Noor kurdi põgenik räägib tõtt põgenike kohta

3 minutit lugemist

(NB! Kuna kurdi noormees rääkis väga vigases inglise keeles, siis on ka tõlge pisut konarlik)

Ma olen Põhja-Iraagist pärit kurd. Meil oli suur tsivilisatsioon. Kui araablased tulid Saudi Araabiast ja meie maa vallutasid, ei ole meil enam mingit tsivilisatsiooni, nad purustasid kõik. Nad hävitasid ajaloo suurima – Egiptuse tsivilisatsiooni (araablased vallutasid Egiptuse 639–641. Tõlk), hävitasid Iisraeli, Kurdi ja Pärsia tsivilisatsiooni. Türgi ja Araabia vallutajad tulid meie maale ja hävitasid meie kultuuri. Saksamaa ülimalt loll poliitika on viinud selleni, et see häving on jõudnud otsapidi ka Saksamaale. 20 aasta pärast on siin kõik kaputt ja hävitatud.
Proua Merkel räägib kogu aeg televisioonis, et me teeme seda kõike inimlikkusest. Kuid naised ja lapsed surevad Türgi ja Jordaania põgenikelaagrites. Neil ei ole ei riideid, toitu ega üldse mitte midagi. Miljon meest, kellel on raha, tuleb Saksamaale, samal ajal kui naised ja lapsed surevad. See pole inimlikkus. Liibüast tulevad aafriklased väikesele Lampedusa saarele. Sealt liiguvad nad edasi Itaaliasse. Ja neil pole mingeid probleeme. Itaalias saavad nad riideid, süüa. Kuid miks nad tulevad Saksamaale, miks nad ei jää Itaaliasse?  Nad tulevad Saksamaale ainult raha pärast. Kui sa nüüd peaksid minema Zirndorfi, siis näed sa seal väga palju ukrainlasi. Ukraina on suur maa. Aga probleemid on ainult väikesel Venemaaga piirneval alal Donbassis ja Luganskis. 90% Donetski elanikest on venelased, kes tahavad, et see linn läheks Venemaa koosseisu. Sealsed elanikud on venelased, kuid asüüli taotlema tullakse Saksamaale taotlema hoopiski Kiievist või Lvivist, mis jäävad konfliktikoldest sadade kilomeetrite kaugusele. Need ei ole ju põgenikud, neil pole mingit õigust asüüli taotleda. Küll on aga need pagulased jõudnud maisesse paradiisi – Saksamaale!
Kui aga Saksamaa tahab massiliselt sisse lasta araablasi, kellel on hoopis teine kultuur, teised eetilised tõekspidamised ja teine religioon, siis on suur lollus loota, et need inimesed kunagi integreeruksid. Iraagis on sunniite 60–70%. Kuid Saksamaale tulijatest on umbes 90% sunniidid. Kurdi mehed ja naised võitlevad ISIS-e vastu ega kavatsegi Saksamaale tulla. Araablased aga tulevad ja proua Merkel ütleb, et me aitame inimlikkusest. Kuid nüüd räägitakse televisioonis, et me saadame kõik marokolased ja aafriklased tagasi, kuid homosid ja lesbisid mitte. Nii et valeta ennast rahumeeli homoks või lesbiks, sa saad kõike: raha, tasuta korteri, saad kõik! Inimesed, kes tulevad Põhja-Aafrikast, valetavad, et nad on homod või lesbid.
Aafriklastel on majanduslikud probleemid. Saksa seadustes on kirjas, et asüüli ei saa taotleda majanduslikel põhjustel või looduskatastroofi tagajärjel. Ja kolmas keeldumise põhjus on kodusõda. (Kavalad saksa poliitikud aga panevad ühte patta nii kodusõja kui välisvaenlase kallaletungi. Tõlkja märkus.)
Majanduslike probleemidega aafriklased tulevad Saksamaale, makstes reisi eest umbes 500 eurot. (Üks mees tunnistas, et maksis Saksamaale pääsemise eest koguni 18 000 eurot. – Tõlk.) Kõigepealt jõuavad nad Itaaliasse ja sealt lisatasu eest juba Saksamaale. Tegelikult tahaks kogu Aafrika Saksamaale kolida. Saksamaal võid tasuta igavesti elada. Kui sa kohale jõuad, saab sul kõike olema. Sul pole enam mingeid probleeme. Paljud somaallased tulevad Saksamaale. Kõik somaallased on araablased, neegrid või sunniidid, nad elavad omasuguste keskel. Miks nad tulevad Saksamaale? Kas neil on sakslastega ühine kultuur, maailmavaade, rahvus? Miks nad siis ikkagi tulevad? Neil pole õigust asüüli taotleda, kuid ka asüülist keeldumise korral ei saada Saksamaa neid enam kunagi välja. Söök on pagulastele Saksamaal tasuta, riided on tasuta, arstiabi on tasuta, kõik on tasuta. Sa ei pea enam kunagi elus oma heaolu pärast võitlema.

YouToube: Flüchtling spricht Klartext und sagt die Wahrheit über Flüchtlinge

29. juuni 2016

NB! Loe ka:
Ema Angela: „Tulge minu juurde kõik, kes te vaevatud ja koormatud olete, mina tahan teile hingamist saata.”