Idamaade magamistubade kunst

2 minutit lugemist
Khajuraho – kivisse raiutud erootika.

Vanad hiinlased panid kokku esimesed üksikasjalikud seksuaalvõtete ja -nõuannete käsiraamatud. Varase Hani dünastia ametlik keiserlik ajalugu nimetab oma bibliograafiaosas kaheksat seksikäsiraamatut, mis on liigitatud pealkirja alla „Fangchung” ehk „Magamistoa kunst”. Neid raamatuid ei ole tänapäeval enam olemas, kuid vähemalt mõned osad neist on säilinud tsitaatidena Jaapani meditsiinilises tekstis „I-shin-po”, mille koostajaks on Hiina arst Tamba Yasuyori, kes elas Jaapanis 10. sajandi lõpul.
Hiina varased magamistoakunstide käsiraamatud on vanade seksuaalkäsiraamatute seas ainulaadsed selle poolest, et asetavad naise rahuldusele sama suurt rõhku nagu mehe omale…
„Kaamasuutrat” painab klassifitseerimise sund. On üheksa viisi, kuidas liigutada lingat (peenist) yoni (vagiina) sees; suuseksil on kaheksa etappi ning armuhammustusi on kaheksat liiki; on nelja liiki hellu embusi ning nelja liiki eriti kirglikke kallistusi; on kolm viisi, kuidas mees peaks suudlema süütut tütarlast, ja neli lähenemisnurka nende suudluste andmiseks. Kõige suuremat mõju avaldas „Kaamasuutra” arvatavasti suguelundite suurusele osutatava enneolematult suure tähelepanuga. Meest võis tema linga järgi liigitada jäneseks, sõnniks või hobuseks, yoni suurus aga lasi naist liigitada hirveks, märaks või emaelevandiks. Ideaalne sobivus valitses sõnni ja mära või hobuse ja elevandi vahel. Ühteasendid nõuavad reeglina suuremaid akrobaadivõimeid kui taoistide omad, ja öeldavasti soovitanud tark Suvamanabha „neid kõigepealt harjutada vannis”.

Edasi loe 2020. aasta oktoobri „Maajast”, ole terve ja hoia kõva! Ei raatsinud osta, oma viga. Seksi nüüd a la Mulgimaa!

MAAJA

Teadmiseks „Maaja“ tellijatele. Edaspidi soovitame ajakirja tellida ainult „Maaja“ kodulehe kaudu, sest me kavatseme lepingu Eesti Postiga lõpetada. Oleme juba aastaid seda asutust priskelt nuumanud ja nüüd aitab. Eesti Postiga on kogu aeg arusaamatused ja jamad, oskavad ainult kojukande tasu tõsta. „Maaja“ kodulehe kaudu tellides jõuab värske ajakiri sinu postkasti juba n-ö eelmise kuu lõpus (näiteks: detsembri ajakirja saad juba novembri lõpus). Teiseks, kui magasid maha mõne sulle pakkuva numbri või ihnusest ei raatsinud osta, siis tea, et meil on varuks mitme aasta ajakirjad. Nii et soovi korral võid tellida näiteks kasvõi 2019. aasta juulikuu numbri (ühe ajakirja hinnaks tuleb sellisel juhul 5 eurot). Kui Sa aga mingil põhjusel ei jõudnud ajakirja tellida sulle soovitud kuuks, siis pole probleem. Võid „Maaja“ tellida ka näiteks nii: alates september 2020 ja saad kätte ka varasema numbri. Muidugi teeb see meile arvestuse keeruliseks, sest tellimused on kas 3, 6 või 12 kuu kaupa. Kui soovid varasemat ajakirja, siis oleks soovitav enne meiega internetis ühendust võtta. Seda ei ole vaja karta, et „Maajas“ midagi huvitavat lugeda ei ole. Võid ajakirja tellida ka näiteks nii: maksad detsembri keskel ja soovi korral saad ka siis detsembri ajakirja. Veel üks palve, märkige alati tellimuse alguse aeg! Ja teiseks: palun kirjutage aadress korrektselt, sest me tõesti ei tea, kas Mesipuu on talu, küla, tänav, agul või väikelinn.

Koos viime Eesti Euroopa viie kõige seksikama riigi hulka!

Toimetus

0

Your Cart