Maailma kõige ebatavalisemad lõbumajad

4 minutit lugemist

Maailma vanima elukutse esindajad tegutsevad kõigil kontinentidel, kui ehk Antarktika välja arvata. Nutikad seksiäri tegelased mõtlevad välja üha uusi trikke, et kliente ligi meelitada.

Autoseks Bangkokis

„Love-drive-ins” on uusim hit Bangkokis. Klient sõidaks nagu autokinno, kuid filmi asemel ootavad teda ees paljad näitsikud, keda võib vaadata ja katsuda. Palja ülakehaga lõbuanaised serveerivad jooke ja pakuvad seksi!

„Armupark” Kaplinnas

Nädalalõpp hiljuti avatud „Love-Park’is” (Armupark) maksab 5000 eurot. Kuigi hind on soolane, võib klient selle raha eest seksida nii paljude tüdrukutega, kui tal vaid tahtmist ja võhma jätkub. Keppida võib kunstliku kose all, hiiglaslikus marmorist mullvannis, türgi aurusaunas või üliluksuslikus sviidis.

Hotell „Koerakuut” Dartmooris

„Westward Bound” Dartmooris Inglismaal näeb välja nagu mõni odav ilmetu hotell, kuid igas kaheinimese voodiga toas on veel midagi üllatavat – koerakuut masohhistlike meeste jaoks! Retseptsioonis paneb domina kliendi ketti ja viib tuppa. „Koeraelu” hotellis „Westward Bound” maksab 100 eurot tund.

Seksilift Tokyos

Soaplands – nii nimetatakse Tokyos ekstra vagant- seid hotelle, mille töökad prostituudid teenivad hiigelsummasid. Näiteks on prostituut Yoshikol (23) kuni 300 püsiklienti ja ta teenib kuni 30 600 eurot kuus – kaks korda nii palju kui Jaapani peaminister! Yoshiko spetsialiteet: ta mässib oma pikad mustad juuksed kliendi peenise ümber ja lööb talle pihku kuni orgasmi saabumiseni. Tema teine leivanumber: Yoshiko astub seksiklubi klientide nähes ihualasti kullatud lifti, mis sõidutab ta basseini. Iseasi, mis selles vaatepildis nii väga erutav on!

New York: S/M seks kuni valuläveni

Times Square’i ümbrus kubiseb nn. Bondage stuudiotest, kus sadomasohhistlike kalduvustega mehed saavad ennast korralikult välja elada. Stuudios „Love Bizarr” lasevad mehed ennast ülirangetel ja samas võluvatel dominatel nööridega kinni siduda. Täiendava lisatasu eest võib lasta ka suu kinni kleepida, silmad kinni siduda, näpitsaid rinnanibude külge kinnitada jne. Loomulikult kuulub stuudiote repertuaari ka traditsiooniline korralik keretäis, „massaaž” tikk-kontsadega ja teised õrnused.

Sambaseks Rio de Janeiros

Otse Copacabana läheduses asuvas lõbumajas „Sol” saab nautida originaalset seksivarianti – sambaseksi! Hämaras valguses tantsivad ihualasti kliendid ja prostituudid (täpsemalt öeldes kepivad püstijalu) sambarütmis kuni orgasmini. Tuju tõstetakse klientidel sellega, et veel enne tantsu algust teevad lopsakate vormidega lõbunaised klientidele suuseksi.

Cool in Pool Kopenhaagenis

Võluvad blondeeritud taanlannad täidavad meeste soove „Tivoli” ümbruses asuvates arvukates seksiklubides. Erutava striptiisiga ajavad nad kõvaks nii kohalikel kui ka turistidel. Lõbumajas „Frihed” demonstreerivad kompleksivabad merineitsid oma võrgutamiskunsti suures basseinis. Maja spetsialiteet: ohjeldamatu grupiseks kuumas saunas.

„French Love” Pariisis

Pole põhjust kahelda, et armastuse linnas pakutakse erootika valdakonnas kõike, mida inimene ihaldada oskab. Montmartre’ ümbruses asuvates lõbumajades pakuvad vastutulelikud prantslannad ja eksootilised kaunitarid klientidele kõikvõimalikke intiimteenuseid. Lõbumajas „French Love” võivad lesbilised mehed vaadata, kuidas tüdrukud üksteisele suuseksi teevad. Separees võib lasta endale suuseksi teha. Kui kõigest sellest väheks jääb, võib lõbunaisega vesivoodis mürada!

„Maharadža” Kölnis

Köln, Hornstrasse 23 asub 11-korruselinesinivalge „Pascha”, mis on kahtlemata Saksamaa kõige ebatavalisem bordell. Tegelikult koosneb see kahest teineteisest sõltumatust lõbumajast, „Paschast” ja ülemisel korrusel asuvast „Maharadžast”. „Pascha” varietees pakutakse iga kuu vahelduvaid meelahutusshowsid. „Maharadža” tõmbenumbriks on india stiilis tuba, kus maksujõulise kliendid võivad proovida idamaist seksi. Atraktiivsed „armastuse teenijannad” on alati valmis oma oskusi näitama.

„Yab-Yum” Amsterdamis

Mõistega yab-yum tähistatakse Kaug-Ida peenimat armukunsti. Amsterdamis tegutseb klubi „Yab-Yum”, mis pakub teenuseid eriti nõudlikele klientidele. Teenistusvalmid lõbunaised võtavad šampanjaga vastu mänedžere, kui nood tööst väsinuna enne kujuminekut lõõgastuda tahavad. „Yab-Yumis” ei puudu tõesti midagi. Erutavate rollimängude jaoks on olemas isegi marmorseintega kaetud arstikabinet spetsiaalse kušeti ja kõikvõimalike meditsiiniliste instrumentidega. Asjatundlikud „arstid” ja „medõed” on ööpäevaringselt valmis „abi” osutama. Palmidega ümbritsetud mullvannis võib aga lõbunaistega veesõda pidada.

Suuseks karaoke ajal

It’aewon on Lõuna-Korea pealinna Seouli lõbustuskvartal. Siinsetes klubides laulavad alllalastud pükstega ärimehed pärast tööpäeva lõppu karaoket. Sellal kui klient üritab uusimat hitti jäljendada, teeb mandlisilmne kaunitar „solistile” suuseksi.

Luksuslik seks kõrbes

Kuveidi pealinnas asub lõbumaja „Shaba”, kus jõukad kõrbepojad vaatavad traditsioonilist nabatantsu ja veealust striptiisi. „Shaba” töötajaskond on internaitsionaalne. Klient võib valida voodikaaslaseks blondi rootslanna, aafriklanna või õblukese hiinlanna, kes on valmis kõigi mugavustega sviidis täitma nõudliku kliendi iga soovi. Öö luksuslõbumajas maksab 2500 eurot.

Puulõbumaja savannis

80 kilomeetri kaugusel Nairobist on ühel kõrvalisel tolmusel teel elav liiklus. Arvukad sõiduautod ja maasturid sõidavad varjulisele parkimisplatsiele. Laineplekist hütis maksavad kliendid bordelli omanikule 1,5 eurot ja võivad siis valida kaheksa puu otsas asuva „armupesa” vahel. Puu võra vahele laudadest ehitatud hütis pakub lõbunaine seksi ja värkset õhku! Viimast muidugi tasuta.

Seksikarneval Sidneys

Sidney rikaste linnaosas asuvas villa „Harwood Manor” toimuvad Austraalia kõige kuumemad seksiööd. Igal laupäeva toimub temaatiline õhtu. Kord korraldatakse „roomlaste pidu”, kord „hiina öö”, „Fiesta espańol või „Veneetsia karneval”. Stiilsetes ja seksikates kostüümides luksusprostituudid võtavad kliente vastu hoone kolmel korrusel. Seksida võib luksuslikes apartementides või ka teiste nähes keldris asuva basseini ääres või salongis asuvatel diivanitel.