Mida partner seksimisel tohib teha ja mida mitte?

3 minutit lugemist

Ka voodis kehtivad omad käitumisreeglid. Missugused need täpsemalt on? Siinkohal mõned soovitused.

MEESTELE:

Kas ma võin naisele ilma ette hoiatamata suhu ejakuleerida?

Ei, mees ei tohiks nõuda, et naine peab talle tegema suuseksi kuni orgasmini välja. Kui see siiski juhtub, võib naine saada pahaseks. Arusaamatuste vältimiseks tuleks eelnevalt piirides kokku leppida. Orgasmi lähenemisest saab mees ju ka naisele märku anda.

Kas ma võin ta lihtsalt ilma eelmänguta voodisse heita?

Nii mehed kui naised soovivad teinekord spontaanset ja pidurdamatut seksi. Sellegipoolest tuleb veenduda, et naine tõepoolest on asjast huvitatud. Võibolla ootab ta siiski eelnevaid hellitusi.

Tahan proovida anaalseksi. Mida ma peaksin tegema?

Kõigepealt tuleb muidugi partnerilt küsida nõusolekut! Siin peab tegutsema eriti ettevaatlikult ja õrnalt. Vastasel korral võib naine tõmbuda krampi, mis tähendab seda, et mees võib talle kergesti viga teha. Õrnad silitused lahkliha ja tagumiku piirkonnas võivad tekitada nii mõnelgi naisel suurt uudishimu, nii et nad ise annavad valmisolekust märku taguotsa püstiajamisega.

Kas ma võin talle kõhu peale pritsida?

Siin ei ole mingit kindlat reeglit. On neid paare, kes seda mõnikord heameelega teevad. Mõned naised aga suhtuvad sellesse vastikustundega, kuna nad ei talu spermat enda ihul. Kui sul on just soov ejakuleerida kas kõhule või näiteks rindade vahele, siis anna sellest aegsasti märku anda. Kui ka naisel on niisugune soov, võib temagi selle välja öelda.

Kas ma võin teda seksimisel tugevalt kinni hoida?

Põhimõtteliselt küll, kuigi sellega ei maksa liialdada. On naisi, kellele meeldib, kui nende käsi kinni hoitakse. See tekitab neis põneva abitusetunde. Kui naine oma alakeha tugevasti vastu lükkab, siis annab see märku mänguga kaasaminekust.

Kas ma võin seksimisel asendit muuta?

Loomulikult, see pakub vaheldust ning lubatud on ju kõik see, mis mõlemale meeldib! Kui naine soovib muuta asendit, annab ta sageli oma soovidest märku ka kehakeelega.

Kas ropud sõnad on voodis lubatud?

Üldiselt jah, aga siiski tuleks olla ettevaatlik. Igaüks tajub ju roppusi individuaalselt ja erinevalt. Kui naine väljendab oma reaktsiooni näiteks ägedama oigamisega, siis võib arvata, et niisugused sõnad erutavad teda.

NAISTELE:

Kas ma võin tema peenise suhu võtta?

Jah, sest küsitlused näitavad, et fellatio‘st unistab enamik mehi? Kui mees mõnuledes oigab, siis näitab ta sellega naisele, kui suurt naudingut see talle pakub.

Kas ma võin ennast tema nähes rahuldada?

Jah, aga sa peaksid talle ütlema, et ei tee seda korraliku seksi asemel, vaid selleks, et pakkuda talle midagi täiesti erilist ja põnevat,

Kas suuseks on esimesel kohtumisel lubatud?

Kas on keegi selle ära keelanud? Oraalseks eeldab siiski usaldust ja lähedust. Aga kui mõlemad on sellega päri, võib suuseksi nautida ka tutvuse alguses.

Kas ma võin tema nähes kasutada vibraatorit?

Kaasaegsed paarid kasutavad erootilisi mänguasju üsna laialdaselt. Ainuke oht on siin see, et mees võib ootamatult niisugust vaatepilti nähes teie dildo peale saada armukadedaks. Et seda ei juhtuks, võiks eelnevalt küsida mehe arvamust.

Mulle meeldib koeraasend. Kas ma peaksin seda talle ütlema?

Selge see, partnerile tulebki rääkida oma soovidest. Kui tagantasend sulle meeldib, siis ütle talle seda ja anna talle võimalus proovida.

Kas ma võin tema munandeid silitada ja hõõruda?

Mehe munandid on väga tundlikud puudutuste suhtes, nii et ole seejuures ettevaatlik. Munandite silitamine või isegi limpsimine meeldib paljudele meestele, vajutuste puhul peab naine olema ettevaatlik ja jälgima mehe reaktsioone.

Kas ma võin mehe voodi külge kinni siduda?

Niisuguseid kergemat sorti sidumismänge sallide ja rätikutega harrastavad paljud paarid. See pakub erootilist vaheldust ja meeldib eriti just meestele, kes kinniseotuna naudivad teistsugust, passiivset rolli. Sageli saab mees seeläbi veel tugevama erektsiooni!

©Peter Hagen