Kuidas araablasega lapsi teha

1 minutit lugemist

Nathan on üks vähestest kirjastustest, kellel on leping Prantsusmaa valitsusega ja nende raamatuid loevad kõik Prantsusmaa üldhariduskoolid.

Küll neegri munn maitseb hästi. No nii maitsev, et enam suust välja ei saa! Tegelikult kõlbaks äärmisel juhul ka araablane. Kui aga huuled pikapeale väga hellaks lähevad, siis võib mõelda abiellumisele, et neiupõlvenimest lahti saada ja Euroopa rassi pisutki jumekamaks muuta!

Prantsuse kirjastus Nathan avaldas seksuaalhariduse käsiraamatu pealkirjaga „Kuidas teha lapsi?”. 32-leheküljeline raamat on kirjutatud 5-aastastele lastele ning seda jagatakse Prantsusmaa lasteaedades, kus käivad miljonid lapsed.
Raamatus on vastused sellistele küsimustele nagu „Mis on armumine?”, „Mida tähendab armastus?”. Tüüpilise näitena kirjeldab raamat lehtedel joonistatud valge naise ja ilmselgelt araabia välimusega segaperest koosnev paar, mis aitab lastel mõista, „kuidas tehakse lapsi”.
Prantsusmaal on kirjastusel Nathanil juhtiv positsioon. Kirjastustegevus käib kolmes osas: kirjandus, haridus ja refereerimine.
Ettevõtte sõnul on haridus olnud nende tegevuse keskmes rohkem kui 130 aastat ja nad on üks Prantsusmaa tuntumaid kaubamärke.

Kui ikka poolemeetrise riista endale sisse saad, alles siis hakkad mõistma rahvastevahelist sõprust!

Tunnuspildil: Ja see siis on kaasaegne prantsuse perekond? Ema prantslane, isa araablane ja lapsed sulaselge helepruun tulevik! Appi! Appi!

NB! Loe ka:
Abielu eksootilise välismaalasega
Ema Angela: „Tulge minu juurde kõik, kes te vaevatud ja koormatud olete, mina tahan teile hingamist saata.”
Miks valged naised tahavad neegritega keppida?