Seda ma küll ei tee, neetud pervert!

4 minutit lugemist

On vana tõde, et seksis on lubatud kõik, mis mõlemale poolele rahuldust pakub ega tekita ühelegi selles osalejale füüsilist või moraalset kahju. Sellegipoolest tunduvad meile mõned „pisut ebatavalisemad” asjad justkui lubatumad kui teised. Mida siis teha, kui sina või su partner tahaks „midagi niisugust”?

 Milleks ületada piire?

Igaühes meist elab sisemine moraaliapostel: Seda ma olen nõus tegema, aga vaat sellise asjaga mina küll ei tegele. Kellegi jaoks on väärastunud seksuaalkäitumiseks suuseks, kellegi jaoks vastastikune masturbatsioon. Kellegi jaoks on seks kolmekesi viimaste piiride ületamine, kellegi jaoks täiesti normaalne.

Inimene on loodud nii, et aeg-ajalt pakub talle lõbu ja rahuldust piiride ületamine. Seksis võib raamidest väljumine olla suurepäraseks suhete värskendajaks, läbiraputajaks. Eriti just paljude naiste jaoks võib oma sisemiste piiride ületamine saada ravimiks frigiidsuse vastu ja aitab neil saavutada elu esimest orgasmi. Seepärast võiks vahel hoolikalt mõelda, mida sa oma partneriga tavaliselt voodis teed, mida sa iialgi teinud pole ja mida sa tegelikult tahaksid.

Süütud seksuaalveidrused

* Eneserahuldamine partneri ees sisselülitatud valgusega.

* Vibraatori kaasamine armumängudesse.

* Oma partneriga vägistamisstseeni ja vastuhaku läbimängimine.

* Nahkrihmade, sallide, sidumise kasutamine.

* Ropult rääkimine vahekorra ajal.

* Koos pornofilmide vaatamine.

* Pärast dušši üksteise kehale millegi söödava määrimine ja selle äralimpsimine.

* Kinniseotud silmadega partneri hellitamine, rollide vahetus.

* Ümberriietumine rollimängudeks.

Kuidas partnerit meelitada „midagi niisugust” tegema

Kõige lihtsam, kõigi seksuoloogide poolt soovitatud moodus: kirjeldage, et nägid mingit stseeni unes, ja vaadat, kuidas partner reageerib. Kui ta ütleb „Issand milliseid jälkusi sa unes näed!”, ei ole eriti mõtet selle teemaga edasi minna. Kui ta aga näiteks punastab, vaatab kõrvale, pilk hakkab ekslema – tõenäoliselt on ta huvitatud, kuid tagasihoidlikkus või häbelikkus segavad. Kui leiad mõnes ajakirjast millegi oma unistusele sarnase kirjelduse, juhi tema tähelepanu sellele ja vaata, kuidas ta siis reageerib.

Mõtle, enne kui „ei” ütled

Vahel võib ebatavalise seksi-ideega välja tulla hoopis partner. Tihti on aga just naised konservatiivsemad, ei taha või ei julge uute asjadega kaasa minna… ja kaotavad sellega oma partneri. Selle peamiseks põhjuseks on asjaolu, et inimene, kelle seksuaalsoove kategooriliselt eitatakse, suhtub sellesse kui kogu oma isiksuse eitamisse. Ja loomulikult seepeale suhted lagunevad.

Näiteks: 24-aastane Pille tutvus Markoga, neil oli suur armastus ja juba olid pulmad tulemas. Ühel õhtul küsis Marko, kas ta tohiks selga proovida naise pitspesu ja sukki. Pille pidi ehmatusest pikali kukkuma ning tema väljaütlemata jäänud reaktsioon: Mu jumal, milline hälvik! – paistis selgesti kogu ta näoilmest. Rohkem ei küsinud Marko temalt enam midagi ebatavalist, kuis suhe kulges edasi üle kivide-kändude, kuni nad lõpuks lahku läksid.

Aasta hiljem abiellus Marko hoopis ühe Pille tuttavaga, nüüd on neil juba kaks last, maja ja uus kallis auto. Otsustades seesuguste väliste parameetrite järgi saab Marko oma mehekohustega suurepäraselt hakkama, olgu siis naistepesus ja sukkadega või ilma. Pille elab üksi ja mõtleb vahel kadedalt ekskallima õnne pealt vaadates, kellele tema tookordne võimalik nõusolek halba oleks teinud?

Aga kui ma tema soovidega nõus pole?

Kindlasti pole vaja partnerile iga hinna eest vastu tulla. Vasta näiteks, et tema selline soov on sinu jaoks mõnevõrra ootamatu, ja vaatamata sellele, et see tundub üsna huvitav, tahaksid sa pisut järele mõelda. Kui te tegelete parajasti tavapärase seksiga, siis küsi talt tema fantaasia kohta – mida ja kuidas ta tahaks. Tihtipeale selgub, et rahulduse saamiseks on inimesel vaja sel teemal ainult rääkida. Sa võid ka koos (sõnades) edasi fantaseerida. Seksuoloogid loevad sellist koos fantaseerimist üheks kõige süütumaks seksuaalelu rikastamise vahendiks.

Nii võib juhtuda, et partner harjub pikapeale uue ideega ja lõpuks naudib ka ise selle täideviimist, kasvõi näiteks suuseksi.

Kas peaks nõustuma seksiga kolmekesi?

Kui sul on partneriga ainult vabad seksuaalsuhted ja sa ei plaani temaga abielluda – siis otsusta, kuidas vaid hing ja keha käsivad. Kõige sagedamini tahavad mehed varianti 1M+2N. Hollandis näiteks on selliseks puhuks võimalik kutsuda spetsiaalne väljaõppinud prostituut. Meil siin seesuguseid teenuseid ei pakuta ning kolmanda rollis tuleb leppida kuulutuse peale leitud tuttavaga või oma tutvusringkonnast kellegagi. Viimase puhul peate muidugi arvestama levima hakkavate kuulujuttudega teie pool korraldatavatest seksorgiatest.

Kui te aga olete püsisuhtes, siis võib grupiseks või seks kolmekesi teie liitu jäädava mõra lüüa. Pärast mõneminutilist füüsilist lõbu võivad partnereid kuudeks jääda kummitama armukadedus, solvumine, kiivus, kahtlustamine ja muud negatiivsed tunded. Me oleme „liiga palju inimesed” selleks, et seksimise ajaks oma mõistust välja lülitada ja ainult kehalisele rahuldusele keskenduda.

©Peter Hagen