Peenise venitusaparaat Andró-Penis® Extender

2 minutit lugemist

Teaduslikud uuringud

Teaduslikud uuringud, mida on ette kantud ka rahvusvahelistel kongressidel, kinnitavad Andro-Penis® tõhusust. Pealegi on arvukad meditsiiniajakirjad tutvustanud Andro-Penis® ja selle abil saavutatud tulemusi.

Peenisepikendamine: faktid ja müüdid

Venitusaparaadi Andro-Penis® kasutamine soodustab koe paksenemist peenise juurel. Selle koe kasvamisel on järgmine mõju: Nii lõdva kui ka kõvastunud peenise pikkus suureneb 35 cm. Peenise ümbermõõt suureneb 1 cm võrra. Venitusaparaat Andro-Penis® paigaldatakse lõdvas olekus peenisele ja jäetakse sinna neljaks kuni üheksaks tunniks päevas. Vajaduse korral võib teha pause nii sageli kui soovitakse. Venitusaparaadi Andro-Penis® kandmisel „kasvab“ peenis umbes pool sentimeetrit kuus, kusjuures tulemused võivad üksikute kuude ulatuses kõikuda. Olenevalt sellest, millist tulemust soovitakse, tuleb aparaati kanda 4–6 kuud. Pärast seda on garanteeritud, et suurenenud peenis jääb ka edaspidi selliseks ja pole karta, et mingil ajal hakkaksid selle mõõtmed vähenema. Juhul kui sul on tugevasti kõver peenis, võib aparaadi abil seda viga korrigeerida umbes 70% ulatuses. Sellisel juhul tuleb aparaati kanda 6-8 kuud.

Andro-Penis® annab sulle kolm garantiid:

Meditsiiniline garantii: selle venitusaparaadi on heaks kiitnud Euroopa Liidu tervishoiuorganid ja Hispaania Tervishoiuministeerium ja sellele on antud sertifikaat CE tüüp 1, mis tähendab omakorda seda, et venitusaparaat ei põhjusta ei lühi- ega pikaajalisel kasutamisel mingeid negatiivseid kõrvalmõjusid.

Teaduslik garantii: nimekad uroloogid kogu maailmast on teaduslikes uuringutes tõestanud, et Andro-Penis® efektiivsus on 97,5%

Meditsiiniline aparaat

Venitusparaadi Andro-Penis® puhul on tegemist meditsiinilise aparaadiga, mis töötab venitamise põhimõttel. Aparaat koosneb plastikrõngast ja kahest metallpoldist, mille külge kinnitatakse silikoonkummiga plastikhoidik, mille abil tõestatakse peenise pead. Sa saad aparaadi paigaldamise või eemaldamisega ise hakkama ning seda võib diskreetselt kanda käies, istudes või seistes.

Teaduslikud põhjendused aparaadi kasutamiseks

Andro-Penis® on peenisevenitusaparaat, mille toime põhineb koe reaktsioonivõimes, kui koele mõjub tõmbejõud. See omakorda kutsub esile koe paksenemise. Venitusprintsiipi kasutatakse teatavasti ka ilukirurgias, et katta nahadefekte, põletusi või kiilaid piirkondi. Sama meetodit kasutatakse ka luude diafüüsi ja jäsemete, sõrmede või varvaste distraktsiooniks (lahkusikutus luumuru korral).

Et see kõik ei ole udujutt, tõestab igivanades kultuurides kasutatud analoogilised venitusmeetodid. Näiteks on juba ammustest aegadest Birma (Myanmar) paduangi suguharu liikmed pikendanud oma kaela (nn. kaelkirjaknaised). Nii Aafrikas kui ka Amazonase jõgikonnas elavad pärismaalased on venitanud välja oma huuli ja kõrvu, kasutades selleks proteese või raskusi.

Meditsiinilised näidustused

Ilma kirurgilise vahelesegamiseta:

Peenise pikendamine ilma kirurgilise vahelesegamiseta.

Kõvera peenise kuju muutmine ilma kirurgilise vahelsegamiseta. Vastunäidustused: peenise haiguste korral ei tohi Andro-Penis® kasutada enne täielikku tervenemist. Konsulteeri oma uroloogiga!

Kõrvalmõjud: Seni pole mingeid kõrvalmõjusid teada.

Uuri ka //sexshop.maaja.ee