P… kukkunud multi-kulti Saksamaal

2 minutit lugemist

Your comment didn’t follow our Community Standards on hate speech

Seksuaalrünnakud, kaklused, vargused: isegi paadunud ajuhalvatuse all kannatavad vasakpoolsed noored tunnistavad, et migrantide integreerimine on määratud läbikukkumisele

Saksamaal Leipzigis asuva vasakpoolse noorteklubi liikmed on teinud avalduse, milles tunnistavad, et nende püüdlused migrantide abistamisel on jäänud tulemusteta. Kõikidest pingutustest hoolimata on Leipzigis hüppeliselt suurenenud seksuaalrünnakute, kakluste ja varguste arv.
Leipzigi ööklubi Conne Island tuli välja seisukohavõtuga, milles mõistis hukka vasakpoolsete kalduvust alatähtsustada migrantide poolseid seksuaalrünnakuid, kuna tegemist olevat nn vähemuste grupiga. Möödunud aastal olid klubi töötajad mures nn paremäärmuslaste suhtumise pärast uustulnukatesse. Migrantide abistamiseks ja integreerimiseks korraldas Conne Island näiteks rulatamise ja rattasõidu õpetamise töötubasid ja kehtestas migrantidele klubisse sissepääsuks soodushinna, mis oli kõigest 50 senti. Selle tulemusel kasvas aga tantsuõhtutel hüppeliselt seksuaalrünnakute arv ning naised hakkasid klubis käimist vältima.
Conne Island on nüüd tunnistanud, et plaan integreerida noori migrante sellisel moel oli üsna naiivne. „Paraku ei piisanud lihtsalt mitmekeelsetest pidude käitumisreegleid tutvustavatest siltidest,“ öeldakse avalduses. Üks klubi turvamees rääkis, et kui nad üritasid migrante klubist välja visata, seisid ukse juures vihased vasakpoolsed ja sõimasid neid rassistideks. Nii hakkasid ka sisserändajatest pahandusetegijad turvamehi rassistideks sõimama.
Conne Island tunnistab, et olukord on nende jaoks väga keeruline, kuna nad ei taha anda õigust Alternatiiv Saksamaa (AfD) või Kristlik-Demokraatliku Liidu (CDU) rassistlikule retoorikale.
„Paraku on aga olukord niivõrd terav ja paljude ohvrite ning Conne Islandi töötajate jaoks niivõrd närvesööv, et tõsiasjadest vaikimine ei ole enam võimalik,“ ütleb Conne Island. Lisaks leitakse avalduses, et seksismi, homofoobiat ja antisemitismi puudutavad topeltstandardid on valed ja mõistetakse hukka vasakpoolsete kalduvus alatähtsustada ning varjata migrantide halba käitumist.
Selle aasta alguses, kui Saksamaale saabusid sajad tuhanded migrandid, keelasid mitmed ööklubid suurenenud varguste ja seksuaalrünnakute tõttu migrantidele sissepääsu. See omakorda ajas raevu vasakpoolsed, kes väitsid, et migrantidel ei ole seksismiga midagi pistmist ja et vähemusgruppide liikmeid ei tohi mitte kunagi ühelgi moel diskrimineerida.

18. oktoober 2016, breitbart.com – Triin van Doorslaer

NB! Loe ka:
Ema Angela: „Tulge minu juurde kõik, kes te vaevatud ja koormatud olete, mina tahan teile hingamist saata.”