Koputus tagauksele

6 minutit lugemist

Paljud mehed unistavad sellest, et ükskord ka naise õrna anust proovida. Uuemal ajal on avastatud anaalseksitehnikaid, mis võimaldavad senisest suuremat rahuldust ka naisele.

„Ausalt öeldes pidasin ma kaua aega anaalseksi räpaseks,” tunnistab avameelselt Julia (22) Tartust. „Aga ma teadsin ka, et Erki (25) tahaks väga seda minuga teha. Viimaks andsin tema keelitamisele järele. Olime sel päeval just köögis remonti teinud ja läksime pärast seda koos vanni. Me seebitasime teineteist ja see oli väga erutav. „Sul on maailma kõige ilusam pepu,” ütles Erki mu selga seebitades. Ta paitas oma kõva riistaga mu kannikaid ja hakkas siis jalgadevahet limpsima. Oigasin mõnust ja püüdsin kannikaid nii laiali ajada kui võimalik. Siis kohendas Erki mu asendit ja hakkas pikkamööda sisse lükkama, kuid mitte sinna, kuhu tavaliselt. Olin eelnevast nii erutatud, et ei pannud üldse vastu. Ma seisin, toetudes kätega vanni äärtele. Alguses oli natuke valus, kuid siis nautisin seda täiesti uuelaadset tunnet, kui tema suguti ots liikus aeglaselt seal, kust veel kunagi midagi sisse ei olnud pandud. Erki ootas kannatlikult, kuni olin täiesti lõdvestunud, enne kui sügavamale surus. „Oo, see on nii hea!” kuulsin ma teda selja taga ohkamas. Ta liigutas aeglaselt ja ma tundsin pärakus mõnusat erutust, mis kandus naudingulainetena edasi üle kogu vaagna. Äkki peatas Erki liigutamise ja hakkas mu kõdistit kätega erutama. Mõne aja pärast liigutas ta jälle edasi. Niimoodi vaheldumisi sugutit pärakus liigutades ja siis kõdistit näppides ajas ta mu ihast lausa hulluks. Andusin täielikult tema hellitustele ja karjusin mõnust, kui tema sooja spermat enda sees tundsin. Minu esimesest anaalvahekorrast sai unustamatu elamus ja sellest ajast saadik ei karda ma seda enam üldse.”

Paljudel paaridel on Julia ja Erkiga sarnaseid kogemusi, sest samal ajal kui naised suhtuvad anaalseksi skeptiliselt, ahvatleb „see teine auk” iga kolmandat meest. Ka Nele (23) ja Tarmo (27) Tallinnast on anaalseksi ära proovinud ja sellest suures vaimustuses. „Ma juhtusin nägema ühte Itaalia pornofilmi, milles käis ohjeldamatu persenuss,” muigab Tarmo. „Mulle tundus see väga erutav ja näitasin seda ka Nelele. Pärast filmi tõi Nele geelituubi välja ja hakkas mu riista sellega sisse hõõruma. Olin üllatunud, sest arvasin, et ta hakkab mu ideele kõigest väest vastu puiklema. Nele aga pani mu selili ja istus ise pärakutpidi mulle otsa! Ma oiatasin mõnust, sest see auk oli nii mõnusalt kitsas ja tunne oli väga intensiivne. Samal ajal, kui mina imetlesin Nele alasti keha, liigutas tema ennast kord aeglasemalt, kord jälle kiiremini. Ma lasin tal oma tempos liigutusi teha ja värisesin naudingust. Aeg-ajalt jäi Nele seisma ning paitas oma kõdistit ja minu mune, hakates mõne aja pärast jälle liigutama. Ühel sellistest pausidest ei pidanud ma enam vastu ja ujutasin Nele päraku spermaga üle! Mõni sekund hiljem sai ka tema oiates orgasmi. See oli meile mõlemale fantastiline elamus!”
Nii mõnedki on avastanud, et anaalseksi puhul ei pea naine passiivselt kõhuli lamama, vaid võib ise liigutusi tehes oma naudingut reguleerida. Erinevalt mehest, kelle viib orgasmini üksnes peenise hõõrumine, tuleb naisel anaalseksi ajal lisaks ka kõdistit hellitada. Peale selle tahavad paljud naised, et mees suguti pärakust jälle välja võtaks ja tuppe paneks.
Seda kinnitavad Katrin (25) ja Martin (29). „Me olime juba paar nädalat varem avastanud, kui mõnus on seksi ajal kannikaid paitada ja sõrme pepuauku pista,” jutustab Katrin, „aga päris anaalseksi me veel teinud ei olnud. Ühel nädalavahetusel koristades, kui ma kummardasin, nii et seeliku alt püksikesed nähtavale ilmusid, erutas see Martinit nii, et ta viis mu diivanile, tõmbas mul püksid maha ja hakkas kannikaid suudlema. Panin silmad kinni ja nautisin seda. Martin hakkas mu kannikaid jõuliselt mudima ning kokku ja laiali suruma. Kui ma tema riista oma pepu vastas tundsin, haaras mind mingi uuelaadne erutust ja ma ütlesin: „Jaa, pane mulle sinna!” Taibates, mida olin öelnud, punastasin piinlikkusest, kuid kui Martin oma riista süljega märjaks tegi ja ma seda hetk hiljem ettevaatlikult oma tagumisse auku sisse tungimas tundsin, ootasin vaikselt hinge kinni pidades. Tundsin kananahka ihul ja püüdsin pepulihased hästi lõdvaks lasta, et Martinit aidata. Minust käis läbi mõnuvärin ja ma nautisin täiesti uuelaadset tunnet oma tupe tagaseina vastas. Martin keppis mind nii, et vahepeal liigutas ja siis jäi mõneks ajaks jälle seisma. Ma võtsin tema käe ja viisin selle kõdisti juurde. Kui tundsin, et Martin hakkab kõrgpunktile lähenema, palusin, et ta välja võtaks ja mulle putsi paneks. Ta keppis mind metsikus tempos ja kui ma tema seemnepurset tundsin, sain ka ise täiesti uuelaadse, fantastilise orgasmi.”
Kui esimesed anaalseksikogemused on positiivsed, teevad enamik seda ikka ja jälle uuesti. Paljudele on anaalseks käepäraseks rahulduse saamise vahendiks menstruatsiooni ajal, teistele aga lihtsalt meeldiv vaheldus. Anne (25) ja Jüri (27) teevad lausa anaalkähkukaid. „Tavaliselt arvatakse, et anaalseksi ei saa kiiresti teha,” räägib Anne, „aga meie lemmikasend on nii erutav, et Jüril tuleb üsna ruttu pärast sissepanemist. See on selline asend, kus ma kummardun seistes ette ja toetan kätega vastu maad. Jüri hoiab mu puusade ümbert kinni ja paneb sisse. Selles asendis pääseb suguti pärakus hästi sügavale ning minu erutust suurendab rindade pendeldamine ja pea alaspidi olek. Paar sekundit enne seemnepurset tõstab Jüri mu reisi ülespoole, nii et ma saan tal jalgadega ümbert kinni võtta. Sellest saan ma tõelise superorgasmi.”

Mida anaalseksi juures silmas pidada

  1. Kuna pärak ei erita erinevalt tupest lima, tuleb suguti ja pärak korralikult libestusgeeliga kokku teha. (Seda saab seksipoest.) Sobib ka vana hea vaseliin. Vältimaks valu suguti sissetungimisel, võib mees enne mõnda aega sõrmi auku toppida, et sulgurlihast lõdvestada. Vältimaks tundliku pärasoolenaha kahjustamist, peaksid küüned olema lühikeseks lõigatud.
  2. Naise anaalseksile ahvatlemiseks tuleb teda eriti hoolikalt pika eelmänguga erutada (gei puhul pole pikka eelmängu vaja!). Naist aitab anaalseksiks ette valmistada kannikate mudimine, pepuvahe paitamine sõrmede ja suguti ning miks mitte ka abivahenditega.
  3. Esimeseks korraks sobib kõige paremini koeraasend, sest selles on peenise sissetungimine kõige kergem ja naine saab ennast lõdvaks lasta, ilma et peaks kandma partneri keharaskust.
  4. Mees peaks jälgima partneri seisundit ja tegema liigutusi algul hästi ettevaatlikult. Naise erutust suurendab see, kui mees aeg-ajalt seisma jääb ja mõne aja pärast edasi liigutab.
  5. Üldiselt on äärmiselt ebasoovitatav pärakust väljavõetud sugutit tuppe pista. Ehkki paljud naised seda soovivad, võib see viia tuppe ohtlikke pärasoolebaktereid. Peale selle tuleks tundmatu partneriga anaalseksi tehes kasutada erilist rebenemiskindlat anaalkondoomi.

MAAJA

NB! Loe ka:
Oraalne, vaginaalne või anaalne – iga orgasm on erinev!
Mida pakub anaalseks naisele