Callgirl avameelitseb

6 minutit lugemist

Rebecca: „Mida jõukam kunde, seda perverssemad on tema soovid.”

Berliin. Suur limusiin peatub hotelli ees. Noor ja väga ilus naine väljub autost. Tal on seljas kallis kasukas, kaelas hinnaline kaelakee, näol laitmatumake-up. Ta astub kindlal sammul fuajeesse ning suundub soliidse hallide meelekohtadega härrasmehe poole. Mees suudleb galantselt daami kätt ja seejärel lähevad mõlemad baari.

„Ma kohtun paljude kundedega hotellis,” jutustab Rebecca (28), elukutseline prostituut. „Enamik nendest üürib mind terveks ööks. See tähendab seda, et kõigepealt lobiseme baaris klaasikese juures, sellele järgneb rikkalik õhtusöök ja hiljem läheme võib-olla isegi ööklubisse. Mõni tahab minuga kõigepealt sauna või mullvanni minna ja alles siis voodisse. Sageli käivitub tavaline programm: ma võtan kundel suhu, silitan teda ja võtan siis sisse ratsaasendi — ronin kundele peale. Paljudel on aga ekstravagantsed soovid. Eelkõige käib see prominentsete tegelaste kohta. Mida tuntum ja võimukam kunde, seda perverssemad on tema soovid. See mees, kellega ma ennist hotellis kohtusin, on ühe suure panga eestseisuse esimees. Ta tahab alati, et ma talle striptiisi teeksin. Sealjuures uurib ta mind lausa läbitungiva pilguga. Ma pean laiali aetud jalgadega kunde kohale kummarduma või põlvili olles oma peput tema poole upitama. Ta tunneb minu keha iga intiimset osa. Ta ei puuduta mind, jõllitab ainult ja lööb endal paugu lahti. Seda vajab ta eelmänguks. Sellele järgneb seks ja ma pean tunnistama, et isegi väga hea seks. Ta on väga potentne ja mulle meeldib temaga madistada.”

Rebecca kolleeg Mona (24) seevastu ei maga kundedega kuigi meelsasti. „Mulle meeldivad kunded, kes tahavad, et ma neid alandaks. Käskijannana olen ma tasemel. Minu kundede hulgas on väga tuntud inimesi. Näiteks üks parlamendisaadik. Ta roomab nagu koer mu ees. Ma pean talle kaelarihma kaela panema ja jalutama viima. Kui ta mu sõna ei kuula, nähvan piitsaga. Tema suurim nõrkus: ta tellib mind alati kõige ebaharilikumatesse kohtadesse. Kord üüris ta pooleks päevaks terve filmistuudio. Ma pidin teda kulisside vahel taga ajama, sest ta vajas illusiooni, nagu viibiks ta troopikas. Naljavend! Kuid ta maksab hästi ja ma olen vait kui sukk. Ma ei räägi teda sisse.”

Callgirl Alexandra (24) „Mehed seiravad mind himurate pilkudega. Üks tõmbab mul seeliku alla, teine T-särgi üle pea. Ma tunnen oma rinnal, pepul ja jalgevahel nende himust värisevaid käsi. Tajun oma kehal kunde sooja hingeõhku. Thomas võtab mind tagant, Dieter näpib mu kõvastunud rinnanibusid. Seks kahe kundega ei kuulu alati minu repertuaari, kuid oma vana tuttava Thomase heaks teen ma meelsasti erandi. Kui käiakse kõvasti pappi välja, ei tunnista ma mingeid tabusid. Mul pole midagi selle vastu, kui Thomas mu ülakeha vastu lauda surub, mu püksikud lõhki rebib ja lõpuks oma vägeva vända mulle sisse lükkab. Samal ajal hakkab Dieter minuga miilustama. Ka see on erandlik. Ma ei suudle kunagi ühtegi kundet! Kuid nagu öeldud, veel mõned sajalised ja… Sellal kui Thomas mind tagant rautab, võtab Dieter oma nuia pükstest välja ja lükkab selle mu suu juurde. Kui ta soovib suuseksi, siis milles küsimus! Oma lemmikkundede jaoks olen ma valmis palju ohverdama. Võib-olla kunagi tulevikus oskavad nad kõige selle eest tänulikud olla. Muide, üks neist on tuntud TV-näitleja ja teine tema produtsent. Kui nad minuga rahule jäävad, võib juhtuda, et ma saan televisioonis väikse osa. Karjääri nimel võib ju lasta ennast keppida?”

Mis puutub tulevikuplaanidesse, siis ei ole Alexandra erand. Peaaegu kõik callgirlid mõtlevad, et nad tegelevad prostitutsiooniga ainult paar aastat, koguvad kapitali ja jätavad siis selle halva kuulsusega ameti maha. Kuid see õnnestub vaid vähestel. Iga kolmas lõbunaine tahaks avada oma äri, hakata iseseisvalt töötama, iga teine unistab pereelust. Nende hulgas ka neljandat aastat lõbunaisena töötav Dani (22). „Minu keha on minu kapital, kuid see ei jää igavesti pringiks, ning enne, kui ma vormi kaotan, tahan perekonna luua. Esialgu tuleb mul aga lateksrõivaid kanda ja maksujõulisi kundesid teenindada. Kõige rohkem meeldivad mulle pikemad tööotsad. Kaks korda aastas võtan ma grupi mänedžeridega ette sõidu purjejahil. Sellisel merereisil tuleb kõvasti tööd teha, sest ma pean iga päev kogu seltskonda rahuldama, pealgi veel teiste nähes. Sellise grupika ajal pingutab iga mees, et ennast oma kaaslastele võimalikult potentsena näidata. Laias laastus võetuna on kõik need rikkad ja ilusad mõnes mõttes eluvõõrad ja naiivsed. Kuid nad maksavad hästi.”

Ka Sally (26) oskab paljude meeste eripära hästi ära kasutada. Ta on spetsialiseerunud seksile autos. „Ma pole mingi odav maanteeprostituut,” rõhutab ta. „Ma hoolitsen oma armukeste (nii nimetab ta oma kundesid) eest väga! Ma teenindan neid luksuslimusiinides. Mõni tahab seksida punases „Ferraris”, teine „Jaguaris”. Üks kuulus meditsiiniprofessor tahab ilmtingimata keppida endise Saksa DV „Trabandis”. Tema oli see, kes oma ajal andis mulle idee kundesid autos vastu võtta. Kõmu minu teenindamisviisi kohta levis ja nüüd on mul kindel klientuur.”

Kira (20) on oma tee hakul ja peab kõvasti pingutama, et ennast üles töötada. „Ma ei ole ennast prominentide ringkonda veel sisse söönud,” ütleb ta. „Minu kuulsaim klient oli üks popstaar. Tegelikult oli laulja tellinud minu sõbranna Hanna, kuid ta haigestus ja pakkus kundele mind välja. Staar jäi minuga rahule. Keppimise ajal kuulas ta CD-d oma lauludega, laulis valju häälega kaasa ning sugutas mind muusikataktis. Hiljem pidin talle veel muusikarütmis suuseksi tegema. Ka kogenud Hanna on tähele pannud, et popstaarid on suured eneseimetlejad. Enamik kundesid tahab aga tavalist seksi voodis ning lasevad meeleldi oma riistale kondoomi otsa tõmmata.”

* * *

34% gallgirlidest töötab luksushotellides.

* * *

Suuseks kuulub lahutamatult prostituudi argipäeva, sest iga teine mees tahaks, et naine võtaks tal suhu.

* * *

Hostessist dominaks

„18-aastaselt hakkasin ma tööle hostessina. Olin saatjaks ja seltsiliseks, seksi ei nõutud. Kui mulle aga ühel päeval tehti ühemõtteline ettepanek ja pakuti raha, ei suutnud ma ära öelda ja nii algas minu gallgirli karjäär. Üsna pea muutusid kundede soovid järjest eemaletõukavamaks. Kord keeldusin ühe kunde kõiki soove täitmast ja ta oleks mulle äärepealt noaga kallale tulnud. Surmahirmus lubasin endale, et loobun sellest rõvedast ametist. Kahjuks polnud ma omandanud ühtegi elukutset. Siis sattusin ühte dominastuudiosse ja jäin sinna pidama. Nüüd võin ainult abitult pealt vaadata, kuidas paljud mu kolleegid uimastisohu vajuvad.” Nicole (22)

Luksusprostituut valgustab oma köögipoolt

„Mehed tahavad kuulda, et nad on voodis kõige võimekamad,” räägib Sabrina (25), Frankfurdis maini ääres edukalt tegutsev callgirl. „Ma teen kõik, et neile seda illusiooni luua, sest enamik kundesid kohtub ju minuga ainult seksi pärast. Sellegipoolest võivad nad minu juures kogeda, et nad on ainulaadsed armastajad, kes viivad mind orgasmi. Ma imetlen nende keha, potentsi, seksi kvaliteeti. Muidugi pean ma oskama oma sõrmedega ja huultega ringi käia, sest tasemel callgirl ajab iga teiba püsti!”

* * *

Kui kaua kestab seks luksusprostituudiga?

41% terve öö (koos massaaži ja mullvanniga)

22% nädalalõpp (luksushotellis)

18% viis tundi (koos ärilõunaga)

12% terve nädal (saatjana ärireisil)

7% 30 minutit ainult seksi.