Täiskuu ajal klapib seks kõige paremini

1 minutit lugemist

„Kaks nädalat ei tulnud meil mehega seksimisest midagi välja, kuid viimasel ööl äkki – see oli fantastiline! Me olime nagu ära tehtud ega suutnud seksist küllastuda,” kirjutasid Juta (22) ja Mati (25). Mis andis siis noortele sellist armujõudu? See ei olnud keegi muu kui meie vana hea armas Kuu.

Nüüd on siis ka lõpuks teaduslikult tõestatud, et täiskuu ajal on armastus kõige ilusam! Ameerika teadlased avastasid, et täiskuu ajal tekivad inimese organismis hormoonid, mis suurendavad vajadust seksi järele. Teatavasti ei tõmba Kuu enda poole mitte ainult merd, vaid ta mõjutab ka taimede kasvu. Täiskuu ajal paarituvad ahvid eriti intensiivselt. Täiskuu ajal sigitatakse 20 protsenti lastest. Ameerika günekoloog dr. Menaker soovitab kõigile paaridele, kes soovivad last, seksida täiskuu ajal, kuna siis on rasestumise võimalused suuremad. Miks Kuu meile sellist mõju avaldab, selgitab Chicago ülikooli teadlane dr. Ralph Morris nii: „Kuna meie kehas on rohkem kui 60 protsenti vett, allub keha omamoodi tõusudele ja mõõnadele, mis mõjutab kogu meie organismi.”

„Minu sõber ütleb, et ma olen nõid, kuna mul on täiskuu ajal üleloomulikud võimed,” räägib Tiina N. (26) naerdes. „Mul on tunne, et tal on õigus. Kui ümmargune ja kollane Kuu magamistuppa oma salapärast valgust heidab, ei tunne ma end ära. Ma tahan väga seksida ja ka minu partner tuleb minu soovidele vastu. Peale selle olen ma kindlaks teinud, et kunagi ei ole mu orgasm nii tugev kui täiskuu ajal!”