Veregrupp ja seks

2 minutit lugemist

Seksuoloogid on viimasel ajal avastanud seose veregrupi ja inimese seksuaalkäitumise vahel. Niisiis, kui teate enda ja partneri veregruppi, võib teile sellest kasu olla.

Alustagem teisest (A) grupist, mis on 35%-l inimestel

MEES. Ta on väga häbelik ning väljendab oma armastust pigem pilgu ja kerge käepuudutusega, aga kui ta lõpuks julguse kokku võtab, et oma tunded teatavaks teha, teeb ta seda „ühe hoobiga“. Pereelus peab partner pidevalt tõestama, et ta teda armastab, ning siis on mees talle elu lõpuni truu. Ta armastab emalikku hoolitsust ja valib endale seepärast sageli vanema naise.

NAINE. Talle meeldib pidada end romaani kangelannaks. Häbelik, kahtlustav ja umbusklik, ei armu kergesti, aga kui ta seda lõpuks teeb, siis armastab kõigest hingest. Temast saab esmaklassiline armastav ja ustav naine, kes on võimeline kiiresti erutuma.

Kolmas ehk B-veregrupp on 12%-l inimestel

MEES. Kõik peavad teda elumeheks, ehkki ta südamepõhjas teab imehästi, et temas pole midagi säärast. Talle meeldib suurustada, aga õigupoolest kardab ta armastust. Kui aga niisugune „õnnetus“ temaga siiski aset leiab, tunneb ta, et elus pole kõik nii nagu vaja – midagi on viltu. Flirtimisega on ots! Ta pole halb mees. Aeg-ajalt murrab ta ehk abikaasale truudust, ent talle võib siiski kindel olla.

NAINE. Käitub küll mõnevõrra ekstravagantselt, ent temast saab siiski truu naine. Kui tema väljavalitul on kolmas veregrupp, peab ta armastuses initsiatiivi enese kätte võtma. Seks pole mehe silmis sugugi kõige olulisem ning naine peab suutma teda veedelda ja tema tundeid sütitama. Siis on mees rahul ja õnnelik, et tal on nii hea naine.

Neljanda ehk AB-veregrupi esindajaid on kõigest 7%

MEES. Tal on eriline oskus naisi veedelda – neid tõmbab tema poole mingi maagiline jõud. Ja tuleb öelda, et naised meeldivad talle väga. Armastusest rääkimist ta ei talu, ent tema hoolitsetud keha ise ütleb kõik. Tema tunded pole sügavad, ent armatseda võib ta väsimatult. Ja häda naisele, kes ütleb: „Mitte täna, kallis!“ Ta ei näe seda meest enam iial.

NAINE. Tema on võimeline köitma meeste meeli, aga neil on ääretult raske pälvida tema heakskiitu, sest ta on väga nõudlik ning vajab kogu aeg tähelepanu. Armastuses on ta täitmatu ning võib partneri sellega eemale peletada.

Kõige suurem on esimene ehk O-veregrupp (46%)

MEES. Võrgutamismängus on ta kõigist teistest andekam  koguni sedavõrd, et võib tüütuks muutuda. Kõige enam armastab ta naises seda, kui too sunnib teda ootama. Kui ta aga siiski oma eesmärgi saavutab, ei tule naisel pettuda: ta on esmaklassiline armuke!

NAINE. Talle on vaja meest, kes on võimeline teda tugevas embuses hoidma. Armukade nagu ta on, ei talu ta vähimatki pilku, mille kaaslane heidab mõnele teisele naisele. Tema seksuaalne tulisus võib meest küll kurnata, aga valmistab talle siiski ka rõõmu.