Meie jumaldatud tagumik

4 minutit lugemist

Meie salamõtetes on tagumikul tähtis koht. Ka kõige kenam rinnapartii ei suuda temaga konkureerida, sest tagumik saadab hoopis tugevamaid seksuaalseid signaale. Naise vetruv taguots ja mehe prink ujumispükstes pepu lihtsalt on pilkupüüdvad. Mis teeb niivõrd erootiliseks selle koha, kus selg ja jalad ühekorraga oma nime kaotavad?

Kas tuharad on tõepoolest erutavamad kui rinnad?

Kindlasti. Nii on see olnud juba kiviajast peale. Kui naine tahtis meest saada, siis sirutas ta ikka taguotsa tema poole. Ja mees teadis kohe, mida teha. Tänapäeval on küll kombed teistsugused, kuid iha tekitab tagumiku nägemine küll kohe.

Mida võib tagumiku põhjal otsustada seksuaalse võimekuse kohta?

Nii mõndagi. Ega siis ilmaasjata ei jää 36% meeste pilk tagumikul peatuma. Kõige kuumemat seksi tõotab ümmargune, päevitunud ja pirnikujuline tagumik. Väikese pringi pepuga naised on küll ametialaselt edukamad, kuid voodis üsna keskpärased. Eriti romantilised ja tundelised on need naised, kelle ümarused saavad alguse juba puusade juurest.

Missugused lohukesed on kõige erutavamad?

Eks ikka pepulohukesed. Prantsuse ilukirurg Pierre Fournier meisterdab neid lohkusid juba aastaid naistele kogu maailmast. Kas see pole siiski natuke totter? Fournier’ arvates mitte. Ehk nagu ta ise ütleb: „Tulevik on naise taga”. Lohkudega pepu lausa kutsub silitama ja sellest seksimise ajal kinni hoidma. Iga neljanda iluoperatsiooniga töödeldakse just taguotsa. Pepulohukesed on populaarsed ka Hollywoodi filmides, kus seksistseenid on filmitud enamasti nii, et naine on mehe peal. Kuigi naised vaataksid kinos meelsamini meesnäitleja tagumikku.

Kuidas endale prinki peput saada?

Tuleb ennast liigutada, tuharate piirkonda ulatuvad ju selja- ja jalalihased. Võib teha ka võimlemisharjutusi. Näiteks lamada külili asendis ning teha ülemise jalaga ringe.

Kas kena tagumiku saaks ka ilma võimlemata?

Võib saada küll. Näiteks massaaži ja külma veega. See parandab naha verevarustust ja vähendab rasvapolstrit.

Kas ainult homoseksuaalsetel meestel on tundlik tagumik?

Ei. Kõigil meestel ja naistel on istmik erogeenne piirkond. Seda tunneb igaüks, kui kaaslane kallistades libistab käed tuharatele. Ka anaalseks pole üksnes homode pärusmaa: homodest harrastab seda kõiges kolmandik.

Miks kreeklastele tagumik nii väga meeldib?

Anaalseks on Kreekas levinud juba aastatuhandeid. Noored kreeklannad võisid niimoodi jääda kuni abiellumiseni neitsiks, polnud ka hirmu rasestumise ees. Kreeka kirjanduses on olnud juttu sellest, et „meestele meeldib siseneda niihästi kitsukesest tagauksest kui ka avarast eesuksest”. Katoliku kirik peab anaalseksi ebamoraalseks ning mõistab selle hukka, kuna see ei teeni soojätkamise eesmärki. Inglismaal on anaalseks tänapäevani seadusega keelatud ning selle eest on ette nähtud karistus.

Kas ainult täiesti paljas pepu mõjub erutavalt?

Ei. Ka seksikas aluspesu ja tätoveeringud taguotsal mõjuvad väga seksikalt.

Missugune on seos tagumiku kuju ja potentsi vahel?

* Hästiarenenud tuharalihased viitavad seksuaalsele energiale ja vastupidavusele. Ühest partnerist sellisele mehele ei piisa.

* Väike ja pehme tagumik. Vahva sell, kuid mitte liiga pika vastupidavusega. Pärast väikest pausi on ta enamasti jälle vormis.

* Täiesti lõdva tagumikuga mees on rahulik tüüp, kes kontrollib olukorda. Voodis ei soovi ta mingeid eksperimente – kõik toimugu nagu kord ja kohus.

* Vähearenenud istmikulihased ei viita just jõulisele tüübile. Sellised mehed on üldiselt pigem passiivsed ning pole seksist eriti huvitatud.

Millised tegurid võivad pringi pepu ära rikkuda?

Üsna mitmesugused. Kui pidevalt kanda kitsaid teksasid, siis ei saa tuharalihased korralikult töötada. Liigne soolakogus toidus seob vett ja venitab sidekudet. Kehakaalu suured kõikumised (näiteks äkiliste dieetide puhul) ei mõju samuti hästi. Kahjustavalt mõjub ka liigne päike.

Tagantasendi puhul on oiged ja karjed tavaliselt suuremad. Miks?

Nii see tõesti on. Psühholoogid põhjendavad seda sellega, et tagantasendi puhul ei näe partnerid teineteise nägu. Seetõttu tunneb mees ennast vabamalt ega hoia häälitsusi eriti kontrolli all. Kuna mehel on käed vabad, siis saab ta naise rindu masseerida tugevamalt kui teistes asendites. Naine aga võib ennast hoida täpselt selle nurga all, kus talle meeldib ning kus peenise puudutused on kõige meeldivamad. Nii et põhjusi on omajagu. Kõigele lisaks mõtlevad naised selles asendis sageli hoopis teisele partnerile, olgu selleks siis filmistaar või naabrimees.

Miks naised tagumikku hööritavad?

Samahästi võiks küsida, miks mehed seda teevad. Paljud mehed käivad sellise puusanõksuga (ise seda märkamata), et annavad silma ette kuitahes naiselikule naisele. Enamasti teevad naised seda ilma mingi tagamõtteta. Hööritamise põhjus on seotud naisterahva kehaehitusega – naistel on tunduvalt kumeram selg kui meestel. Jalgade ja puusade ehituse tõttu naised hööritavadki puusi.

Kas homosid on võimalik tagumiku järgi ära tunda?

Tagumiku kuju põhjal küll mitte, pigem liigutuste põhjal. Homod kannavad oma tagumiku eest sageli hoolt mitmesuguste geelidega jne.

Anaalseksi kuldreegel:

Arvatavasti proovib nii mõnigi paar varem või hiljem anaalseksi. Kindlasti tuleks meeles pidada seda, et vaginaalsest vahekorrast on võimalik üle minna anaalsele, aga mitte vastupidi! Muidu võivad tuppe sattuda kahjulikud bakterid ning põhjustada haigestumist. Seda tuleks silmas pidada ka pettingu või eelmängu juures. Uuele ringile minnes tuleks peenis kindlasti puhtaks pesta ning kasutada libestuskreemi. Kõige kindlam on anaalseksi puhul kasutada kondoomi, sest anus on õrn koht ja võimalikud on verejooksud. Nii aidsi kui ka pärasoole vähi oht on seejuures samuti väga suur!