Kuidas araablasega lapsi teha

1 minutit lugemist

Nathan on üks vähestest kirjastustest, kellel on leping Prantsusmaa valitsusega ja nende raamatuid loevad kõik Prantsusmaa üldhariduskoolid.

Küll neegri munn maitseb hästi, käib ka araablane. No nii maitsev, et enam munni suust välja ei saa! Kui huuled pikapeale väga hellaks lähevad, siis võib mõelda ka abiellumisele, et lollakast neiupõlvenimest lahti saada ja Euroopa rassi pisutki tõmmumaks muuta!

Prantsuse kirjastus Nathan avaldas seksuaalhariduse käsiraamatu pealkirjaga „Kuidas teha lapsi?”. 32-leheküljeline raamat on kirjutatud 5-aastastele lastele ning seda jagatakse Prantsusmaa lasteaedades, kus käivad miljonid lapsed.
Raamatus on vastused sellistele küsimustele nagu „Mis on armumine?”, „Mida tähendab armastus?”. Tüüpilise näitena kirjeldab raamat lehtedel joonistatud valge naise ja araabia välimusega segaperest koosnev paar, mis aitab lastel mõista, „kuidas tehakse lapsi”.
Prantsusmaal on kirjastusel Nathanil juhtiv positsioon. Kirjastustegevus käib kolmes osas: kirjandus, haridus ja refereerimine.
Ettevõtte sõnul on haridus olnud nende tegevuse keskmes rohkem kui 130 aastat ja nad on üks Prantsusmaa tuntumaid kaubamärke.

 

0

Your Cart