Miks mehed lõbumajas käivad

2 minutit lugemist

Prostituudid on oma rikkalike kogemuste põhjal lükanud ümber jabura väite, nagu oleks nende klientide puhul tegemist ainult maniakkide või komplekside all kannatavate meestega.

Berliini Sotsiaalpedagoogika Instituut korraldas uuringu, et selgitada välja, mida kujutavad endast lõbumajade kliendid. Töö käigus selgus, et senini olid seksuoloogid tegelnud küll prostituutidega, kuid mitte nende klientidega. Ankeetküsitlus näitas, et 50% meestest olid vallalised, 40%-l oli kindel partner, 10%-l koguni mitu.
Kuigi 600 küsitletu hulgas olid esindatud kõik meeste „kategooriad”, võis nende hulgas siiski eraldada kolme põhitüüpi: playboy, kaotaja ja pereisa.

* Playboy otsib vaheldust ja seiklust. Samas usub ta enesekindlalt, nagu võiksid prostituudid temasse armuda.
* Kaotaja on arglik mehike, kes elab üksinda, ei usalda ennast ega saa naistega hakkama.
* Pereisa otsib aga rahuldust oma erootilistele ja seksuaalsetele vajadustele, mis tal abielus mitmesu­gustel põhjustel rahuldamata jäävad.

Veel selgusid peamised põhjused, miks mehed lõbumaja külastavad.

* Lõbumajas käib kõik väga lihtsalt. Pole vaja raisata aega, et tüdrukut pehmeks rääkida, teda kontserdile viia või kingitustega üle külvata.
* Seks lõbunaisega ei seo meest mingite kohustustega.
* Meest erutab väga seks tundmatuga.
* Lõbumajas saab nautida puhast seksi naudingu enda pärast.
* Uudishimu.
* Lõbumaja miljöö on fantastiline.
* Lõbumajas ei tunta tabusid.
* Pole vaja piinlikust tunda, kui „väikemees” alt veab.

Kolm neljandikku küsitletutest väitsid, et pärast lõbumaja külastamist tundsid nad lõõgastust. Kaks kolmandikku leidis, et nende meeleolu oli rahuldav ja 22% läks koju ebamääraste tunnetega. 16% meestest lahkus lõbumajast süütundega.
Veel selgus, et 71% meestest eelistas oraalset vahekorda ja ainult 48% rahuldas end sel viisil ka kodus. Tervelt 10% klientidest eelistas anaalset vahekorda (oma naisega ainult 3%). Sadistlik-masohhistlikke mänge harrastas 18% meestest (oma naisega ainult 2%).

Grupiseksist pidas lugu 5% (kodus l%). Kõigi seksuaalvahekordade liikide hulgas oli esikohal siiski traditsiooniline koitus. Lõbumajas harrastas seda 78% küsitletutest (kodus koguni 87%).
Küsitlusest selgus veel, et kaks kolmandikku kundedest leidsid oma „südamedaami” baarist või lõbumajast, 16% tänavalt või läksid kuulutuse peale prostituudi korterisse. Paraku alahindavad seiklusi ja lõbu otsivad mehed aidsi ohtu. Asi on selles, et lõbumajas kasutab ebaregulaarselt kondoomi 15%kundesid, 5% ei tee seda aga kunagi.
Suguhaigustesse ja just aidsi nakatumise seisu- kohalt eriti ohtliku pedicatio puhul kasutab kondoomi ainult 14% meestest, 11% ei tee seda kunagi. Fellatio toimub igal kolmandal juhul ilma kondoomita. Tõsi, viimasel ajal on avalikes majades kondoomi kasutamine kohustuslik, kuid ka see abinõu ei kaitse alati sajaprotsendiliselt suguhaigustesse või aidsi nakatumise eest.

MAAJA

NB! Loe ka:
19. sajandi Londoni edukaim lõbunaine
Luksuslõbutüdruk Jasmin: „Mida rikkam klient, seda ebaharilikumad soovid!”
Luksusprostituudi päevik
Lõbunaise edu saladus