Armastust kontrollivad arvud

4 minutit lugemist

Abielud öeldakse sõlmitavat taevas, aga paari minnakse siiski maa peal. Kui sinu paariline püüab sind abielusadamasse tüürida, sina aga pole oma tunnetes veel selgusele jõudnud, on arukas kontrollida vastastikust sobivust numeroloogia abil.

Sobivuskoefitsiendi leidmiseks tuleb sünnikuupäeva järgi välja arvutada nii enda kui partneri kood. Kui ole sündinud näiteks 15. kuupäeval, pead liitma 1+5=6. See on sinu kood. Partneri sünnikuupäevaga tuleb teha samamoodi. Oletame, et tulemus on 8. Sooritame liitmistehte: 6+8=14. Et sobivuskoefitsient peab olema ühekohaline arv, siis tuleb veel kord liita: 1+4=5. Järgnevalt võid nüüd lugeda, milline ühine tulevik teil ees terendab.
SK (sobivuskoefitsient) = 1. Te ei ole halb paar, kuid vahel kipuvad teie soovid lahku minema. Teisse mõlemasse on kätketud tugev eneseõigustus- ja enesejaatuspüüd, oma positsioone te enamasti võitluseta ei loovuta. Kui suhtute teineteise fantaasiatesse kannatlikult ega püüa sikutada tekki ainult enda poole, võite siiski elada täiesti harmoonilist pereelu.
SK=2. Teie vahel on romantiline tõmme ja tundeelus valitseb täielik klapp. Parem on, kui jäätegi igavesti armukesteks, siis ei varitse teid oht, et teie abielulaevuke olmekarile triiviks. Kui kannate enne altari ette astumist kodu loomise eest piisavalt hoolt, võib teid paarikümne aasta pärast kuulutada konkursi „Ideaalne paar“ võitjaks.
SK=3. Teid seovad kireköidikud ning teie suhetes prevaleerib selgelt seksuaalne külg. Te olete sellest seksuaalsest veetlusest nii pimestatud, et kõik teised elusfäärid tagaplaanile jäävad. Õppige teineteist põhjalikumalt tundma ja täitke mõttelises „ankeedis“ kõik lahtrid, et mitte pimesi abielluda. Seejärel ärge kõhelge abielulepingut sõlmimast, sest kirglik suhe on üks olulisemaid õnneliku kooselu sümptomeid.
SK=4. Teid seob pigem tugev sõprus kui armastus. Et olla lähedased ja teineteisele huvitavad, ei pea te ehk tingimata abielluma. Kui tahate siiski tugevdada oma suhteid abielu varal, olge valmis selleks, et teie perekonna tugisambaks kujuneb teineteisemõistmine, aga eredaid emotsioone ja seksuaalset veetlust peate otsima väljastpoolt kodu. Küllap tasub enne mõelda, kas ikka olete valmis sellist kaksikelu elama.
SK=5. Olete mõlemad iseendast vaimustuses, aga ootate partnerilt rohkem kainet mõtlemist kui ekstsentrilisust. Te mängite kogu aeg erinevatesse väravatesse, mis muudab teie liidu küll veetlevaks, kuid ebastabiilseks. Teile kuluks marjaks ära rohkem loovat alget, siis võiksite edukalt koos elada mitu aastakümmet.
SK=6. Olete teineteises lõplikult lahustunud ega kavatse sellest seisundist enam väljuda. Kõrvalt vaadates võivad sellised paarikesed näida otsekui mingist teisest maailmast pärit kaksikutena, kuid tegelikult võib sellist vastastikust teineteisemõistmist ainult kadestada. Küllap olete loonud omaenda maailma, kus teil on hea olla, samal ajal kui teised püüavad kokku sobitada kaht erinevat maailma. Sellepärast põrkavad nende huvid ja tegevused alatasa vastamisi, aga teie olete sellistest katsumustest juba ette vabastatud.
SK=7. Te mõlemad kaalutlete ja kõhklete liiga palju, et teie kooselu võiks kujuneda rahulikuks ja kindlaks. Püüdke ennekõike iseendasse uskuda, siis muutuvad teie suhted tugevamaks. Käige juba saavutatud teineteisemõistmisega õrnalt ja ettevaatlikult ümber: ei maksa selle vastupidavust alatasa proovile panna. Ärge lubage, et mingi rumal solvang või ebakõla teid jäädavalt lahutab.
SK=8. Kahekesi olete löögijõulised ja saate välisvaenlastega kergesti hakkama, aga paarisiseselt käib igavene vastasseis. Teie mõlema mina kipub küll domineerima, aga see ei kahjusta teie liitu. Kirglik soov liider olla hoiabki teid koos ja kuni te püüate seda saavutada ausas võitluses, on teid võimatu lahutada. Kui see suhe peaks ühele teist aja jooksul tüütuks muutuma, on kooselu katkemine vältimatu.
SK=9. Kui ei oleks head seksi ja vastastikust tõmmet, oleksite te küll vaevalt koos. Intiimromaani jaoks piisab sellest täiesti, aga abieluks paraku mitte. Ärge kiirustage altari ette, vaid nautige oma seksuaalset sobivust. Kui see suhe ennast ammendab, lähete laiali vastastikusel kokkuleppel ja teist jäävad teineteisele kõige paremad mälestused.
Neil, kelle vastastikuse sobivuse koefitsient ei vastanud ootustele, pole siiski põhjust muretseda. Matemaatika ei suuda armastuses arvestada kõigi nüanssidega, sellepärast tuleks rohkem usaldada tegelikku kooselu kui aritmeetilisi tehteid ja nende lahtimõtestamist. Püüdke mõnda aega koos elada, siis näete, kas sobivuse küsimus üldse päevakorrale kerkibki. Äkki oletegi teineteise jaoks loodud?!

MAAJA

NB! Loe ka:
13 – saatana numbri müstika
Õnnelikud ja õnnetud nädalapäevad
Enne ja pärast sünnipäeva
16. kuupäeva maagia