Naiste salajased onaneerimistrikid

2 minutit lugemist

Peaaegu kõik naised tegelevad eneserahuldamisega, kuid ainult vähesed julgevad sellest rääkida. Järgnevalt tulebki juttu naiste erutavatest ja fantaasiarikastest masturbeerimismängudest, millega nad ennast üles kütavad.

„Kuum õhujuga föönist tungis mu püksikutesse. Häbemekarvad värisesid ning paindusid õhujoas. See oli fantastiline! Ma viisin fööni veelgi lähemale. Kuum laine käis mu kehast läbi ja ihule tekkis kananahk. Nüüd aitab fööniga mängimisest, panen selle kõrvale ning hakkan iseendaga tegelema. Ainult minu sõrmed teavad kõige paremini, kus, mida ja millal silitada. Ah, see oli hea! Mu sõrmed liikusid üha kiiremini ja siis jõudis kätte kõrghetk, mis pani mind oigama. See oli fantastiline, jõuline orgasm, millel ei paistnud lõppu tulevat. Mõnulained väristasid mu keha. Kõik mu igapäevased mured ja kammitsused olid sõna otseses mõttes käega pühitud. Ma tundsin ainult vapustavalt hea orgasmi järellainetust ning seksuaalse rahulduse õnnestavat tunnet,” kirjeldab Juta (22) Tallinnast oma masturbeerimist.

Dr. Amoros: „Kui mehed kasutavad onaneerimisel enda erutamiseks erootilist või pornograafilist pildimaterjali, siis naised eelistavad kui mitte spetsiaalseid abivahendeid, siis näiteks fööni, dušši või muud taolist.

„Muidugi eelistan ma abivahendeid,” nõustub Jaanika (24), „kuid peamine on siiski fantaasia, ilma milleta ei pääse muud tegurid mõjule. Mind erutab hullupööra seksikas aluspesu. Kui ma olen duši all, ei juhtu midagi, Peaksin ma aga sealjuures kujutama ennast ette sekspesus, tunnen ma kõhus fiilingut. Ma reguleerin vee surve keskmise peale ning lasen veejoa vastu häbet. See erutab mind väga !”

Nii nagu Jaanikal, on ka Anne-Maril (31) väike magus seksisaladus. Pärnulanna kasutab meeleldi ja sageli vibraatorit. „Muidugi ei tohi mu peigmees sellest kunagi teada saada, et mu öökapi sahtlis on mu „väike sõber” alati löögivalmis.”

Anne-Maril pole vaja muretseda, et kallim midagi teada saaks, sest naised oskavad oma salajasi onaneerimistrikke nii hästi varjata, et mehed ei oska midagi aimata. Sealjuures masturbeerivad naised märksa sagedamini, kui seda arvata osatakse.

„Ma tegelen iseendaga juba murdeeast alates,” avameelitseb Nadja (36), „Ma olen seda alati nautinud. Kahju on ainult sellest, et kui mina noor olin, polnud nii efektiivseid abivahendeid kui praegu. Armukuulidest polnud ma isegi kuulnud. Lugesin armukuulidest esimest korda „Maajast” ning mul läks kohe ihu imelikuks. Olin nii erutatud ja põnevil, et läksin veel samal päeval Kaupmehe tänaval asuvasse sekspoodi ja ostsin endale kuulid. Kui koju jõudsin, olin juba märg. Kiskusin ennast paljaks, panin patareid paika ja vajutasin nupule. Kuulid hakkasid surinal vibreerima. Liigutasin neid mööda häbet ja lükkasin seejärel mõlemad sisse. Armukuulide vibreerimine oli mulle senikogematu tunne. Jätsin kuulid sisse ja rahuldasin ennast sõrmedega. Sain vapustavalt tugeva orgasmi. Nüüd kasutangi vaheldumisi vibraatorit ja armukuule. Mehega on mul orgasmi jõudmine raske, kuid ma ei näe selles midagi katastroofilist. Kui mees on lõpetanud, hiilin vannituppa ja rahuldan ennast ise. Pean tunnistama, et minu seksuaalelus on mehel ainult sugulise erutuse tekitaja roll. Ise viin ma ennast kõige mõnusama orgasmini.”