Naine olgu oma mehele libu!

8 minutit lugemist

Kuus meest ja naist ütlevad otse, mida asjast arvavad

„Naine peab olema täitmatu ja rahuldama mu kõige suuremadki soovid,” võib sageli meeste suust kuulda. „Alles himur võrgutamine ja õrnad seksimängud teevad armastusest armastuse,” vastavad aga paljud noored naised. Seekordses küsitluses lendab tõesti karvu, sest „Maaja” on esitanud paljudele oma lugejatele küsimuse „Milline peab olema naine voodis?” Siin ongi nende vastused, mis kindlasti ka sinu suhetes partneriga ja sõprade hulgas teravaid vaidlusi valla päästab!
Jaanuse sõbrad kutsuvad teda Kütiks ja Tartu „Atlantis” on tema jahiala. Jaanus (21, autolukksepp) „kütib” naisi ja saab oma sõnul iga naise voodisse ning taipab juba esimesel õhtul, kas jahisaagiks on sattunud sekspomm või pipravitt. Kena noormees ütleb selle kohta otse: „Kui naine kohe asja kallale ei asu, võib ta maha kanda.” Selgituseks lisab ta: „Tüdrukud, kes ainult armsakesi mängivad ja õrnust kerjavad, ei ole minu maitse. Naine olgu alati seksiks valmis, täitmatu nagu libu ja tegema kõike himuga kaasa. Nagu näiteks Liis eelmisel nädalal. Diskol oli ta vagur ja tagasihoidlik, aga asjatundja, nagu ma olen, teadsin, et „vaga vee” pinna all pulbitseb sageli tõeline seksivulkaan. Ja nii oligi! Vaevalt olime minu poole jõudnud, kui ta juba pihta hakkas. Ta põlvitas mu ette maha, nööpis mu teksad lahti, tõmbas ka püksikud alla ja ütles mu juba kõvastunud riistale kõigepealt nagu kord ja kohus prantsuse moodi tere – ma pidin äärepealt lõpetama! Pärast seda proovisime kõik poosid läbi – seistes, tagant, selili. Ja kui ma teda tagauksest võtta tahtsin, ajas ta kohe oma pepukese mulle ette ja tõmbas ise ka kannikad laiali. Vaat see on alles naine! Mitte nagu mõni eit, kes voodisse jõudes jääb lamama nagu surnud lutikas ja mind nekrofiili mängima sunnib. Mulle see ei sobi, mina tahan aktsiooni. Ja siis hakatakse veel halama, et „kas siis esimesel ööl kohe ikka saab” ja „vuih, see on ju perversne”. Sellise jutu peale jahtun ma kohe maha! Niisugused naised tuleb kohe voodist välja kihutada ja kõrbesse asumisele saata!”
Ja mis siis Liisust saanud on, tahame teada. „Äh, temaga läks natuke halvasti. Hommikul pihtis ta mulle, et tal on oma poiss ja et ta tahtis lihtsalt vahelduseks midagi meeletut. Aga ükspuha, selliseid jänkusid on ilma tematagi piisavalt palju liikvel, kes vaid ootavad, et neid kinni püütaks…”
Jaanus on muidugi päris terava ütlemisega ja see kindlasti igaühele mokka mööda just ei ole. „Sellegipoolest ei ole tema arvamus sugugi ainulaadne,” selgitab dr Amoros. „Paljud mehed unistavad naisest, kes oleks voodis täitmatu ja himur, kõike kaasa teeb ja meest kõige peenemate seksinippidega rahuldab. Tegelikkus aga näeb välja veidi teisiti. Sest paljude noorte naiste jaoks on just värsketes suhetes ka seksis õrnusel ja romantikal suur tähtsus. Kui mees kohe esimesel ööl kõige julgemate seksimängude juurde asub, tunneb naine, et teda on alandatud ja ta on mehe jaoks kõigest „seksiobjekt”, ja ongi kohe liiga pinges selleks, et mehe kõige kuumemaid seksisoove rahuldada.”
Hea näide selle kohta on Siiri (22), noor medõde Viljandist. Ta lõpetas äsja ära suhte oma poisiga, sest nad ei saanud kuidagi seksiasjus kokkuleppele. „Iseenesest meeldis mu poiss mulle muidugi päris hästi, aga voodis oli ta täiesti võimatu. Selline asi nagu eelmäng oli tema jaoks võõrsõna. Pealegi armastas ta kamandada. „Noh, ratsuta nüüd mu otsas!” või „Aja jalad laiali!” olid näiteks tema käsklused ja kui ma neid kohe ei täitnud, siis ta solvus. Mul oli tunne, nagu oleksin mingi seksimasin, mis juba esimesele nupulevajutusele reageerib. See, et ma tahtsin alguses natuke silitada ja suudelda, et vastavat meeleolu saavutada, teda ei huvitanud. Selge siis see, et mu himu null oli ja nulliks jäigi. Ja kui ma erutunud ei ole, puudub mul ka igasugune isu kuuma seksi järele. Ühesõnaga, kolme nädala pärast lõpetasin selle jama ära. Kui tahab, mingu litsimajja. Küll ta seal oma robotiseksi saab, kui tahab!”
Marko (20) Tallinnast just seda tegigi. Ainult et sellega tõi ta oma suhtesse tõsise kriisi kaasa.
„Ma olen Dianaga nüüd juba pool aastat koos olnud,” seletab noor müügiesindaja ise, „aga ta ei tee mulle ikka veel suuseksi nii, et ma lõpetaksin. „Öök,” ütleb ta selle peale alati ja katkestab just siis, kui mul kõige parem hakkab. Ja muidu meeldis talle ka ainult õrnutsemine. Pikapeale tüdisin ma sellest ära ja läksin vahelduseks litsimajja. Vau, vaat seal sai alles seksi! Libu tegi kõike, millest ma muidu ainult unistanud olin, ja viis mu superorgasmini! Nii rahuldatud ei olnud ma pärast seda juba ammu enam olnud. Diana igavate kalli-kalli-trikkide peale ei lähe mul enam isegi kõvaks. Ja kui ta siis pahaselt mulle selja pöörab ja magama jääb, ajan endal ise paugu lahti ja mõtlen samas sellele, kuidas ma tolle lõbutüdrukuga seksisin. Ma käin nüüd tema juures päris tihti, aga üks on selge: Dianaga nii see enam kaua edasi ei kesta, sest mis mõtet on suhtel, kui selles pole tõelist seksi…”

„MAAJAL” on ka selle kohta selgitus olemas: „Maailmas külastab iga päev bordelli ligi kaks miljonit meest ja paljud neist otsivad sealt seda „metsikut” seksi, mida nende endi naised neile ei paku. Kahjuks aga unustavad nad seejuures ära, et tihtipeale on nad ise oma naiste kammitsetuses süüdi. Paljud naised nimelt unistavad samuti kuumast, loomalikust seksist, aga nad tahavad, et nende mees neid selleni mõnu- ja fantaasiarikkalt võrgutaks.”
Seda väidab ka Paula, 22-aastane kontoritarvete müüja Tallinnast, kes on veel vallaline ja oma unelmate meest otsib. „Kui mees mind suudlustega intiimsetesse kohtadesse hellitab, kui ta kogu mu keha silitab ja õrnalt mu rindu masseerib ja kui ta mind ka kuumade sõnadega erutab – siis võib ta mu käest kõike saada,” kirjeldab Paula, kuidas üks mees teda seksivulkaaniks muuta saab. „Ma ei ole seda tüüpi naine, kes initsiatiivi enda kätte haarab ja võtab, mida ise tahab. Ma pean enne põlema minema, kui saan plahvatada!”
Nüüd aga ühe noore mehe juurde, kelle jutuga ilmselt nii mõnigi tüdruk päri on: „Hiljuti tutvusin ühe kena tüdrukuga, kes minuga kohe voodisse minna tahtis,” jutustab gümnaasiumiõpilane Sergei (16) ise. „Mina mõtlesin, et sellest tuleb ilus ja romantiline öö, koos õrnuse ja hellusega. Aga võta näpust! Too asus kohe asja kallale, nagu oleks mõni libu. Ta tahtis, et ma teda tagant sügavalt kepiksin ja talle rindade vahele lõpetaksin! Ma mõtlesin, et mis litsi ma endale kaela saanud olen ja et kui paljudega ta juba ringi tõmmanud peab olema, et juba kaheksateistkümneselt nii rikutud on. Mulle igatahes meeldivad kogenematud tüdrukud, kellega seksi koos ja ühiselt avastada, palju rohkem.”
Lõpuks veel reedab kena Tallinnas müüjana töötav Jaana (24), kuidas pöörane seks tema elule hoopis uue suuna andis. „Kui mu mees pani mulle ette mängida litsi, et me oma seksielule kolme kooselatud aasta pärast uut hoogu anda, olin ma alguses šokis. Aga armastusest tema vastu olin ma nõus. Ma tegin endale väljakutsuva meigi ja panin selga kõige seksikama pesu, mis on sama hästi kui läbipaistev, ja läksin sellisena magamistuppa. „Noh, kullake, tahad, ma imen sul nii, et sa taevas ingleid laulmas kuuled?” ütlesin ma talle nagu tõeline lits. Ta pistis mulle sajalise pükste vahele ja siis ma teenindasin teda nagu kord ja kohus. Sellest on nüüd saanud meie lemmikmäng ja seks läheb sellega iga kord aina paremaks. Minu jaoks on mu litsikostüüm nagu teine nahk, milles ma saan kõik oma pinged endalt maha pühkida ja muutuda täitmatuks vambiks!”
„Maaja” aga arvab, et armastuses ärgu olgu midagi, mida peab tegema! Tähtis on vaid see, et partnerid teineteist austaksid ja voodis seda teeksid, mis kummalegi meeldib – nii peaks ka seks kohe superheaks minema, või mis?

Miks soovivad paljud mehed seksida „litsiga”?
Lits kehastab tabudeta seksi. Lits on himur ja täidab ilma pikemata mehe kõik seksisoovid. Sellest unistavad paljud mehed just sellepärast, et „tavaliste” naistega juhtub neil seda haruharva. Enamasti on seksis just mees aktiivne ja naine see, kes end võrgutada laseb. Paljusid mehi aga erutab just see, kui naine juhtimise üle võtab ja mehega kõige julgemaidki seksitrikke teeb, ilma et see teda selleks üles kütma peaks.

Kas ka naised fantaseerivad seksides, et on nad libud?
Jah, ja sugugi mitte vähesed. Paljudel naistel on loomulik valulävi vaba ja tabudeta seksi suhtes palju kõrgem kui meestel. Sageli ei julge nad initsiatiivi haarata ja oma salajasi seksisoove välja elada, sest nad kardavad, et nende mees hakkab neid sellepärast põlgama. Seepärast kehastuvad nad sageli oma fantaasiates litsiks, kes võib seksis teha kõike, ilma et oleks vaja end „õigustada”.

MAAJA

NB! Seoses üleüldise koroonapaanikaga võib ajakirja „Maaja” ostmisel probleeme tekkida, sest mõnes kaubandukeskuses on ka R-kioskid suletud. Küll on ajakiri aga müügil bensiinijaamades ja Prisma ja Selveri ajakirjandusletis.
Rimist pole mõtet „Maajat” otsida, sest see ülivaga kaubanduskett meie ajakirja müügile ei võta. Sellises olukorras on palju mõttekam ja mugavam ajakiri meie kodulehekülje kaudu tellida.