„Titanicu” staar Leonardo DiCaprio – seks mehega!

1 minutit lugemist

Kui ülivõrretega ülekülvatud naisteniiduk DiCaprio mängis 1995. aastal filmis „Total Eclipse”, polnud ta veel saavutanud romantilise armastaja kuulsust.
Oh elu elukest! Oleks tollal 23-aastane saksa päritolu (tema vanaema elab Põhja-Reini Vestfaalis) Leonardo tookord teadnud, et ühel päeval tehakse temast Hollywoodi unelmate mees number üks, poleks ta mingil juhul esinenud geiteemalise filmi peaosas. Filmis „Total Eclipse” mängis naistelemmik Leonardo noormeest, kelle vanem mees (näitleja David Thewlis) ära võrgutab.

Filmis „Total Eclipse” suudles Leonardo esimest korda meest. Kas ka viimast korda?

Staari karjäärile ei ole see film sugugi kasuks tulnud, sest mitte ainult Hollywoodis ei ilgutud: „Poiss peab homo olema, sest ta mängis liiga usutavalt.”
Muidugi oli plikade unelmal pikka aega teatud raskusi, et tõestada neile oma tugevat tõmmet naiste vastu. Piisab vaid sellest, et ta ilmus avalikku kohta mõne mehega, kui kohe keegi pillas õela repliigi: „Selge, Leonardo uus kallim!”
„Miks ma ei või meeste ja naistega sõbrustada, ilma et kohe hakkaksid igasugused kuulujutud levima?” on staar palju kordi küsinud.
Alles 1997. aastal valminud filmi „Titanic” kolossaalne menu summutas kõik pahad jutud näitleja homoseksuaalsuse kohta. Liigutav armudraama luksusaurikul tegi DiCaprio üle öö vastupandamatuks südametemurdjaks. Talle omistatud homoseksualisti imidž on unustatud. Leonardo püüdis ka muidugi omalt poolt teha kõik selleks, et teda peetaks ehtsaks seelikukütiks. Kuulu järgi olevat ta murdnud tüdrukuid karjakaupa. Või tegi ta seda ainult prestiiži pärast? Võimalik. Anname lõpetuseks sõna Leonardo partnerile David Thewlisele filmist „Total Eclipse”: „Kui Leonardo voodistseeni ajal mulle peale tuli, oli tal vänt poolkõva. Ja kuidas ta suudles! Olen kindel, et kui ta leiab oma unelmate noormehe, teeb ta seda veelgi kirglikumalt!”

©MAAJA