Domina Eva: „Kõige täiuslikum on seks, mille me loome oma fantaasias!“

5 minutit lugemist

Binaine Eva räägib endast, eelkõige aga seksist.

Kui sa näed mõnda naist, siis millel pilk kõigepealt peatub?
Minu jaoks on naise juures kõige tähtsam rinnad, isegi siis, kui need varju jäävad. Kuid määravaks on siiski isiksus tervikuna. Mis pilku köidab ja mis mitte, oleneb naisest. Reeglina meeldivad aktiivsed lihtsad, kuid emotsionaalsed naised. Intelligentne naine on sageli väga suurte soovidega, kuid samas kammitsetud ja tabude küüsis.
Milline mees (kui üldse) on sinu jaoks seksuaalselt erutav?
Intelligentne, kuid voodis ürgne.
Millal said esimese orgasmi?
Kui mäletan, siis üheksa-aastaselt iseendaga tegeledes.
Mis vanuses ja mis asjaoludel sa leidsid enda jaoks naise kui seksuaalpartneri?
Kui ma õieti mäletan, siis olin 15-või 16-aastane. See juhtus juhuslikult sõbrannaga öösel baarist koju minnes. Olime purjus ja siis need asjad läksid nagu nad läksid. Hommikul ei julgenud teineteisele silma vaadata, õnneks see kõik kordus.
Kas esimene vahekord mehega valmistas pettumuse?
Ei, sest ma ei oodanudki sellisest vahekorrast midagi.
Kas sa võid öelda, tuginedes oma hilisematele kogemustele, mida mehed valesti teevad?
Mehed käituvad väga erinevalt, üldistusi teha pole kerge. Kuid vahekorra õnnestumiseks peab naine ise väga palju ära tegema. Paljud naised ei saa vahekorras mehega sellepärast orgasmi, et nad ei tunne oma keha või häbenevad seda.
Kuidas sa saavutad kõige tugevam orgasmi?
Iseendaga tegeledes. Kuid soovitav oleks, et partner viibiks juures.
Milline seksuaalne tegevus on kõige erutavam?
Flirtimine ja partneri rahuldamine. Mind erutab kõige rohkem see, kui ma suudan partneri viia orgasmini.
Kuidas sa suhtud erootilistesse filmidesse ja ajakirjadesse?
Positiivselt. Tänu neile olen ma avastanud enda jaoks palju uut.
Kes on kõige etemad sekspartnerid: heterod, bid või homod?
Kõige paremad sekspartnerid on kindlasti binaised ja heteromehed.
Paljudele meestele meeldib anaalerootika, kuid samas suhtuvad nad üsna vaenulikult homoseksualismi. Pole sugugi vähe neid mehi, kes tahaksid nautida anaalset vahekorda, kuid ainult ühel tingimusel – tahakeerajaks peab olema naisterahvas! Oled ju ka ise kunstriistaga meestele taha pannud. Mis sa arvad, miks need mehed ei pöördu taolise palvega oma sookaaslaste poole? Mis mehed need sellised on: kas on nende puhul tegemist allasurutud homoseksuaalsusega.
Ma arvan, et tegemist ei ole allasurutud homoseksuaalsusega, vaid meestega, kes armastavad aktiivseid naisi. Tegemist ei ole siiski masohhismiga, vaid anaalerootikaga, mida naudivad ka heterod.

On inimesi, kes lausa ärplevad oma normaalsusega, kuid salajas teevad kõikvõimalikke kõlvatusi. Mis sina arvad, kas igal inimesel on salajased nõrkused või unistused?
Ma arvan, et kõigil inimestel on oma unistused ja seksuaalsed fantaasiad, kuid oma soove alla suruda on minu meelest äärmiselt tobe.
Heteromehed suhtuvad negatiivselt homoseksualismi, kuid samas on nende jaoks väga erutav lesbiline vahekord, samuti grupiseks kahe lesbilise naisega. Kuidas sina sellele vaatad?
Ma mõistan neid heteromehi, kes soovivad koos kahe lesbilise naisega vallatleda ja pealt vaadata kahe naise armatsemist. Kusjuures heteromehed peavad lesbilist vahekorda puhtaks, kuid homoseksuaalne vahekord on nende jaoks tabu.
Mida arvad seksuaalsetest abivahenditest? Kas nende abil on võimalik saavutada tugevamat orgasmi kui partneriga?
Kuivõrd tugevamat, kuid abivahendid muudavad vahekorra mängulisemaks ning aitavad armumängu pikendada.
Kuidas suhtud grupiseksi?
Grupp peab koosnema aktiivsetest inimestest. Vastasel juhul ei tule rääkida grupiseksist, vaid seksimisest ühes ruumis. Kuid grupiseks mind eriti ei vaimusta, sest pole võimalik häälestada ennast konkreetsele partnerile ega iseendale. Üks asi on grupiseksist unistada, teine asi see teoks teha. Reeglina erutab see mehi visuaalselt rohkem. Ma püüan hoiduda grupikast, kuna suguhaigustesse nakatumise oht on väga suur, sest paljudele meestele ei meeldi kasutada kondoome.
Kas sellest järeldub, et omavahel seotud inimesed ei sobi grupiseksiks?
Grupiseks eeldab, et sellest osavõtvad inimesed ei oleks liiga lähedased.
Kes sobib grupiseksi jaoks ja kes mitte?
Grupiseksi jaoks ei sobi armukadedad inimesed. Paljud abielupaarid üritavad grupiseksi kogeda, et seeläbi oma rutiinseks muutunud suguelu rikastada, kuid nad loobuvad õige pea taolistest eksperimentidest, sest tihti lööb välja armukadedus.
Seoses sellega räägime ehk truudusest. Kas sa kujutaksid ette, et sul oleks kogu elu jooksul ainult üks partner – oma mees (või naine)?
Ei kujuta. Aga kujutan ette bimehest elukaaslast, kellega saaks kõike koos teha ja avameelselt muljeid vahetada.

Kas sa hoiad hingelist ja seksuaalset truudust lahus?
Need on minu jaoks kaks erinevat mõistet. Partner, nii armas ja kallis, kui ta ka minu jaoks ei ole, ei saa piirata minu seksuaalset vabadust. Sel juhul meie teed läheksid lahku.
Kas nii tolerantse partneri leidmine üldse reaalne on?
Sellist heteromeest kindlasti mitte, kuid loodan, et sellise bimehe ma kunagi leian.
Vahetame teemat, kuidas sulle striptiis meeldib?
Meeldib, kui stripparil on pepu ja rinnad. Laval hüppavad pesulauad on jubedad.
Kuidas suhtud uuemal ajal moodi läinud meeste striptiisi?
Mulle ei meeldi playboy-tüüpi kekutajad, kuid privaatsest striptiisist ära ei ütleks. Kui strippar on ahvatlev ja ma võin temaga ka lähemalt tutvuda.
Kuidas sulle meeldivad eesti seksajakirjad?
Ei tahaks sulle mett moka peale määrida, aga mulle meeldib kõige rohkem käesolev ajakiri. Teised seksajakirjad võivad köita vaid heteroteismeliste meeli ja on seetõttu juba ammu hingusele läinud. Minu jaoks olid nad üheülbalised ja igavad.
Ma tsiteerin ühte omaenda artiklit: Ebanormaalseks tuleb pidada sadomasohistlikku praktikat, mil partnerile tekitatakse kehalisi vigastusi. Sellist seksuaalse rahulduse viisi eelistavad pea eranditult mehed, kusjuures naiste osaks on tavaliselt olla aktiivses rollis. Oled sa hinnanguga „ebanormaalne” nõus? Ja teiseks: kes on need mehed, kes naudivad valu ja alandust?
Ma arvan, et nad ei ole ebanormaalsed. Vastupidi, ma arvan, et nad on ülitundlikud. Sellised mehed austavad naist sageli palju rohkem, kui nn. normaalsed mehed. Üldreeglina on nad oma esimese erootilise masohhistliku elamuse saanud lapsepõlves. See on jätnud oma jälje ja hiljem püütakse seda tugevat elamust ikka ja jälle korrata.
Milline oli sinu elu kõige erutavam seksielamus?
Sellele küsimusele on väga raske vastata. Neid elamusi ei saa vaadelda eraldi tervikutena. ükski vahekord ei saa olla nii täiuslik, kui sa lood selle oma fantaasias.
Kas sulle on seksis ka midagi vastuvõetamatut?
Ebahügieeniline seks on minu jaoks vastuvõetamatu. Minu jaoks on väga tähtis turvalisus ning seetõttu ei söanda ma kõiki unistusi teoks teha. Ka ei mõista ma pedofiile ja zoofiile, kuigi olen mõelnud kunagi endale dogi muretseda, kes oleks mulle vanaduspäevadel rõõmuks ja toeks.

Vestles Peter Hagen