Seitse väärarusaama seksimisel

3 minutit lugemist

1. Voodis on hea see, kellel on ilus keha

Kindlasti, sest visuaalne mulje partnerist on väga tähtis! Mida oleks väärt naised ilma rinnapartiita või füüsiliselt arenemata kehaga mees. Arusaadav, et ilusa kehaga inimeselt oodatakse seksuaalset võimekust.
* Vale puha! Ka suurepärane välimus  ei anna midagi, kui partnerite erootilised vajadused ei kattu. Kui jutt klapib (see on isegi määrava tähtsusega) ja ollakse ühel lainel, on välimus teisejärguline.

2. Voodis on hea see, kes alati tahab ja suudab!

Hommikul ärgates kiire number, keskpäeval samuti, peale õhtusööki lahe seks, öösel aga väikeste puhkepausidega neli-viis korda järjest. Kes nii palju suudab on superarmuke!
* Jama! Alaline seksinälg on ebanormaalne. See, kes tahab kogu aeg seksida, tüütab aja jooksul partneri ära ja raiskab oma energiat.
* Nii mõnigi mees leiab, et kui ta suudab öö jooksul kuus, veel parem kaheksa korda seksida, siis on ta parim armastaja. Kusagil pole kirjas, et mees peab nagu õmblusmasin öö läbi ragistama. Piisab ka üks kord ja hästi kaua!

3. Voodis on hea see, kellel on palju kogemusi!

Paljud arvavad, et kogenud partner suudab ja oskab kõike, sest ta teab, mida ta tahab ja mida teine vajab.
* Vale! Nii meestel kui naistel tekivad kompleksid, kui partner on väga kogenud. Nad kardavad, et ei suuda olla samal tasemel kui eelkäijad.
* Kui sa oledki kogenud, siis ära hakka sellega praalima. Ammugi ära alusta armumängu oma äraproovitud ja eduka programmi järgi. See mõjub kätteõpitult ja partneri erutust pärssivalt.

4. Voodis on hea see, kes oskab võtta kõige eriskummalisemaid poose!

Tantra, kaamasuutra, püsti, pea alaspidi, kiigel ja laual, külmikul ja trepikojas jne. Sellist seksiakrobaati võib ainult kadestada!
* Eksitus! Vaevalt et ükski naine või mees saab orgasmi kaelamurdvas poosis. Samuti mõjub häirivalt kramplik soov kõike kaasa teha.
* Proovi rahulikult midagi uut, kuid võta seda nagu mängu, ilma pinge ja sunduseta. Kui midagi peakski äparduma, võta asja huumoriga.

5. Voodis on hea see, kes on kompleksivaba ega tunne tabusid

Suhu, tagumikku, rindade vahele, kaenla alla, kinni siduda, tordiga kokku määrida Nii mõnigi arvab, et ideaalne partner on see, kes ei tunnista mingeid piire ja on nõus ükskõik mida kaasa tegema.
* See ei pruugi nii olla. Muidugi takistab kammitsetus orgasmi saamist, kuid sellegipoolest ei suuda paljud inimesed teatud tabusid ületada. Eksperimendihimulisel seksisõbral ei jää muud üle, kui partnerit aktsepteerida.
* Väldid piinlikke olukordi, kui sa ettevaatlikult välja uurid, milleni su partner on nõus minema. Jutusta talle oma erootilistest fantaasiatest. Võib-olla on teil mõne seksmängu suhtes ühine maitse. Ära ole nii rumal ja taktitu, et avaldad kuulutuse: tutvun naisega, keda huvitab anaalseks. Suure tõenäosusega ei saa sa ühtegi vastust, sest ükski naine (isegi mitte ebanormaalne) ei hakka tutvust looma ainult selleks, et keegi mees talle esimesel kohtumisel tagumikku keeraks. Kõigepealt peab partneritel tekkima usalduslik vahekord, alles seejärel hakatakse avaldama oma (eri)soove.

6. Voodis on hea see, kes tooni annab

Vahva partner on see, kes oma soovid kohe välja ütleb ja teab, mida ja kuidas teha. Selline inimene ei valmista partnerile pettumust.
* Tõesti või? Kindlasti on neid, kellele meeldib, kui partner initsiatiivi enda kätte võtab ja on üliagar poose vahetama või kõikvõimalikes kohtades seksima. Harmooniline suhe eeldab aga seda, et kord antakse, kord võetakse.
* Optimaalne variant oleks muidugi see, kui sa täna oleksid aktiivne, homme aga passiivne ja anduksid partnerile tingimusteta. Kui see ei tule iseenesest, võib rollijaotuse eelnevalt paika panna.

7. Voodis on hea see, kes oskab head sõrmemängu pakkuda

See kes oskab silitada, masseerida, leida üles partneri kõige erogeensemad piirkonnad ja neid õrnalt puudutada, suudab teisele suurimat naudingut pakkuda.
* Päris nii see ei ole. Osav sõrmedemäng ja petting on armumängus väga tähtis, kuid lõpuks on erutus muutunud nii tugevaks, et tuleb asja juurde asuda, vastasel korral jääb millestki olulisest puudu.

©Peter Hagen