Fetišistlik seks ehk piirideta lõbujanu

5 minutit lugemist

Mõni langeb lakknaha ohvriks, mõnele meeldib saabastes seksiv partner. Iga teine meie seas kasutab mingit vahendit seksinaudingu suurendamiseks. Kaugeltki pole tegemist perverssustega.

Rolf (30): „Poolde reide ulatuvad LAKKSAAPAD ajavad mu hulluks”

„No see oli tõega kõige ägedam naine, kes mul tolle ajani oli olnud, täpsemalt öeldes: voodis oli olnud. „Ooh, poiss!” õhkas ta kõrva. „Tule, tee mulle! Lase mul tunda oma tõugete jõudu! Noh, lase käia! Sügavamale, tugevamalt, veel rohkem! Tõmba mind kohe täitsa läbi!” Jalad tõstis ta mu õlgadele – aga jalas olid tal kõrgele üle põlve ulatuvad käänisäärega saapad,” jutustab 30-aastane sportliku kehaga Rolf, kel ametiks auto elektriseadmete remont.

Ja siis oleks nagu nõidus üle käinud. Rolf: „Ta valjud oiged ja süüvivad armusosinad, samuti ebatavaline asend erutasid mind tohutult, veelgi rohkem aga see, kuidas ta välja nägi. Niisugust riivatut nautisin pööraselt.

Seda, mida ta tahtis, andsin talle täie jõuga, aina metsikumalt. Iga tõuge viis meid sihikindlalt orgasmi poole. Jõudsimegi niikaugele. Kõigepealt tema. Ta keha vabises üleni ja nauding vallandas ohjeldamatud karjed. Minagi ei suutnud oma meeli enam kontrollida. Justkui pomm plahvatas – sain lõputuna tunduva orgasmi. Muinasjutuline!”

Kirjeldatud elamus on Rolfi mällu sööbinud. Ta koges seda peaaegu kümme aastat tagasi. Sealtpeale teab ta täpselt, mida seksimisel vajab: „Poolde reide ulatuvad lakksaapad ajavad mu täitsa hulluks!” See fetišistlik lõbu peab Rolfil olema.

Rolf: „Sealt alates tunnistasin seksikõlblikuks vaid need naised, kes taolisse kergelt kummalisse kalduvusse mõistvalt suhtusid. Ja suur on õnn olnud: minu praegust abikaasat Aleksandrat erutab lakksaabastes seksimine nii nagu mindki.

Vahelduseks mängime vahetevahel mõnd naljakat mängu. Näiteks riietab Aleksandra end väljakutsuvalt – muidugi ei puudu lakksaapad –, läheb korraks ukse taha ja tiristab kella. Ta mängib kojukutsutud prostituuti, käitub ükskõikselt ja masinlikult.

Mul on niisuguste mängude ajal tunne, nagu teeksime midagi väga moraalitut või keelatut. Ja see kütab võimsalt tuure üles. Aleksandraga on samamoodi. Täielikult naudib ta oma rolli, esitab mulle tõesti ehtsa šõu. Kuni me mõlemad kirglikus ihas teineteise kallale sööstame.

Ükskõik, kas asume keppima diivanil või voodis – minu kallike tõmbab iseenesestmõistetavalt saapad jalga. Jaa, kui külm lakknahk kuuma ihu ärritab, pole meie lõbul lihtsalt piire!”

Mulkehted

Sädelev kivike nabaaugus või kõrvalestal, hõbedane rõngas ninas või keeles või silmakulmus, läbi rinnanibu või häbememoka – pole vist kehaosa, mida mulkehetega ei kaunistataks. Ons need mulkehete fännid kõik fetišistid? Või koguni perverdid? „Muidugi mitte,” selgitab doktor Amoros. „Küll võivad mulkehtedki fetišeiks olla, nii nagu mõned materjalid, rõivaesemed jm. Kahtlaseks läheb siis, kui keegi „armub” partneriga seotud eseme(i)sse ja armastab seda/neid rohkem kui partnerit. Üldiselt kehtib järgnev: Kuni kaks täiskasvanud inimest on oma seksuaalsuhtlemises ühel meelel ja vabatahtlikult nõustuvad teineteise kalduvustega – olgu või ekstreemsetega –, siis ei saa perverssustest juttu olla.”

Toomas (29): „Kui Ingal KUMMIPIHIK üll, siis tõuseb mul kohe naksti”

„Abiellusin Ingaga seitse aastat tagasi. Ja ikka on meie armastus sama värske nagu suhte alguses. Selle aja jooksul oleme leidnud, mis meile mõlemale lõbu pakub ning seksime isegi veel innukamalt,” rõõmutseb 29-aastane lukksepp Toomas.

„Püüdke ette kujutada: istun õhtul diivanil teleka ees… minu Inga astub tuppa, punane kummipihik ümber. Elastne pihik on nagu teine nahk ta kehal, ja jätab rohkem paljaks kui varjab. Tisside kohal on väljalõiked. Inga esitleb kenasti kikkis nibudega täidlasi prinkrindu. Karvatutike on ka selgelt näha…

Tulgu telekast jalgpall või kihvt kriminull, igal juhul vajutan nupule, silme ees vaid üks eesmärk – seks. Tihtipeale me ei lähegi voodisse, vaid kepime kohe elutoas kas püstijalu või laua peal või maas vaibal. Oi seda himurust! Kui Ingal kummipihik üll, siis iga kord tõuseb mul kohe naksti, ning Inga saab rahuldatud. Niisugust nippi kasutame meie.”

Jürg (25): „Monika mängib dominat, LAKKNAHKKORSAAR seljas”

„Tead, kuis see mind erutab!” jutustab 25-aastane kohati peenutsev arvutispetsialist Jürg. „Minu tüdruksõber Monika kõpsutab meelierutavalt minu ees kõndida, seljas seksikas korsaañ, jalas tripisukad. Paljad rinnad kiiguvad sammutaktis. Karvane kink on väga ahvatlev. Ent ma ei tohi paigalt liikuda, sest Monika karm pilk ei luba. Seega: lakknahkkorsaañis esineb ta range dominana.

Ilmne, et igati hullutav mäng – kiimastav. Iga hetk kasvatab erutust. Veri keeb, kahur on valmis tuld andma. Monika ei lõpeta mu piinlemist, veel suudab ta talitseda oma iha.

Siis käsutab käskijanna mu enda ette põlvili ja seab kuuma reitevahe mu näo vastu – tahab keelt tunda. Kuuletun meelsasti. Aah, kuis see talle meeldib! Mulle samuti. Monika suleb silmad, heidab pea taha ja hakkab tagasihoidmatult ohkima. Seejärel tõmbab ta mu üles ning tungin talle sisse. Ühtime ägedalt, aina hoogsamalt. Pidurdamatult läheneme orgasmile, karjume ekstaasis…”

Peamised fetišid

kummi…………….. 33%

(lakk)nahk……….. 30%

kingad-saapad….. 27%

pihikud……………… 4%

muud………………… 6%

Kummi on esikohal, tihedalt järgnevad (lakk)nahk ja kingad-saapad – sellise tulemuse andis Saksamaal läbiviidud küsitlus.

Miks meeste seas on rohkem fetišiste

„Naistega võrreldes liigub meeste seksuaalne taju palju rohkem läbi silmade, optilistele ärritustele reageerivad nad palju tugevamini, mõjuvad kaunis büst ja siredad sääred,” selgitab doktor Amoros. „Niisiis on nad altimad ka fetišismi kalduma. Naiste puhul on vahetu tunne erootiliselt erutav. See tähendab, et nemad naudivad materjali ihunahal. Eelsoodumus fetišismiks pole siiski nii tugev kui meestel.”

Mirjam (19): „KÜLM NAHK jahedal ihul teeb iharaks!”

„Algul arvasin, et mu uue poisiga pole kõik päris korras,” naerab 19-aastane blond kindlustusalal töötav Mirjam. „Läksime vist kolmandat või neljandat korda voodisse, kui ta sinna minu jaoks midagi kaasa võttis, mis pidi selgapandav olema, nägi aga hobuvaljaste moodi välja – metallrõngastega liigendatud ja neetidega ühendatud nahkrihmadest põimis. Vahtisin seda lausjahmunult…

Olgu! Oma armsama meeleheaks tõmbasin kummalise asjanduse endale ümber. Ja jahmusin taas. Märkasin, et minust sai osaliselt justkui teine isiksus. Äkki tundsin end palju iseteadlikumana, lõbujanulisemana. Külm nahk palaval ihul teeb iharaks. Ka ihaldatavaks. Nii ohjeldamatu nagu tol õhtul, polnud ma veel kunagi olnud. Aga sealtpeale olen aina, kui „nahkpäitsed” ümber.

©Peter Hagen