, et eesel ei haise nagu tavalised talliloomad. John seletas, et kui talle tuleb külalisi nikkuma, peseb ta loomad ülima hoolega puhtaks. Jane võttis eesli kara otsa, pani endale suhu ja imes mõne minuti. Eesli riist paisus ja paisus. Kara ots oli hiiglaslik. Jane oleks soovinud, et see nauding oleks kestnud veel kaua, aga juba hakkas eeslil sperma purskama nagu voolikust. Naine lakkus algul otsast, siis aga lükkas kara natuke eemale, nii et valkjas vedelik purskas talle üle näo. Mehed filmisid seda päris lähedalt ja tegid ka fotosid, et toimunut oleks alati võimalik uuesti vaadata. Naine võttis eesli kara taas suhu ja püüdis võimalikult palju spermat alla neelata. Ta imes ennastunustavalt, kuni oli nii kiimas, et ütles meestele hingeldades, et need pingi tooksid.
Mehed aitasid naise asendisse, kus tema vitt oli eesli kara lähedal, ja lükkasid 38-sentimeetrise riista umbes poolest saadik sisse. Jane surus alakeha innukalt eeslile vastu. Eesel hakkas pumpama. Mike nõudis, et naine laseks karast lahti, nii et nikkumist saaks korralikult filmida. Naine tegigi seda, aga siis rammis eesel kara lõpuni sisse, nii et Jane karjatas valust ja oli sunnitud riista taas käega kinni hoidma.
Peagi tundis naine sooja vedelikku oma auku purskamas ning siis välja valgumas ja üle pepuaugu voolamas. Ta oli kurb, et nuss nii kiiresti lõppes, kuid teadis, et ka homme on päev. Mõte sellest, et teda nikub eesel, ajas Jane’i uuesti orgasmi. Eeslisperma joad nirisesid mööda Jane’i reisi maha, naine karjus orgasmis ja eesel kisendas. Jane jäi õnnelikuna veel mõneks ajaks lamama, siis aga tõmbas veel tilkuva kara oma putsist välja. John viis eesli ära, samal ajal kui Mike ikka veel lähedalt pilte tegi. Sperma voolas naise august pikkamööda välja. See oli meeldejääv päev.
Mike ja Jane jäid Johni külalisteks veel mitu päeva. Hommikuti ärgates leidis Mike tihti, et naine oli läinud talli eesli juurde. Jane püüdis harjutada eeslit nikkuma aeglaselt ja lühikeste liigutustega. Mõnikord tuli ta kara otsast ära enne, enne, kui eesel orgasmini jõudis, ja võttis suguti endale suhu. Siis nikkus eesel Jane’i suhu ja spermajoad voolasid naise suust välja üle näo ja tisside. Seda vaadates tuli ka Mike’il tahtmine keppida ja nii imes Jane nii teda kui ka eeslit, kuni mehel läks talle suhu pauk lahti. Jane ütles, et spermade maitses pole mingit vahet, ainult eesli oma on soojem.

T. Tierpark

NB! Loe ka:
Seks hobusega (galerii)
Vanade roomlannade koertearmastus (galerii)