Seksuaalsed abivahendid

3 minutit lugemist

Keskmine suurus kõige populaarsem

Eksib see, kes arvab, et naised eelistavad ostmisel suurte mõõtmetega dildot. Uuemad uuringud on näidanud, et 85%-le naistest meeldivad keskmise suurusega vibraatorid, eriti sellised, mille kuju ja värv sarnanevad kõige rohkem mehe peenisega.

Oigav ja imev nukk

Täispuhutavad nukud, mis oma avaustega rahuldavad üksildasi mehi, oskavad nüüd ka rääkida. Nad ütlevad: “Oh, sa oled hea!” või “Sügavamale, sügavamale, ma olen nii himur!” Samuti toovad nukud kuuldavale mõnuoigeid. Uusim leiutis: nuku suus olev pneumaatiline keel teeb imemisliigutusi.

Peeniserõngas kõdistiga

Nutikas abivahend mehele: peeniserõngas, mille ülaosas on spetsiaalne kõdisti. Juba on olemas ka selliseid, mis töötavad patareidega. Mees võib rahulikult naise peal lamada, kuid sellest hoolimata viib vibreeriv kliitori kõdisti naise orgasmini.

Alati kõva: eebenipuust fallos

Kunstpeenised ei ole populaarsed mitte ainult lääneriikides. Näiteks Sansibaris kinnitavad  naised enda külge eebenipuust fallose ja  teevad sellega sõbrannale rõõmu. Itaallannadele aga kõvast puust riist ei meeldi, nad eelistavad elastsest kummist fallost. Kõige ebapopulaarsemad on vibraatorid puritaanlikus USA-s

Veepadi tuharate alla

Nii mõnigi võib väita, et ka tavaline sulgpadi ajab asja ära. Kuid siiski vetrub veega täidetud padi paremini ja hoopis teistmoodi. Kui naine paneb selle seksimisel tuharate alla, saab mees eriti sügavale sisse tungida ja lustipadi kiigutab mõlemad orgasmini.

96 väikest kõdistit kliitoril

Vapustavat elamust pakub uus seksuaalne abivahend – nn. armusüda. 96 pehme kidaga varustatud südamekujuline abivahend asetatakse vastu peenise juurt. Seksimisel puutuvad kidad nii intensiivselt vastu naise kliitorit, et ta ei saa mitte ainult kiiremini orgasmi, vaid naudib seda ka palju tugevamini.

Nii pääseb mees veelgi sügavamale

Meeste jaoks, kes tahavad sügavamale tungida ja naist veelgi rohkem täita, on loodud peenisepikendusega kondoom. Elastsest materjalist pikendus ärritab naise vagiina neid piirkondi, mis muidu jääksid vajaliku erutuseta. Vahva abivahend ka neile, kes muidu kondoome ei poolda.

Orgasm koosoleku ajal

Ideaalne abivahend naistele, kes peavad sageli istuma pikkadel ja igavatel koosolekutel. Armukuulid võeti kasutusel Idamaades. Kaks kuuli on omavahel nööriga ühendatud ning nende sisemuses on kaks väiksemat, mis liikudes tekitavad alakehas meeldiva mõnutunde. Kui need kuulid paigaldada õigel ajal, võivad nad naise orgasmini viia juba šefi sissejuhatava sõnavõtu ajal. Ettevaatust: mitte kõik naised ei talu armukuule!

Pritsiv vibraator

Küsitlused on näidanud, et tänapäeva naine on sõna otseses mõttes oma õnne sepp, sest saab oma unelmate partnerit ära ootamata soetada endale korraliku vibraatori. Kunstfallosed muutuvad üha rafineeritumaks ning keerulisemaks. Uusim leiutis selles valdkonnas on tagasitõmmatava eesnahaga vibraator. Nupule vajutamisel ta isegi ejakuleerub!

Sekspüksikud igaks elujuhtumiks

Paljusid naisi vaimustavad spetsiaalsed sekspüksikud, mille külge on kinnitatud kunstfallos. Pükste jalga tõmbamisel viiakse fallos tuppe. Eriti efektiivsed on need püksikud tantsimisel. Fallos vagiinas muudab iga tantsu kirglikuks suguaktiks. On olemas ka orgasmipüksikuid. Väike käeliigutus ja fallos ejakuleerub.

Täispuhutavad mehed

Täispuhutavaid mehi on aja jooksul tunduvalt täiendatud. Nii vibreeriva peenise suurust kui ka selle asendit on võimalik muuta. Lääne sekspoodides on müügil juba ka selliseid mehi, kes ejakuleeruvad.

Vannimõnud koos patareidega varustatud vibraatoriga

Paljusid naisi huvitab, kas vibraatori võib ka vanni kaasa võtta. Kuna vibraator ei ole ühendatud vooluvõrku, ei kujuta ta endast mingit ohtu. Muidugi ei tohi patareidega töötavat vibraatorit vette panna.

Äri õitseb

Kuigi sellest avalikult ei räägita, muutuvad seksuaalsed abivahendid üha populaarsemaks. Äri õitseb. Lääneriikides annab iga täiskasvanu aastas välja keskmiselt 1600 EEK-i, et oma seksielu veelgi nauditavamaks muuta. Kõige suurem käive on postimüügil ning parim kunde on 20-30-aastane mees.

Armukiik

Kui korteri laes on konksud, siis võib see tähendada seda, et abikaasad kasutava armukiike. Selle abil on võimalik võtta mitte ainult fantastilisi poose, vaid ka tunduvalt mugavam seksida. Mõnedki paarid alustavad sellega, et mees põlvitab naise taga, lükkab suguti sisse ning kiigutab naist edasi-tagasi. Võib kasutada ka märksa keerukamaid asendeid. Kõik sõltub kasutaja painduvusest ja fantaasiast.

Laske hea maitsta!

Kõige kättesaadavam seksuaalne mängusasi. Ostke poest pihustatav vahukoor, pritsige seda partneri kehale ja lakkuge ära. Head isu, partnerile aga meeldivaid aistinguid!