Üheöösuhted

5 minutit lugemist

Sa tunned ootamatut ihasööstu ja mõistad, et ka partner on seikluseks valmis. Sa ei tunnegi teda õieti, aga mõtled, et poleks paha temaga ööd veeta. Sel õhtul tundub kõik minevat nagu õlitatult. Ainult üks küsimus veel: mis saab edasi? Kas tõepoolest asja juurde asuda või piirduda lihtsalt fantaseerimisega?

„Liisul oli pehme ja lõhnav nahk. Lebasime minu pool voodis. Silitasin seda kihvti piigat, kellega ma tutvusin alles mõne tunni eest. Loomulikult silitasin teda sealt, kust naistele kõige rohkem meeldib. Sõrmed sobrasid tema karvapuhmast ja Liisu oigas vaikselt. Seejärel ütles ta mulle otse: „Kepi mind, kullake!”

Tõesti, mind ei häirinud see, et ta nimetas mind kullakeseks. Aga kui mu ekspruut oleks mulle niimoodi öelnud, oleksin küll vihastanud.

Nakitsesin huultega tüdruku õlgu ja tundsin, et iga hetkega on ta järjest rohkem kiima täis. Loomulikult olin mina juba ammu hoos, riist seisis nagu lipuvarras. Jäi üle veel ainult kumm peale tõmmata. Äkki peaks veel eelmängu jätkama? Ah, ei ole siin enam aega, läheb lahti! Juba surungi talle tagantpoolt sisse. Pehmelt, kuid siiski jõuliselt. Liisu lausa niutsub mõnust. Tunnen, et ei suuda ennast varsti enam kontrollida. Mis siis ikka, veel mõned tõuked, lõpp on meeletult võimas… Tegelikult saime orgasmi peaaegu korraga. Polegi paha, kui arvestada, et alles paar tundi tagasi nägime teineteist üldse esimest korda…”

Niisuguseid kogemusi nagu Silveril (23) on ilmselt paljudel. Kui esimestest kõhklustest ja kahtlustest jagu saadakse, ootab ees unustamatu seiklus. Hiljem on, mida meenutada ja millest sõpradele rääkida. Nii mõnigi võib sellist juttu kuuldes mõelda, et no on ikka kergemeelne tüüp küll, kuidas ta ometi võis… Teisalt aga tärkab mõte, et miks mitte, äkki võiks ka ise midagi niisugust proovida…

Tuleb endas kindel olla. Kiire ja ootamatu kiresööst aitab vabaneda igapäevasest rutiinist, see annab võimaluse uuteks tutvusteks ja inimeste tundmaõppimiseks. Igal juhul tõstab õnnestunud armuseiklus enesetunnet, nii enda kui ka partneri oma

„Mõnikord pole sugugi lihtne järgmisel hommikul hüvasti jätta,” tunnistab Jane (19), kes armus ülepeakaela ühte noormehesse. „Kristjan oli tõesti tipp ja seejuures väga kärme poiss. Kumm peale ja juba asus ta asja kallale. Me ei jõudnud isegi veel magamistuppa, ta pani mind nii-öelda käigu pealt. See oli täiesti fantastiline, ma kartsin, et ei suuda ennast enam kontrollida ja et ma lõpetan kohe. Õnneks kestis see meeletu nauding piisavalt kaua, lõpuks kroonis kõike täiesti enneolematu orgasm. Jäime teineteise kaissu magama, uinudes seisis mul silme ees Kristjani õnnis nägu. Tundsin, et ma olen vist armunud.”

Sellest oleks võinud tulla paras jama, sest Kristjanil oli juba kindel pruut olemas. Jane ei tähendanud talle muud kui lihtsalt ühte väikest seiklust. Jane räägib, et tema jaoks oli see siiski midagi enamat: „Mida tõrjuvamalt Kristjan hiljem käitus, seda rohkem ma teda endale tahtsin. Kusjuures ma olin ise süüdi, sest me olime ju mängureeglites kohe alguses kokku leppinud – mõlemad olime nõus, et asi piirdub ainult ühe ööga.”

Kuidas vältida üheöösuhte puhul hilisemaid võimalikke probleeme?

* Juhusuhet alustades ei suuda naine sageli lahus hoida seksihimu ja romantilisi tundeid. Et hiljem poleks kahju teineteisest lahkuda, on kindlam teha tutvust mehega, kellega ei tuleks pähegi hakata koos elama.

* Mõnikord võib naisele tagantjärele tunduda, et teda on ära kasutatud. Mõnikord võib selline tunne jääda ka mehele. Kuid vaadakem asja helgemat poolt: te veetsite toreda öö. Ja seda te ju tahtsitegi. Siis ei saa ka rääkida ärakasutamisest. Mõlemad olid nii andjad kui saajad.

Et ei juhtuks arusaamatusi…

* Naisel ei ole eriti mõttekas mehi lantida oma lemmikbaaris, sest teda võidakse hakata pidama lihtsalt litsiks. Paraku on selles osas eelarvamused visad kaduma: naise kohta öeldakse libu, mehe kohta aga – naistemees. Puhkusereisid ja komandeeringud on selles suhtes palju väiksema riskiga seotud.

* Leppige juba alguses kokku, kuidas hommikul käitute. Väga koormav on, kui juhusuhte järel jääb üks pool takjana teise külge rippuma. Soovitus: mugavam on veeta öö partneri pool, siis saad ise valida hetke, millal jalga lasta.

* Olge valmis ootamatusteks! Näiteks niisugusteks, kus partner võtab välja käerauad ja piitsad. Kuigi esimesel korral ei pruugi asi seksini minnagi, oleks turvalisuse huvides tark küsida partneri telefoninumber ja saata see igaks juhuks usaldusväärsele sõbrale. Nii on kindlam.

* Enesekaitseks võiks taskus kanda pisargaasi.

Dr. Amoros: „Niisugused seiklused võivad pakkuda palju põnevat. Paraku võivad sagedased lühiajalised juhusuhted mõjuda ka frustreerivalt, tuues kaasa psüühikahäireid ja võimetust pidada pikaajalisi suhteid. Kõrvalhüpe võib ohustada püsisuhet, sest partner võib sellest varem või hiljem teada saada. Ja siis on jama majas. Eriti sageli on just mehed need, kes naise kõrvalehüppest kuuldes on oma haavatud eneseuhkuses valmis otsemaid abielu lahutama.”

Test: Kui kiiresti lähed sa tundmatuga voodisse?

Märgi sobiv vastus ristikesega!

1. Mees või naine, keda sa esimest korda näed, ostab sulle kohvikus suure portsjoni jäätist…

A Pole midagi parata, ma pean dieeti pidama.

B Ma võin ju proovida.

C Tundmatul kostitajal on nii ilusad silmad…

2. Kas piirdute jäätisega?

A Ei, ma ei ole veel jõudnud jäätist ära süüa!

B Me hakkame juttu ajama.

C Küsimus on selles, et kas me läheme sinu või minu poole.

3. Oi, kondoome pole kaasas!

A Eks tuleb siis kusagilt hankida.

B See ajab küll veidi vihale.

C Pole viga, mul on taskus veel mõned.

Testi tulemus:

Iga A-vastus annab 1 punkti, B-vastus 2 punkti, C-vastus 3 punkti.

Kuni 4 punkti:

Täiesti laitmatu käitumine. Niisugust miniat või väimeest ihkaksid endale kõik vanemad. Või on tegemist ainult kavalusega, et muuta võrgutamise rituaali veelgi põnevamaks.

5 kuni 7 punkti:

Algul kõhkled ja edvistad pisut, edasi peaks asi klappima. Enamasti niimoodi toimitaksegi.

Üle 7 punkti:

Oled üsna kergemeelne, sa lausa kardad soodsaid juhuseid käest lasta. Õpi ütlema ei, siis näed, kas asi on ka tegelikult seda väärt.