Kliitor – naiste seksuaalsete naudingute keskpunkt

4 minutit lugemist

Naistele meeldib, kui nende partner seksi alguses kõigepealt õrnalt vagiina ümbrusega tegeleb ja seejärel, kui naine on rohkem erutunud, oma tähelepanu tema kliitorile (kõdistile) suunab.

Niinal (26), Kohtla-Järves töötaval õpetajal, oli pikka aega raskusi orgasmi saamisega. „Et selle põhjuseks olid minu eri armukesed või pigem nende saamatus, märkasin ma varsti pärast seda, kui olin tutvunud oma praeguse sõbra Margusega. Ta aitas mul oma krambiseisundist üle saada, tõmmates mul keelega üle terve keha ja lähenedes alles siis aeglaselt mu kõige tundlikumale kohale. Kui mu kliitor nööbisuuruseks paisunud oli, võttis ta selle õrnalt huulte vahele. Ta suudles seda ja hakkas siis keelega selle ümber ringe tegema. Mul jooksid mõnust külmavärinad üle terve keha ja hetke pärast saingi oma esimese orgasmi. Sellele järgnesid veel teised, sest siis võttis ta mind nii eest kui tagant, kuni me mõlemad täiesti väsinud olime. Mitte keegi polnud mind varem niimoodi armastanud. Ma ei unusta seda iialgi ja olen Margusele elu lõpuni tänulik selle eest, et ta mult minu hirmu võttis ja ma end täiesti vabaks suutsin lasta.”
Ka Kalle, ehitaja, kes praegu Soomes elab, teab, mis naistele meeldib: „Mu tüdruk Tiina hakkas mõnust lausa värisema, kui ma tema häbet suudlesin. Ma tundsin, kuidas tema kõdisti järjest suuremaks paisus ning võtsin ta pöidla ja nimetissõrme vahele ja mudisin seda õrnalt. Ta hakkas pead küljelt küljele loopima ja lausa karjus: „Jaa! Just nii! Tee veel! Sa oled parim armuke, kes mul kunagi olnud on!” Kui ma tema kõdistit siis ka veel keelega hellitasin, karjatas ta, tõstis oma puusad kõrgele, haaras mul juustest ja surus mu pea oma reite vahele. Tema keha lõhn, tema vallandunud kirg kandusid mulle kohe üle ja erutasid kohutavalt. Ma panin ta jalad endale õlgadele ja läksin talle sisse. Ning juba mõne hetke pärast lõpetasime mõlemad justkui plahvatusega.” Ja asjatundliku armukesena lisab Kalle: „Et mu tüdruk mind parimaks armukeseks nimetas, selle võlgnen ma oma esimesele armastusele. See oli üks vanem ja kogenud naine, kes mu 17-aastasena üles korjas ja mulle igasugu trikke ja nippe õpetas. Tema lemmikmeetodiks oli see, et ta juhtis mu käe ise alati nendesse kohtadesse, kus talle kõige rohkem meeldis.”
„Minul õnnestus ühe ööga unustada kõik, mida ma seni seksist teadnud olin,” särab Jana, 25-aastane Tartu juuksur, ja räägib loo sellest, kuidas ta oma uue armukesega Kristjaniga, esimest korda voodisse läks. „Kristjanil oli too õhtu aega ja nii me tegimegi endale tema korteris kamina ees olemise mõnusaks ja jõime ka klaasi veini. Meie suudlused muutusid järjest kirglikemaks ja mu sõber hakkas mind lahti riietama. Ta hellitas mu rinnanibusid, nii et ma mõnust lausa hulluks minema pidin. Kui ta oli mul sukad ja püksid jalast tõmmanud, hakkas ta varbaid lutsima ja sealt järjest ülespoole liikuma. Häbemeni jõudes puhus ta sellele mitu korda peale, kuni ma tundsin, kuidas mu kõdisti verega täitus ja end kikki ajas. Kogu mu mõnutunne koondus sellese kohta. Ja kui Kristjan siis mu kõdistit veel ka keelega hellitas, ei teadnud ma varsti enam, mida kogu oma mõnuga peale hakata. Neid orgasme, mis mul seejärel tulid ja mis mind täiesti läbi võtsid, ma kokku ei lugenud, aga neid oli palju ja nad tõstsid mind lausa taevasse. Siis ajasin ma oma jalad laiali ja tahtsin Kristjanit ka enda sees tunda. Ta pani mulle padja alla ja tungis mulle osavalt sisse. Iga liigutuse ajal hellitas ta sõrmedega ka mu kõdistit. Ma hakkasin mõnust kõva häälega oigama ja sain jälle mitu orgasmi ja mul oli seejuures mitu korda tunne, et ma minestan.”

Nii reageerib kliitor erutusele

Kliitor on seepärast nii tundlik, et selles on tuhandeid ülitundlikke närvilõpmeid, mida on isegi rohkem kui sarnase ehitusega peenises. Kui naine erutub, täitub tema kõdisti verega, paisub ja läheb kõvaks. Erutuse esimesel etapil on teda selgelt näha, kuid enne orgasmi läheb ta oma „eesnaha” alla peitu tagasi. Sellel etapil on kõdisti käega erutamine pigem ebameeldiv kui meeldiv. Suguakti ajal erutab kõdistit kaudselt mehe peenis, mis surub peale häbemekünkale. Iga kogenud armastaja erutab oma naist eelmängu ajal sõrmede, huulte ja keelega nii, et järgnevas suguaktis on naisel väga kerge orgasmi saavutada.

MAAJA