Kaitse end energeetilise vampiiri eest

2 minutit lugemist

Hoia ennast inimese eest, kes „toitub“ sinu eluenergiast. Sest kindlasti oled kogenud, et ühe inimesega suheldes saad hea tuju, nagu jõudu juurde, pärast teisega vestlemist oled nagu tühjaks pigistatud sidrun. See teine ongi energiavampiir.

Kust sellised tulevad? Kõige sagedamini peredest, kus on lapsepõlves puudunud headus ja turvatunne. Lapsest, kes kuuleb vaid külmust ja etteheiteid, kasvab inimene, kes leiab, et peab saama palju ja kohe, et teised enne teda jaole ei jõuaks.. Teisalt saavad energeetilised vampiirid ülehellitatud lastest, kes arvavad enesel elu lõpuni olevat õiguse olla maailma naba.

Kuidas vampiiri ära tunda
Et sinust energiat tankida, püüab ta sind provotseerida emotsionaalsetele reageeringutele, kritiseerides ja solvates, tehes sündsusetuid märkusi jne – peaasi, et sind tasakaalust välja viia.
Reeglina on energeetiline vampiir tüütu, umbusklik, armukade, egoistlik ja sõnamurdlik inimene. Ühesõnaga selline, kellega sa luurele ei läheks.
Ta on ka krooniline, igavene haliseja, kes pidevalt elu ja inimesi vannub, sult nagu enesestmõistetavalt mõistmist, kaastunnet ja suisa praktilist abi ootab.
Arvamuses, et energeetilise vampiiri käes või juuresolekul hakkab tehnika streikima, on tõetera. Ka ei edene tema istutatud või kingitud lilled. Reeglina tal toataimi pole, sest ta lihtsalt ei armasta neid.
Kui tunned inimesega vesteldes seletamatut ärevust, nagu nimetut ohtu, sulle näib, et ta sulle justkui jõuga hinge poeb, on sul tegemist energeetilise vampiiriga.

Kuidas end kaitsta
Kõige parem on temaga üldsegi mitte suhelda, eriti siis, kui inimene on sulle ebameeldiv ka välimuselt, ebahuvitav vestluskaaslane ja algeline kõnepruugilt. Ära kutsu teda külla, ära reageeri tema kutsetele.
Kui ei õnnestu temaga kontakte vältida (näit on ta su sugulane või ülemus), hoidu ärritumast, kuidas ta seda ka ei provotseeriks. Ära lasku konfliktini (mis on tema peamine siht), demonstreeri täielikku ükskõiksust või tee midagi tavatut – näiteks räägi lihtsalt mõni tobe anekdoot.
Ära pihi talle oma saladusi, keeldu kuulamast tema omi põhimõttel „ära ainult kellelegi räägi“.
Vampiiriga vesteldes aseta ristatud sõrmedega käed sülle või teie vahel asuvale lauale, seistes pane jalad risti. Ehita mõttes teie vahele takistus või kuppel – sellega nagu suled tema rünnaku eest oma energeetilise ruumi.
Pärast pingeterikast suhtlemist temaga joo meega teed, tee sooja vanni või mõtle lõõgastuseks mõnele lõbusale seigale oma elust. Anna talle mõttes andeks, kui vampiir sind millegagi otseselt solvas. Kuula head muusikat, või mine metsa või parki jalutama. Puud peletavad negatiivse energia ja muundavad selle positiivseks.

MAAJA

NB! Loe ka:
Esemete needus
Need vanad head armsad vampiirid (koos südamliku testiga)
Viirastused Sankt Peterburi lossides
Kes ja mis tekitab poltergeisti?
Viiruslik verejanu
Ettevaatust – käärid!
Kosmilise eluenergia saladus
Hingestatud universum