Kallid naised, teid ootab USAs suur armastus! Kiirustage!

1 minutit lugemist

Tere,

Mina olen Frank Hughes. endine ülem Ameerika Ühendriikide Iraagi sõja ajal. Nüüd, kui Ameerika Ühendriigid on oma missiooni Iraagis lõpetanud, olen praegu Süürias, et saada rohkem ülesandeid, kuid peagi määratakse mind ühisesse rahvusvahelisse valmisolekukeskusesse (JMRC), Kuue Iraagis veedetud aasta jooksul suutsin teenida 25 000 000 000 miljonit dollarit (25 miljardit dollarit – toimetaja märkus). see raha tuli naftatehingust. Ma ei saa seda raha Ameerika Ühendriikidesse kolida, sest viibib mõnda aega teie riigis.
Teiseks, olen vormiriietuses inimene ja ma ei saa selle summaga pareerida, nii et pean oma välispartnerina kedagi esitama. Olen ameeriklane ja luureohvitser, mul on 100% autentsed vahendid raha saatmiseks diplomaatilise laevandusettevõtte kaudu. Ma vajan teie heakskiitu ja kõik on valmis.
Ainus võimalus olla selle rahaga turvaline, on investeerida see oma riiki, arvestades, et olen seal mõnda aega. Nii et mul on vaja kedagi, kellega tegeleda. Kui nõustute, kolin raha teile kui oma välispartnerile. Teie abi eest antakse teile 30% kogu fondist ja 70% on minu jaoks, sealt edasi investeerin ülejäänu. Enne Iraagist Süüriasse lahkumist pitseerisin ja pakendasin saadetise Iraagist Ühendkuningriiki, sõlmides erikokkuleppe Ameerika Ühendriikide RED CROSSi teenusega Londonis, leppides kokku, et esitan andmed oma partneri ja saaja kohta. saadetis.
Kui oleme kokku leppinud, et teeme koostööd, tutvustan teile ettevõtte teavet Londonis, et täita saadetise formaalsused ja tutvustada teid kui saadetise partnerit ja vastuvõtjat. Seal, kus me praegu oleme, saame suhelda ainult oma turvatud sõjaliste sidevahendite kaudu. Palun saatke mulle oma isiklik mobiiltelefoni number, et saaksin teile helistada täiendavate küsimuste korral, kui olen meie sõjaväevõrgust. Annan teile rohkem üksikasju, kui saan teie vastuse lugupidamisega

ülem Frank Hughes.

  1. september 2021

(Kirjavead ja -viis muutmata)

0

Your Cart