Onaneerimine partneri nähes

3 minutit lugemist

Seda teevad paljud, kuid ei räägi sellest. Anonüümsed küsitlused on näidanud, et vähemalt 70% abielumeestest ja umbes 50% -naistest tegeleb aeg-ajalt onaneerimisega. Sealjuures ei ole mingit tähtsust sellel, kas oma sugueluga ollakse rahul või mitte. Kuid ainult vähesed söandavad ennast rahuldada partneri nähes või sel viisil teist üles kütta. Kuid miks mitte rahuldada ennast partneri nähes?

„Arvestades sellega, kui sageli me Mihkliga seksime, on täiesti selge, et kumbki meist ei pea ilma nädalatki vastu. Pealegi on Mihkel sunnitud käe enda külge panema, kui mul on pahad päevad. Muidugi me võiksime ka siis seksida, kuid mul pole siis lihtsalt tahtmist. Teisalt olen ma just siis eriti kiimane,” räägib avameelselt Aime (25) Tallinnast ning jutustab häbenemata, mis teda kõige rohkem erutab. „Juba siis, kui ma mõttes kujutan ette, kuidas Mihkel oma riistaga mängib, lähen ma alt märjaks. Ma tahaksin meeleldi pealt vaadata, kuidas ta endale pihku lööb. Otsustasin talle oma soovist rääkida. Mihkel oli alguses väga skeptiline ning kahtles, kas tal üldse kõvaks läheb. „Rumal,” ütlesin ma talle, „seda ei pea tegema nagu laborieksperimenti. Tule minu juurde,” sosistasin talle kogu oma võlumisoskust mängu pannes. Kui me siis diivanil kirglikult suudlesime, läks ta riist kiiresti kivikõvaks.

„Oh, su väikemees on nii täkku täis,” ütlesin ma tunnustavalt, kui Mihkel pükse jalast võttis. „Kuidas sa seda teed? Kas nii?” küsisin ma ja masseerisin tema kõva riista ja lõpetasin, kui Mihkel hakkas vaikselt oigama. „Näita mulle, kuidas sa seda teed?” palusin teda erutusest väriseva häälega. Mihkel hakkas minu nähes pihku lööma, masseerides samal ajal teise käega oma jalgevahet. Aeg-ajalt libistas ta pöidlaga üle märja sugutipea. „Jaa, see on fantastiline, nüüd võid ka minu tegemisi pealt vaadata,” ütlesin ma ja tõmbasin kähku püksikud jalast. Alguses hõõrusin peoga oma tussut, seejärel hakkasin  sõrmeotstega tegema üha kiiremaid ringe kliitori ümber. „See on ju super, kiisuke! Kes esimesena lõpetab on võitnud!” naljatles Mihkel ja tõstis tempot. Tema vänt paisus veelgi suuremaks ning jäigemaks, mina aga järjest märjemaks. Oli ülimalt erutav vaadata, kuidas mu mees ennast ise rahuldas. Me saime peaaegu üheaegselt orgasmi. „Hiireke, see oli alles elamus! Alles nüüd ma saan aru, et hea seks ei ole ainult riista toppimine auku. Teise nähes pihkulöömine on isegi erutavam,” tunnistas Mihkel vaimustunult. Jagasin tema arvamust ja selleast ajast peale eelistame tüütuks muutuvale tavaseksile teineteise nähes onaneerimist.”

Marie (19) kunstiüliõpilane Tallinnast on juba ammu teadvustanud endale oma ekshibitsionistlikud kalduvused. Tema uus austaja Ervin on juba korduvalt olnud tunnistajaks sellele, kuidas Marie oma kalduvust välja elab. Intervjuu ajal võtab Marie diivanil istet ega tee oma seksuaalelust mingit saladust.

„Mulle meeldib ennast silitada peegli ees. Ervin vaatab eemalt pealt ega sekku mängu. Just seda ma vajangi. Kui ma olen juba täiesti kire võimuses, pöördun Ervini poole, ajan jalad laiali ja lükkan püksikud kõrvale. „Vaata, ma olen sinu jaoks juba valmis! Kas su riist on juba kõva, et seda mulle sisse lükata?” küsin ma. Ervin osutab oma vändale ja küsib: „Kas ma tohin sellega sulle rõõmu valmistada?” Viimati seksides hüppasin ma nagu metskass tema juurde ning viisin ta suguti kiiresti oma tuppe. Meeletus tempos ratsutasin tema toreda riista otsas. Samal ajal masseerisin ma sõrmedega kliitorit. Ervin ei suutnud seda vaatepilti kauem jälgida ning lõpetas jõuliste tõugetega. „Silita mu rindu ja suudle mu nibusid,” käsutasin. „Ma tahan saada maksimaalset naudingut! Oh, nii on hea. Anna nüüd oma vänt siia,” hüüdsin ma ekstaasis. Heitsin külili ning ta tungis mulle uuesti tagant sisse. Tundes tupes tema riista ning ise kliitorit hõõrudes sain ma ülivõimsa orgasmi. Seks mehega on muidugi hea, kui aga tahad superorgasmi saada, pead ikka ise kaasa aitama.”