Tuleb välja, et Hitler nii väga ei eksinudki!

2 minutit lugemist

Kuigi paljud leiavad et Hitleri „Mein Kampf“ on haige sonimine, ei saa väita, et sõkalde (antud juhul Hitleri raamatus) hulgas teri pole.

Ei ole õige väita, et ühtedel on alati õigus ja teised alati eksivad. Omamoodi õigus oli riigimarssalil Hermann Göringil, kui ta ütles: „Üks sakslane on korralik inimene, kaks sakslast on bande ja kolm plaanitsevad sõda.“ Ei pannud mööda ka propagandaminister Joseph Goebbels, öeldes, et inimese põhiomadused on laiskus ja argus. Ega nii väga eksinud ka Stalin, kui ta väitis, et nii suurt riiki nagu Venemaa saab valitseda ainult hirmu abil.
Kuid tulgem praeguse olukorra juurde Euroopas. Tundmatud jõud ja teadmata põhjusel soodustavad aafrika-araabia kõntsa massilist imbumist Euroopasse. Euroopa rass on väga palju andnud kogu inimkonna kultuurile, teadusele, tehnikale. Milline saab olema nende sadade tuhandete neegrite ja araabia usuhullude panus Euroopa kultuuri, teadusesse? Kas need sajad tuhanded araablased tulid Saksamaale tõesti ainult selleks, et asuda usinasti saksa keelt õppima, et anda oma hindamatu panus saksa kultuuri ja teadusesse? Millisest araabia sisserändajast saab lähima 10–15 aasta jooksul reaktiivmootorite tunnustatud spetsialist, saksa folkloori uurija, filosoof, saksa rahvalaulude koguja? Kõikvõimalikud tolerastid, sotsialistid ja sissetungijate tugiisikud raiuvad päevast päeva, et erinevused rikastavad. Alam rass ei rikasta kõrgemat rassi mitte kui millegagi. Neid 14. sajandi mõttelaadiga sissetungijaid huvitab ainult rohke sigimine ja sellega kaasnevad kopsakad sotsiaaltoetused. Sissetungijad ei vii meie elu edasi mitte üheski mõttes, vaid äärmisel juhul tagasi pimedasse keskaega, sest nad ei kavatse meilt midagi õppida, vaid meile oma kivinenud, sõgedast islamist läbiimbunud arusaamasid peale suruda! Adolf Hitleri „Mein Kampfis“ öeldu on igal juhul mõtlemapanev ja ka praegu aktuaalne.
Igasuguse rassisegamise tulemus on niisiis lühidalt öeldes järgmine:

  1. a) kõrgema rassi taseme alanemine,
  2. b) ihuline ja vaimne taandareng ja ühes sellega ka aeglaselt algav, kuid siis seda kindlamini edasi arenev kidumine.

Adolf Hitler „Mein Kampf“ (lk 314 Rassi segamise tulemus)
Tekst originaalis
Das Ergebnis jeder Rassenkreuzung ist also, ganz kurz gesagt, immer folgendes:

  1. a) Niedersenkung des Niveaus der höheren Rasse,
  2. b) körperlicher und geistiger Rückgang und damit der Beginn eines, wenn auch langsam, so doch sicher fortschreitenden Siechtums.

Adolf Hitler „Mein Kampf“ (S. 314 Das Ergebnis der Rassenkreuzung)

0

Your Cart