Aafrika mehed lähevad valgetele naistele peale

2 minutit lugemist

Prantsuse biokeemikud on põhjalikult uurinud heterokromofiiliat, valdkonda, mis lihtsamalt öeldes käsitleb valge naise kõrgendatud erutuvust intiimkontaktides mustanahaliste meestega. Ja tulnud järeldusele, et see on täiesti normaalne, sest intensiivsemalt kui rassikaaslastest meeste omad mõjutavad valget naist negroidset rassi esindavate meeste feromoonid.

Kommenteerib „MAAJA”: Tõsi on see, et paljude valgesse rassi kuuluvate naiste naharakud on erakordselt vastuvõtlikud spetsiaalsete mikromolekulide – feromoonide ehk soo lõhna suhtes, mida eraldab ainult negroidset rassi esindava mehe organism. Prantsuse teadlased on välja töötanud isegi omamoodi naha testi, selgitamaks välja naise naha kõige tundlikumaid piirkondi. Nad tegid huvitava eksperimendi. Vabatahtlikele noortele tütarlastele pandi ette riietuda supelkostüümidesse ja tantsida niisama minimaalselt riietatud neegrite embuses. Sealjuures olid tüdrukute nahale kinnitatud vastavad andurid. Ilmnes, et 35-st eksperimendis osalenud tütarlapsest 28-1 reageerisid meeste feromoonide suhtes tundlikud naha piirkonnad mustanahalise partneri puutele temperatuuri märgatava tõusuga.

Neegri suur munn ajab pea segamini nii mõnelgi valgel naisel. Suurt munni nähes unustatakse oma rassiuhkus, kodumaa ja rahvus.

Kas tähendab see äraseletatult, et valget naist n-ö tõmbab neegri spetsiifiline lõhn?

Jah, aga seda lõhna ei tunne ta ninaga, vaid nahaga, ja ainult pärast füüsilist kokkupuudet negroidse rassi mehe nahaga. Sel hetkel toimub keemilise informatsiooni vastuvõtmine, nagu leitaks lukule õige võti, st. – lukk on naise nahk, võtmeks mehe feromoonid. Nende kokkupuute hetkel lülitub iseenesest sisse tohutu biokeemiliste ja immunoloogiliste reaktsioonide kaskaad, millele järgneb erituvate suguhormoonide – adrenaliini ja endorfiinide, orgasmi olulisemate komponentide tulv. Pärast mida lülitub sisse nn. rakumälu – naise alateadvusse „salvestatakse”, et temaga oli mul väga hea.

Ja siitpeale hakkab naine enesele seksuaalpartnereid valima juba sellest rakumälust lähtudes?

Selle poole ta alateadlikult igatahes püüdleb. Kuna kokkupuutes rassikaaslasest mehega kõike eelkirjeldatut ei toimu, siis valib ta tulevikus intiimkontakti pigem negroidse rassi esindajaga, kui aga valikuvõimalus avaneb, et nautida kord juba kogetud õndsust.

Nõnda peaks siis iga valge naine teadma: kontakt mustanahalise mehega võib senisesse seksuaalellu pöördumatuid muutusi tuua?

Seda küll. Võimalik, et pärast prantslaste avastust peavad paljud seksuoloogid vajalikuks oma patsiente selles mõttes hoiatada. Aga loodetavasti ei unusta nad hoiatamast ka nende partnereid: ärge olge laisad uuendamast ega vürtsitamast intiimkontakte, vastasel juhul võib teie unistuste naine olla igaveseks läinud pärast valssi mustanahalise mehega!

Janek Vaher