Milliseid tüdrukuid noormehed põlgavad

3 minutit lugemist

Ärritavad omadused, mida noormehed ülemeigitud tibide juures kõige rohkem põlgavad:

Rumalus: Usu või mitte, aga tegelikult otsivad ka kutid, vähemalt siis, kui neil pikaajalisem suhe mõttes mõlkumas, tüdrukus head vestluskaaslast ja vaatavad pisut põlglikult neiudele, kelle teemadering piirdub solaariumihindade ja rate.ee top 300 hetkeseisuga. Pikaajaliste pruutidena on populaarsed tüdrukud, kes vestluskaaslasele ammulisui otsavahtimise asemel vahel ka omalt poolt midagi põnevat lisada oskavad ja kellega pole häbi seltskonda ilmuda.

Liigne meikimine ja juuste värvimisega ülepakkumine: Kuigi poisid leiavad enamasti, et armastatud tüdruk on kõige ilusam oma loomulikus olekus, ei taha neiud miskipärast kuidagi uskuda kinnitusi, et nad ka hommikuti ka oma sassis juuste ja uniste silmadega vastupandamatud välja näevad, vaid kiirustavad esimese asjana vannituppa oma kohutavaid „sõjamaalinguid” tegema. Meessugu saab küll ähmaselt aru, et mõningane jumestamine on möödapääsmatult vajalik, aga paks ning silmatorkav kiht meiki muudab pigem eemaletõukavaks kui kaunistab kandjat. „Kui krohvikiht näos on selline, et jääb mulje, nagu võtaks neiu seda õhtuti pahtlilabidaga maha, siis käin ma temast ringiga mööda. Jääb mulje, nagu oleks tal midagi varjata ja see teeb ettevaatlikuks,” leiab 18-aastane Kevin.

„Mind paneb imestama, kuidas naised ei saa aru ega tahagi aru saada, et sitikmustaks värvitud juuksed näevad väga koledad välja. Juba kahe kilomeetri kauguselt on näha, et vastu tuleb värvitud juustega naine. Eesti naine on paraku kahvanägu, ja kui ta arvab, et juukseid ronkmustaks värvides (nagu mustlanna!) on ta mitu korda kenam ja ahvatlevam, siis on see kohutav eksitus!“ arvab 19-aastane Mario.

Hoolitsemata välimus: Ei, ükski poiss ei oota, et tütarlapsed peaksid pidevalt olema üles löödud ja täiuslikult sätitud nagu filmistaarid punasel vaibal. Samuti ei sea nad neiuga suhete loomisel kohustuslikuks tingimuseks modelli välimust. Mida nad siis tahavad? Harry (21) seletab asja nii: „Tüdruk ei pea tingimata olema iludus, aga ta ei tohi olla lohakas räpakoll. Kole nahk ja rasvased juuksed mõjuvad kõigile eemaletõukavalt.”

Suitsetamine: Ebaõiglane võib see ju olla, aga enamik kutte peab naiste suitsetamist suuremaks patuks kui meeste nikotiinisõltuvust. Mõned mehepojad isegi ei vaata suitsetavate tüdrukute poole, teised lihtsalt mainivad, et see häirib neid. Siin sõltub palju ka sellest, kas poiss on ise suitsetaja – sel juhul suhtub ta ka oma tüdruku pahesse leebemalt.

Tühi jutt ja säutsuval häälel rääkimine: Kui neiu räägib kogu aeg kõrgel tibihäälel, pikkides igasse lausesse paar õumaigaad’i ja täidab pausid oma jutus vää-dega, ei saada see meessoole signaali just erilisest vaimusuurusest. „Selline beibehäälel sädistamine ja kihistamine ajab närvi. Ma ei saa aru, kas tüdrukud tahavad tõesti nii väga olla nagu need Lihtsa Elu nõmedad tibid? Kui ta kaagutab nagu kana, siis on tema koht kanalas ja hakaku munele!” leiab Peeter (23).

Pirtsutamine: Poisid hindavad kõrgelt neiusid, kes oskavad olla ka lahedad sõbrad, mitte ainult pilve äärel istuvad ja ümmardamist ootavad printsessid. Mõnus tüdruk ei korralda stseeni, kui noormehe auto keset linna katki läheb, vaid hüppab bussile, ta on nõus vajadusel ka põrandal magama ega vingu, kui noormees talle süüa tehes soolaga pisut liialdama juhtus. Poistele meeldivad enesekindlad tüdrukud, kes suhtuvad elu pisiäpardustesse positiivselt ja võtavad neid kui väljakutseid.

Kuttidega rääkides selgus, et ehkki meesteajakirju sirvides jääb mulje, nagu huvitaks tugevamat sugu tütarlapse puhul ainult rinnapartii suurus ja väline seksikus, otsivad ka poisid tegelikult pikaajalisteks suheteks neide, kes oleksid eelkõige lahedad inimesed ja head sõbrad. Välimuse eest hoolitsemist ei tasu aga ka päris unarusse jätta, sest nagu ammu teada, armastavad naised kõrvadega, mehed aga… silmadega! Ja mis võikski olla vastupandamatum kui tark tüdruk, kes lisaks ka hea välja näeb?