Porduelu saladused

7 minutit lugemist

„Oo, sul on nii suur riist. Sa oled nii tugev ja mehelik. Nii väga tahaks sind endas tunda. Lase käia, oh, kui hea!” räägib Vanessa (28) kundele, enne kui ta laialiaetud jalgadega talle peale istub ja oma rindu mehe suule surub. Mees paneb erutusest väriseva käe naise reite vahele ja lakub samal ajal tema suuri rinnanibusid. „Tule, mu täkuke ja näita, mida sa oskad!” õhutab Vanessa kundet tegudele. Lõbunaine rullib vilunud liigutustega kundele kondoomi peale, surub ta selili voodisse ja hakkab mehe vända otsas ratsutama. Juba mõne minuti pärast saavutab mees oiates orgasmi.

„Tuleb vaid mehele sisendada, et ta mind hullupööra erutab, siis kestab seks väga lühikest aega!” reedab Vanessa oma väikese töösaladuse. „Ja kui sa oskad veel usutavalt orgasmi teeselda, tuleb kunde teinekordki tagasi ja maksab selle etenduse eest veel peale! Mina aga pakun omalt poolt „superorgasmi” eest šampanjat.”
Vanessa on üks 400 000 Saksamaal tegutsevast naisest, kes seksiga raha teenivad. Oma tööga lõbumajas on ta rahul. „Siin tunnen ma ennast turvaliselt. Minu sutenöör võtab küll kõva noosi, kuid see-eest ta kaitseb mind. Peale selle ei tarvitse ma kõike kaasa teha. Nii mõnegi kunde võin pikalt saata. Näiteks keeldun ma perverssetest sadomaso-mängudest!”
Seevastu nahkset kostüümi kandev tailanna Minh (23) on spetsialiseerunud domina-seksile. „Iga viies kunde tahab, et teda kõvasti võetaks,” ütleb Minh hea saksa keeles. „Kundele hea keretäie andmise eest saan ma kolm sajamargast. Kuni siiani kulges äri ilma eriliste vahejuhtumiteta, kuid viimasel ajal on välja ilmunud tüübid, kes tahavad piitsa enda kätte võtta. No selline pull jääb minu puhul küll ära!”

Mehed muutuvad üha sadistlikemaks

Tegelikult mängivad sadistlikud seksimängud porduelus üha suuremat rolli. Kui kõigest viis aastat tagasi nõudis 18,2% kundedest sadomaso-seksi, siis nüüd on selleks valmis juba 22,4% prostituutide teenuste kasutajatest. Peale selle tahavad nad, et neid alandataks. „Enamik mehi,” räägib Vanessa, „tahab aga peamiselt üht – rääkida. Meie elukutses on vajalik oskus tähelepanelikult ja osavõtlikult kuulata. Kui sa peale selle oled veel osav ja valdad hästi mõnda pihuvigurit, siis võid oma teenistuse pärast muretu olla.”
Blond Maja (26) õngitseb oma kundesid – enamaltjaolt ärimehi – hotelli baarides. „Mida rohkem nad on klaasipõhja vaadanud seda parem. Siis on nad suuremeelsed ega märkagi, kui ma nad pärast drinki tuppa meelitan. Halb on ainult see, et pea kõik mehed tahaksid ilma kondoomita seksida. Tegutsen kindla skeemi järgi. Niipea, kui mees on juba küllalt tiiraseks muutunud, surun ta selili voodisse ja istun talle peale. Võtan tema riista eelnevalt libestatud pihku ja õnnetu tobuke mõtlebki, et sai mulle sisse ning kepib innukalt lõpuni! Lõppkokkuvõttes oleme mõlemad rahul. Mees sai ilma kondoomita seksida ja mina saan selle pihkunussi eest veel jootarahagi!”

Kogenud lõbunaised kasutavad kõikvõimalikke trikke.

Nad teavad täpselt, kust kundesid otsida ja kuidas meest „ära teha”. Roswitha (29) tegutseb juba kümme aastat prostituudina. „Kui ma näen autoroolis istumas ülikonnaga ja lipsuga meest ning tagaistmel on aktimapp, on mulle juba kõik selge. Kerge saak! Kui mees pärast auto tankimist läheb tassikest kohvi jooma, võtan tema lauas istet, teen juttu ja klõpsutan ripsmeid. Sellest piisab, et isasel inimesel tekib vastupandamatu soov sugutamiseks.” Ka lõbunaine Rosie teab rääkida, et mehe „õnnelikuks tegemiseks” ei kulu üle veerand tunni ja armastuse teener jälle saja saksa marga võrra rikkam. Rosie täidab ka kundede erisoove, isegi siis kui see on ohtlik. „Minu püsikunde Falkile meeldib, kui ma sõidu ajal hakkan tema musklis kõhtu suudlema, libistan huuli allapoole ja võtan siis hellalt tema riista oma huulte vahele. Suurest erutusest suudab mees ennast vaevu kontrolli all hoida. Siis vajutab ta pidurile ja sõidab teepeenrale. Falk lausa väriseb naudingust. Mõne hetke pärast on ta omadega ühel pool…” Seks maanteel on Rosie spetsialiteet!
Lõbunaise elukutse ja kõik sellega seonduv on täis ohte. Olgu siis Hamburgis Süderstrassel, Frankfurdi pearaudteejaama ümbruses või kusagil mujal Saksamaal – kogu see äri on jõhkrate sutenööride raudses haardes. Kantpead jälgivad teraselt, kas nende tüdrukud ka piisavalt pappi teenivad. „Ma kasutan ühte trikki ja teenin sellega piisavalt. Minu sutenöör on aga minuga väga rahul,” jutustab Nadine (23). Erinevalt oma kolleegidest, kes väljakutsuvas riietuses kõnniteedel kundesid ootavad, riietub Nadine nagu suurilma daam. Ta kannab maitsekaid ehteid, elegantset punast jakki, valget seelikut ja uusi moekaid kingi. „See on minu turunišš, ma jahin kundesid, kes sõidavad BMW-ga ja kellel on palju raha, aga vähe aega. Ma istun autosse, sõidame lähimasse hoovi ja ma riietun välgukiirusel lahti. Kunde silitab kätega mu rindu, masseerib mu rinnanibusid. Kui ta teeb seda oskuslikult, lähevad nibud varsti kikki. Ma ajan jalad laiali, panen need ümber kunde puusade. Liigutused muutuvad üha kiiremaks. Mees hakkab oigama. Ma sulgen silmad, et kirge ja naudingut teeselda. Okei, juhtub sedagi, et olen tõepoolest erutatud, kui kutt on hea välimusega, treenitud kehaga ja tundlike kätega, aga enamasti lõpetab mees nii kiiresti, et ei jää aega mingite sügavamate tunnete jaoks. Mõni minut hiljem olen ma jälle tänaval.”

Miks mehed seksi eest maksavad?

Põhjused on väga erinevad. Peaaegu 70% meestest otsib anonüümset seksi, mis neid mitte millekski ei kohusta. Nad tahavad puhast seksi ilma tülika pehmeksrääkimiseta ja pealekäimiseta. Sellesse gruppi kuuluvad nii vallalised kui abielumehed. Iga kaheteistkümnes lõbumaja külastaja esitab prostituudile soove, mida tema abikaasa ei ole nõus täitma. Nii tahab mees naisele suhu lõpetada või talle kannikate vahele keerata. Iga viies külastab lõbumaja uudishimust, et nautida pordumaja ainuomast patust miljööd. Umbes 6% kundedest naudib võimu kinnimakstud naise üle.

Kolm näpunäidet naispartnerile!

Saksa naisteorganisatsioonid väidavad, et iga kolmas abielumees külastab lõbumaja. „Abielunaised võiksid ka ise midagi selleks teha, et oma mehi lõbumajadest eemal hoida,” ütleb psühholoog Sven Odemann. „Naine suvatsegu endale teadvustada, et seks pole mitte mingisugune vältimatu ja tülikas kohustus, vaid nauding. Ei seksi ju ükski mees mingi kohusetunde pärast! Kui naine ei oska seksist naudingut tunda ega suuda orgasmi saavutada, siis on ta ise süüdi, sest ta ei tunne iseennast. On laialt levinud arusaam, et mehe püha kohus on naist rahuldada. Oh ei, see on naise enda mure! Naine peab ise teadma, kuidas ta kõige paremini orgasmi saavutab. Mehed ei küsi ju naistelt mitte kunagi, kuidas seksida, et orgasmi saada! Mõned nõuanded konservatiivsetele naistele.
* Ole leidlik! Kui mees on ametireisil, siis milleks on telefon? Naine võiks mehele pakkuda väga erutavat telefoniseksi!
* Mehed armastavad silmadega. Milles küsimus? Naisel pole keelatud riietuda seksikalt või isegi häbitult. Kunagi ei tohiks ta aga ilmuda mehe silmade alla sassis juustega või  võidunud ja vanamoodsas öösärgis.
* Mees vajab vaheldust. Kas naine ei vaja? Üllata meest erinevate rollimängudega. Võimalusi on mustmiljon! Tee mehele ettepanek seksida ebatavalises kohas. Aja talle ligi pargis jalutades, rongis, lennukis. Ja miks mitte mängida prostituuti?! Mees tuleb kokkulepitud kohta ja „ostab” oma naise, kusjuures naine täidab (eelnevalt kokkulepitud) kunde soovid. Siis võiks aga teha vastupidi. Naine „tellib” koju oma  mehe kui meesprostituudi ja mees täidab naise soovid, vaevamata oma pead sellega, kas mees sai orgasmi või mitte.

Põlatud elukutse

Prostituudid teenivad palju raha, kuid mitte endale, vaid oma sutenööridele, kes aja jooksul satuvad ühe või teise seaduserikkumise eest vanglasse. Riik konfiskeerib nende varanduse. Kui ta peaks mõne aasta pärast jälle vabadusse pääsema, ei valmista talle mingeid raskusi „oma tüdrukud” uuesti üles otsida. Kõige kergemini leiab ta nad sotsiaalametist, kuhu statistika järgi satub alates 30. eluaastast kümnest prostituudist üheksa. Lõbunaine pole mingi unelmate elukutse. Näruste töötingimustele lisandub veel aidsioht ja üha suurenev konkurents. Saksamaal saabub Aasia ja endisest N. Liidust lahkulöönud riikidest üha rohkem tüdrukuid, kes löövad hinnad alla ja täidavad ka kundede perversseid soove.

Kust prostituudid tulevad?
Saksamaalt 48%
Lõuna- ja Kesk-Euroopa 11%
Venemaa ja Balti riigid 21%
Tšehhid ja poolakad 7%
Kagu-Aasia 10%
Muud riigid 3%

MAAJA