Villi-Ira – kuri soome tädi rahuldab S/M-iga mehi

7 minutit lugemist

Villi-Ira on kobe habras naisterahvas, kusagil kolmekümnendates, kellelt võiks oodata pigem õrnusi, kui midagi jõulist, karmi, siivutut. Üdini naiselik naine on aga tõeline paharet. Nagu vanasõnagi ütleb: vaga vesi, sügav põhi. Tegelikkuses on Metsik-Ira piltlikult öeldes naine, kellele meeldib meestele piitsaga lajatada, neile igasugust jama (loe valutegevat atribuutikat) keha ja suguorganite külge riputada jne. Nendes täiskasvanute sado-maso mängudes on tema muidugi kamandaja ehk valtiatar (domina/võimutar) ja mehed sõnakuulelikud orjad.

Kuna näitsik on oma jahmatamapanevaid tegusid, šokeerivaid etendusi, läbi viinud üle paarikümne aasta, teinud endale nime Soomes, natuke Eestiski, siis pidas ajakiri „Maaja” vajalikuks temaga väike intervjuu teha. Et vaat the fack is going on…
Kohtumispaigaks sai Villi-Ira töötuba Helsingis, mis pungil täis kõikvõimalikke piinamisvahendeid, varustust millest tavainimesel aimugi pole.
Vestlus toimus tema kahe seansi vahel, mis üldjuhul täpselt tunni pikkused. Taksid on krõbedad, kuid nagu selgus, huvilistest (loe veidrikest, pervodest) puudust pole. Vastuvõtu tunnihind on 200 eurot ja poole tunni eest tuleb välja käia 135 eurot. Olgu kohe välja öeldud, et mingit keppi (loe nikku) sellegipoolest ei saa, minetti ka mitte, tegemist on puhtalt erialaste S/M ja doktorimängudega. Siiski, kui meesorjal pärast neid raskeid katsumusi veel tõuseb, siis oma käekesega on ta nõus spermatosoidid riistast välja kihutama… Vastutulelikkus missugune.

Kuidas on üldse võimalik et sinusugune kaunis naine tegeleb nii võigaste seksimängudega, mis sind selle töö juurde ahvatles? Suur raha kindlasti?
Rahal ei olnud mingit tähtsust. Alustasin seksielu hilja, alles 18-aastaselt. Alguses pakkus kõik huvi, mul oli palju mehi, palju seksisuhteid. Vajasin tavaliste seksiaktide juurde midagi erutavamat, igasugune uus kogemus oli põnev, seegi, kui mehed mind alluvana/alistujana võtsid. Rutiinse seksi asemele tahtsin kogu aeg järjest põnevamaid asju kogeda.
Mida valtiatar sinu nime ees õieti tähendab?
Tegemist on sünonüümiga. Sisuliselt sama mõiste sado-maso maailmas nagu domina või mistress. Naine, kes tunneb nii hingelist kui füüsilist rahuldust oma orjade piitsutamisest. (Kohe lisab juurde, et tema kliendil tuleb kõigepealt täita küsitlusleht, arhiivi jaoks, kus annab nõusoleku sellele, mis temaga tehakse, määratleb piirid ja ütleb märgusõna, mida kasutades kohe protseduur lõpetatakse).
Miks nimetad ennast just Villi-Iraks, kas vihjad vene juurtele?
Seda küsitakse sageli. Ira puhul on tegemist rahvusvahelise nimega, siin pole päritoluga mingit pistmist. Olen puhastverd soome naine.
Kui kaua oled sellist tööd teinud?
(Jääb mõttesse) Alates 1995. aastast.
Kas oled arvet pidanud, kui palju kliente läbi käinud on?
Paarituhande ringis. Täpselt ei teagi, palju on püsikliente. On väga paljudest erinevatest rahvustest, kollaseid, neegreid USA-st jne. Eesti mehi on samuti olnud. Oma klientide kohta pole mul ühtegi halba sõna öelda.
Mida märkimisväärset eesti mehed korda saatnud?
Neid on olnud mitmetel erinevatel seanssidel, isegi sellistel, mis kestavad järgmise hommikuni välja. Üks koguni kolm päeva järjest.
Eestisse on minu filme tellitud. Ka eesti klientidest on senini jäänud vaid hea mulje. Loodan sedagi, et eestlased tulevad erinevatele spetsiaalpidudele (loe stiilipidudele ja irvita vaikselt), mida hakkan sügisest korraldama.
Kas käid ise tihti Eestis?
Ostmisretkedel küllalt sageli. Tunnen ühte eestlannat juba kümme aastat. Ta on sõbralik ja kaunis, nagu kõik eestlannad. (Tallinna) vanalinn on kena ja teie ööelugi turgutavalt vilgas.
Räägi tööst lähemalt. Mida kliendid rohkem soovivad, millised teenused on populaarsemad?
Stuudios käivad nii karmi S/M-i sõbrad (kehale jäävad vastavast kohtlemisest märgid), pehme S/M-i sõbrad (ilma valuta), rollimängude harrastajad (näiteks õpetaja/õpilane) jne. Soositud on  nn. jalafetiš ja WC-mängud. Viimased on kallim lõbu, juurde tulevad lisamaksud. Pissimiselt 70 eurot, kakimiselt 85 eurot ja (peale)oksendamiselt 170 eurot. Kuldset dušši ehk pealekusemist küsitakse palju.

Tundub päris ekstreemne, eriti need väljaheited?
(Võtab asja rahulikult, kalkuleerivalt) Mul on selliseidki kliente, kes paluvad, et neile oma väljaheiteid (loe sitta) posti teel koju saadan. Pakendan kaka korralikult ära, mingit haisu pole tunda, postitöötaja ei saa arugi, mis pakis sees… (küsimusele kuidas kliendid kindlad võivad olla, et tegu Ira enda junnidega, vastab naine rahulikult, et ta paneb nimekaardi juurde…)
Töö sul selline sekstreemne, kas normaalseks seksiks aega ja huvi on?
Meeldib vaheldusrikas seks, kuid seksin kindlasti vähem, kui paljud minuvanused naised. Minu meelest on hea kvaliteet palju tähtsam, kui kordade arv. Loomulikult olen kogenud igasugust… Olen biseksuaalne, naisedki lähevad peale.
Polegi veel küsinud, kas sul kavaler/mees olemas, lapsed?
Olen abielus, lapsi ei plaani.
Millist tööriietust kanda armastad?
Nahkriided meeldivad eriti, kuid ka pehmed karvased materjalid. Naised teksades ja platvormkingades tõstavad toonust samuti.
Kuidas välimuse eest hoolitsed, pead ju alati söödav välja nägema. Ilusalongid, make-up?
Kord kuus lasen endale soengu teha. Meiki panen rohkem siis, kui fotosessioon käsil. Väga meeldib massaažis ja saunas käia. Jala- ja näohoolduses mõned korrad aastas. Tööriietele muidugi kulub palju raha, mul on oma rätsep. Iseenese eest hoolitsemine on tore.
Kirjelda keskmist klienti.
Kõik ühiskonnaklassid on esindatud. On nii farmereid, firmajuhte, sportlasi. Laias laastus 18- kuni 80-aastaseid mehi.
Oled mõnda avaliku elu tegelast teenindanud, kedagi parlamendist näiteks?
Nagu juba ütlesin, on kliente kõigist ühiskonnaklassidest. Täpsemalt antud küsimusele praegu ei vasta. Sobib?
Kas kundede seast võib naisi leida?
On neidki. Rohkem muide, kui kunagi varem. Siiski piirdub nende osa umbes kahe protsendiga. Tavaliselt tulevad nad koos (oma) mehega. On olnud protseduure, kus alistan/allutan endale nii meest, kui naist.
Milline on olnud kõige naljakam soov ja mida mitte kunagi ei teeks?
(Mõtleb pikalt) Enam ei üllata õieti miski. Ehk on siiski põnev, kui avastad enda jaoks midagi uut. Üks klient soovis kunagi, et temast tehtaks seansi ajal pilte ja need pärast internetti üles riputataks. Mitte kunagi ei tee midagi loomadega. Mitte kunagi lastega (seonduvat).

Kui tihti töötad ja kas sul on lisaks S/M-värgile mingi korralik amet?
Töötan viis päeva nädalas. Tööpäeva pikkus on erinev. Selge see, et minu juurde tuleb aeg eelnevalt kinni panna. On olnud päevi, kus töötan vaid tunni, teinekord panen hommikust õhtuni välja. Teist tööd pole.
Sinu töö varjuküljed?
Ikkagi küllaltki raske, väsitav. Kõiki situatsioone on võimatu ette teada, igaks juhuks on mul  turvasuihku (turvagaas enesekaitseks) alati ligi. Õnneks senini mingit tõsist jama pole olnud.
Mida tuttavad sinu ebaharilikust leivateenimisest arvavad?
Minu sõbrad teavad millega tegelen, kuid tundmatutele lähemalt ei räägi. Olen küllaltki tavaline inimene, S/M eripärast hoolimata.
Kuidas on konkurentsiga lood? Mäletan, et oli kunagi selline tegija nagu domina Veronica?
Veronicast pole kuskilt ammu enam midagi kuulda olnud, lugenud. Ei tea, millega ta praegu tegeleb. Mul endal on Helsingi stuudiole lisaks Turkus (Turus) Villi Kellari ja Tamperes Villi Kammio. Lisaks minu omale on Helsingis teadupoolest kaks teist stuudiot.
Teil Soomes korraldatakse tihti seksimesse, mida nendest arvad?
Viimati käisin neil 2006. aasta detsembris Helsingis ja enne seda kevadel Barcelonas. Sellekevadine Helsingi mess jäi vahele, kuna samal ajal olin Tais. Kuid kolleeg domina Kristiina oli oma meesorjadega messil.
Mis sind kui naist enim ärritab, mis õnnelikuks teeb?
Kevad teeb õnnelikuks. Päikesepaiste ja eesootavad aiatööd. (Ei täpsusta) Vahel mõni asi siiski ärritab.
Millega vabal ajal tegeled?
Viimased poolteist aastat ehitan uut stuudiot, seetõttu on vaba aega väheks jäänud. Kui tahan lõdvestuda lähen tantsima, teatrisse, kunstinäitusele, lihtsalt shoppama. Mul on kolm kassi, kellega koos kulub aeg mõnusalt.
Mida Eurovisioni lauluvõistlusest arvad?
Lordi võit eelmisel (2006) aastal oli suurepärane. Olen Lordi kahel korral laval näinud.
Kogu vestluse asjalik ja rahulik olnud Villi-Ira hakkab järsku kella vaatama. Annab märku, et küsitlusega on ühel pool. Kohe-kohe täistunnil uus klient tulemas. Kui tema stuudiouksest end välja asutan, panen tähele, et ukselink on kahtlaselt madalal. Orjad liiguvad ju neljakäpukil ja ei ulatu kõrgemalt ukselinki haarama, saan teadmisi juurde. Lõpetuseks ei oskagi kohe midagi muud öelda, kui voi vittu!

Janek Vaher, 2007