Kellega voodit jagada?

2 minutit lugemist

Enne kui valmistud uue mehega voodit jagama, uuri välja, mis elukutset või ametit ta peab. Sest ameerika psühholoogid on tulnud järeldusele, et mehe oskused ja võimekus elu kõige intiimsemas valdkonnas on sellest märkimisväärses sõltuvuses.

Iseseisvad ettevõtjad
…ei kõhkle ka seksis kunagi katsetada uusi viise ja poose, seksuaalseid abivahendeid jne. Nende naised aga kaebavad, et neil ei jätku kunagi püsivust kõige primitiivsemakski prelüüdiks.

Mänedžerid
…hingavad pingereas kunstiinimestele peaaegu kuklasse, intiimses õrnutsemises on nendega peaaegu võrdsed. Nende eripäraks on aga see, et nad suudavad su n.ö. pehmeks rääkida ka siis, kui sa momendil ei taha – nii meisterliku võrgutamise peale hakkad tahtma!

Politseinikud, sõjaväelased
…jm. mundrikandjad lähtuvad eelkõige kohusetundest. 81% küsitletuist ei unusta sealjuures kunagi hoolitsemast selle eest, et partner maksimaalse rahulduse saaks. Kahjuks ei hiilga nad seksis aga erilise leidlikkusega – nende naised kaebavad sageli, et intiimelu mundrikandjatega on rutiinne ja igav.

Õpetajad
…on õrnatundelised ja häbelikud natuurid, väärivad aga kõrgeimat hinnet eelkõige oskusliku prelüüdi eest. Vastupidavust ei jätku neil kuigi kauaks, ja 43% väitis, et elab kõige raskemini üle seda, kui daam intiimsustest keeldub.

Kunstiinimesed
…on kõige suuremad meistrid naist õnnelikuks tegema. Määravaks on nende piiritu fantaasia ja loovus – nii prelüüd kui seks nendega on kõrgeim pilotaaž. On ainult üks aga – 40% uuritud loovnatuuridest tundis seksi järgi vajadust harvemini kui kord nädalas. Nõnda pead otsust langetades kindel olema, kas pead tähtsamaks kvaliteeti või kvantiteeti.

Arstid
…peaksid intiimelu mõttes iseennast kuidagi aitama – armastajatena on nemad pingerea stopptuledeks. 36% naistest leiab, et arstide tee rahulduse saamiseks on lühem kui mistahes teiste elukutsete esindajail. Mis aga veelgi suurem häda – arstid on kõige arvukamad patsiendid, kes vajavad midagi sarnast nagu viagra.

Müüjad
…on ainsad, kes on seksiks valmis praktiliselt iga hetk. Mis puutub kontaktide sagedusse, siis asuvad nemad edetabeli tipus. Nagu ka oma ekstra vagntsete võtete ja pidevate uuenduste poolest. Aga see kõik makstakse kahjuks kinni kvaliteedi ühe vägagi olulise tahuga – nagu kurtis iga neljas naine, alustavad ja lõpetavad müüjad peaaegu üheaegselt!

Ehitajad
…ei tea, et nende daamid ootaksid hoopis rafineeritumat ja fantaasiarikkamat seksi kui nemad pakkuda suudavad. See-eest pole ühelgi naisel kvantiteedi osas mingeid kaebusi – ehitajad viivad neid voodisse sagedamini kui kaks korda nädalas.

* * *

Kui tõeseks osutuvad uurimuse tulemused, selle pead omal nahal lihtsalt järele proovima, kui ei usu. Siiski kriipsutavad nii psühholoogid kui seksuoloogid alla, et tulemused on seda paremad, kui enne esimest voodisseminekut kõik hoolega läbi mõtled ja omaltpoolt maksimumi annad. Ega kaota optimismi, kui partneril kõik nurjub. Sest esimese vasikaga on juba rahvatarkusegi põhjal nagu ta on.

MAAJA