Nadja: „Seks on minu elukutse!”

36 minutit lugemist

Kui palju on Eestis prostituute, seda ei oska vist keegi öelda. Aastakümneid tagasi peeti prostituudiks suurte himudega naist, kes enda rahuldamiseks pakkus seksimõnu ka meestele. Tavaliselt tehti seda pakutava käraka eest. Nüüd on seksitöötajaid karjakaupa.

Naiste vanim ja ilmselt mõnusaim ning paljudele tulusaim amet ei paku suurlinnades tööd üksnes kohalikele. Seksifirmades käivad raha teenimas tüdrukud ka hoopis kaugemalt. Tullakse Tallinna, et siit päeva või kahe pärast rohkete eurodega koju oma mehe või lapse juurde tagasi minna.
Paljud noored naised ei taha aga ennast siduda mingi pordumajaga, sest seal tuleb teenistusest suur osa ära anda ja nii tegutsetaksegi omaette, eraettevõtjana. Kes on julge ja aktiivne, sel ei näi klientidest puudu olevat, peaasi, et töövahend vatile vastu peab.
Üks armastuse teener nõustus „Maajale” intervjuud andma. Nadja on 24-aastane, lahutatud kahest mehest, omab kaht last.

* * *

Nadja, kas sa pead ennast üldiselt seksilembeseks naiseks?
Üldiselt küll. Ma olen selline tüüp, et kui võimalus on, võin seksida iga päev mitu korda. Samas võin ka kaks kolm kuud vahet pidada. Esimesed paar päeva on siis küll niisugused, et nagu tahaks ja siis kaob himu ära ning elan täiesti rahulikult.
Kui vana olid kui esimest korda poissi said?
18-aastane.
Kas süütus läks nii, et olid selleks ette valmistunud või täiesti juhuslikult?
See läks täiesti juhuslikult. Läksin ühe poisiga diskolt koju. Ta sai viis minutit enne vahekorda teada, et olen süütu. Ma mõtlesin, et olen juba nii kaua süütu ja selline seis tuleb ära lõpetada.
Oli esimene seks hea või mitte? Oli selline, nagu sa seda ette kujutasid või mitte?
Esimese korraga ma ei saanud midagi. See oli lihtsalt süütuse kaotamine.
Millal oli esimene tõeline seks?
Kuidas seda võtta. Veel enne süütuse kaotamist tegin ma suuseksi. Esimese tõelise orgasmi sain aga üsna tüki aja pärast.
Sa siis ei erutunud niivõrd, et oleksid suuseksi tegemise järel lasknud ka sisse panna?
Sisse ei lasknud ma panna lihtsalt põhimõtte pärast.
Kas poiss, kellega sa suuseksi tegid ja kes süütuse võttis oli üks ja sama?
Ei, need olid erinevad.
Kui vana olid, kui imemisega alustasid?
Suuseksi tegin esimest kord 17-aastasena, poiss oli minust kolm aastat vanem. Süütuse andsin 18-aastaselt ühele tudengile, ta oli vist 23-ne.
Kuidas meenub sul esimene suuseks?
See oli nagu juhuslikult. Poiss jäi minu poole, sest olin seekord üksi kodus. Panin teise voodisse puhtad linad, et tema läheb sinna magama. Mul, kuigi olin juba 17 täis, ei tulnud pähegi, et minna temaga ühte voodisse. Aga kui lugesime koos raamatut „Avameelselt abielust” ja tema ütles seejärel, et talle ei meeldi tüdrukud, kes võtavad ise sukatripid lahti, aga voodisse tulekut põlgavad.
Siis sa näitasidki, et sa ei pelga?
Ju vist.

Ja nii läkski lahti?
Läks küll, kuid tema tegi mulle algul ise suuseksi. Seejärel mina talle ja lõpuks lõin tal käega paugu lahti. Mitu korda hiljem, kui koos olime, sai ta ka suuseksiga rahulduse kätte.
Kuidas tuli mõte hakata prostituudiks?
Eks ikka rahapuudusest, miks ma peaksin mingi tuhande euro eest tattninast kapitalistihakatist orjama – sõitku nad kõik persse! Tõsi, ma ei kujutanud ette, et see amet on nii tulus! See oli hulk aastaid tagasi. Algul olin seisukohal, et kui ma olen ühe mehega pidevalt raha eest vahekorras, siis on mul mees ja rikas armuke. Alles pool aastat pärast esimest raha eest tehtud keppi tuli teine mees, siis kolmas, neljas, viies, kuues ja nii edasi.
Nüüd sai siis aasta täis. Mitu meest on sind raha eest keppinud?
Seda muidugi on väga raske ütelda, raske ütelda. Võib olla 65, 70 …
Mis sul meeste juures kõiges rohkem meeldib?
Mulle meeldib näiteks kui mind hellitatakse, seks ei paku ilma selleta midagi erilist. Mulle meeldib eelmäng, eriti kui kõik toimub kuidagi intiimselt, meeldib miljöö, kus me viibime, meeldivad head veinid. Siis naudin ka mina, tundmata, et olen raha eest mingi tööriista väljapakkuja. Kõik see saab olla siis, kui sa oled ühe mehega. Aga kui sa oled korraga kahe, kolme või nelja mehega, mis miljööd või intiimsust seal saab olla. Miljöö saab olla mehega, kellega olen koos korduvalt. Teisel juhul ei saa niisugust asja loomulikult tahtagi. Ümbrus mõjub mulle igatahes hästi. Näiteks käisin hiljuti ühes suvilas, kus kõigeks kulus tund-poolteist. Algul 15 minutit kohvijoomist ja jutu rääkimist, siis duši all pesemine ning voodi. Meeldiv oli.
Kas algul said sageli orgasmi?
Algul ikka sagedamini kui nüüd. Olen lugenud, et prostituudid saavad iga mehega orgasmi. Ma ei usu seda, sest see väsitab niivõrd, et sa ei ole siis enam suuteline paari tunni pärast järgmise mehega head mõnu pakkuvas vahekorras olema. Sellepärast ei pea ma üldse vajalikuks, et peaksin iga seksi ajal ise ennast tühjendama. Ma ei hoia orgasmi tagasi, ma lihtsalt ei erutu nii palju, et see tuleks.
Millisest mehe riistast pead kõige rohkem lugu?
Mulle meeldib kõige rohkem jäme riist. Ja enne kui hakkab sperma tulema, paisub riist veelgi suuremaks, aina suuremaks ning kuidagi vulksub sees. Mõni mees oskab seda kõike veel vahvalt ära kasutada ja liigutab seda kuidagi eriti mõnusalt. Kõverast riistast ma ei pea lugu, kuigi neid on mul või minus olnud üllatavalt palju. Mis puutub aga kõvadusse, siis sellises olekus pikka aega püsimine on mind pannud isegi imestama.
Võib-olla ei ole sa tabanud kõverale peenisele sobilikku poosi?
See võib tõesti olla nii, aga kõverad mulle ei meeldi. Kõige parem on kuldne keskmine, ei liiga jäme ega liiga pikk.

Mõni naine ütleb, et kivikõva peenis ei ole nii hea kui kolmveerand kõva või veelgi pehmem. Milline sulle ja su tööriistale meeldib?
Kivikõva ei ole tõesti see kõige meeldivam. Kondoom võtab vahel kõvadust veidi vähemaks, kuid siiski. Siin tahaks öelda, et kui kogu aeg teed kondoomiga, siis see naisele küll ei paku suurt midagi, ma ei tea kuidas see meestele mõjub. Ilmselt ei meeldi samuti. Kuus seksin paar korda ikkagi ilma kummita ja siis saan tunda tõelist mõnu.
Kui pikk on olnud kõige pikem riist, mida pidid vastu võtma?
Pikkust ei oska öelda, aga jämedaid on olnud küll, mis sissegi ei mahu. Vahel õnnestub see alles hommikul.
Kas sind erutab jäme peenis rohkem kui tavaline?
Muidugi, jäme meeldib mulle hullupööra. Kui aga on juba mõnda aega sees olnud, no siis saad ikka õige keppimise tunde.
On ka nii pikk peenis sisse lükatud, et tegi valu?
On niisugustki olnud, on olnud. Mees peaks end siis sättima sellisesse poosi, et ei tõuka iga lükkega vastu emaka suud. Aga valu olen saanud küll tunda.
Mees teab, et tal on nii pikk, mis ei mahu sisse?
Teab küll, aga ikka lükkab põhjani ja põhjani.
Kuidas üldse poosidest lugu pead?
Need üldiselt meeldivad, nii saab seksi vaheldust.
Milline poos sulle kõige rohkem meeldib? Kas eest ja pealt või tagant?
Minu lemmikpoos on külje pealt tagant. Mina olen küljeli, mees lükkab tagant ja samal ajal on tal hea võimalus käega kliitoriga mängida.
Kuid sellises poosis ei saa ju sa ise rütmis vastu lüüa?
Seda küll ei saa, aga see meeldib mulle kõige rohkem. Nii väsitad saa meest ja ise puhkad ning mõnuled. Seda võib ka nii võtta, aga niimoodi meeldib mulle kõige enam.
Olles keppimise ajal selili, kas sa sead siis end nii, et pea vajuks veidi rippu üle voodiääre?
Niimoodi olen seksinud küll, aga see ei anna minule mingit mõnu juurde.
Kuidas mehed üldse poosidesse suhtuvad? Kas nad tahavad eriasendites keppida või mitte? Sest kui mees mingis asendis sind tahab, ega sa siis vastu ole.
Vastu pole muidugi. Kuid mehed on üldiselt väga konservatiivsed. Kui tahavad seada kuidagi teistmoodi, siis olgu naine peal. Tahavad ka külje pealt, nagu ma ütlesin.
Kui kaua olid prostituut olnud kui esimese anaalseksi tegid?
Pool aastat.
Juhuse tahtel või planeeritud?
Sai ikka kavandatud, selleks oli isegi vastav geel kaasa võetud.

Oli esimene kord ootuspärane?
Nagu nende asjadega ikka, ei midagi erilist, rohkem proovihuvi.
Kas naised peavad üldiselt anaalseksist lugu?
Ei oska öelda, pole sellel teemal kellegagi vestelnud. Eks ta ole rohkem üks seksipoose. Suurtele naistele pakub see ehk enam mõnu, kuigi siis tuleb kliitori kallal rohkem olla. Mehed ütlevad, et suurel naisel on vitt väga lohvka, siis ongi anaalseks parem. Kurat seda teab!
Aga mehed, kas nemad tahavad anaalseksi või mitte?
Mõned tahavad, teised suhtuvad kuidagi halvustavalt. Anaalseksi olen üldiselt teinud väga harva. Kui mõni noor on tahtnud seda proovida, siis okei, pane ka sinna. Muidugi selle mehega, kellega olen palju seksinud ja tahan pakkuda talle midagi uut, siis tulen talle ka selles vastu.
Kuidas mehed üldiselt suuseksist lugu peavad?
Mehed suhtuvad peenise suhuvõtmisse ja imemisse tavaliselt hästi. Oma tähelepanekutest võin öelda, et soomlased mitte üksnes ei taha, et neile tehakse suuseksi vaid nad teevad seda suure mõnuga ka ise. Pealegi nad oskavad suuseksi teha. Aga selliseid eesti mehi, kes teevad naisele keelega naudingut, kohtab väga harva.
Kas naistele meeldib kui mehe keel kliitorit ja häbememokkasid kõditab?
Meeldib. Kuid meie mehed on sellise seisukohaga, et kui nad teevad mulle suuseksi, siis maksku mina neile selle mõnutegemise eest. Seevastu soomlastele, nagu ütlesin, lausa meeldib see. Olen sageli sellest lakkumisest juba tüdinenud, kuid soomlane aina jätkab.
On suuseksi tehes meeste riistal erinev maitse?
On küll, kohutav vahe kohe. Teen tavaliselt suuseksi siis, kui oleme juba duši all käinud. Kuid on mehi, kelle peenist ei taha isegi siis suhu võtta. Siin aitavad libestid, mis annavad riistale hea maitse ja pealegi pole need üldse ainult maitsestamiseks. Üks näiteks on selline, et kui puhud peale, siis see muutub riista peal kuumaks ja ärritab.
Kondoomidki on suuseksi tarbeks maitsestatud. Kas need meeldivad?
Ei meeldi. On küll banaani ja muu maitsega kondoome, olen proovinud ka nendega, kuid ikkagi on kummi maitse. Mulle meeldib munni maitse.
Kuidas pead lugu grupiseksist ? Sellisest, kus kaks paari kõrvuti voodites kepivad.
Ma olen ka niimoodi keppinud.
Kas selline asi erutab?
Jah. Seejuures tundub, et mehi hoopis rohkem. Mehed peavad muidugi omavahel hästi läbi saama.

Aga naised?
Kui naised on raha eest tööl, siis pole valikut. Tundub, et mehed ei saa sel juhul väga head sõbrad olla.
Miks? Kui on head sõbrad ja prostituudid on kutsutud, siis võib ju ka naisi-mehi vahetada. Eks seegi mõju erutuse mõttes hästi.
Seda küll ja mis saab naistelgi sellise vahetamise vastu olla. Põnev.
Mitme mehega oled korraga seksinud?
Korraga ainult kahega. Ühele tegin mina suuseksi ja teine töötles mind oma riistaga.
Miks mitte kolmega? Kas see on olnud juhuse puudus? Naistel ju jätkub auke, kuhu mees saaks oma riista lükata.
Kas just juhuse puudus, rohkem on asi jäänud vast meeste tahtmise taha. Olin kord saunas viie mehega, kõigiga sai kepitud, kuid ükshaaval.
Mitu meest oled ühel päeval rahuldanud?
Maksimum on seni olnud kaksteist.
Paljudel neist läks suuseksiga pauk lahti?
Ainult suuseksiga said oma spermalaarist lahti pooled. Enamik ei olnud neist enam võimelised järgmiseks roundiks, aega oli selleks liiga vähe.
Olen lugenud, et Saksamaa sadamalinnade lõbumajades on tüdrukute päevaseks normiks kümme meest, kelle teenindamise rahast peab ta osa ära andma. Kui võtad aga peale neid veel mehi vastu, siis saad kogu teenitud raha täielikult endale. Mitu meest võiksid sina päevas läbi keppida?
Ma arvan, et ehk kümme ongi maksimum.
Seda oled sa proovinud, kuid lõbumajas ei piirduta ilmselt ainult suuseksiga vaid seal antakse ikkagi vitule valu.
Aga ma tean, et seal maksab ka iga liigutus. Näiteks suuseksi eest tuleb 5 eurot, siis teine seks jälle 5 eurot, keerad kõhuli 5 eurot jne. Pealegi on seal aeg ette antud ja kui oled saanud oma paugu kätte, siis ongi kõik. Mina aga pole aega kunagi jälginud. Samuti seda, kui üks pauk on käes, siis peaks asi nagu lõppenud olema. Kui mehel on himu, las siis tegutseb veel.
Tuleme tagasi suuseksi juurde. Kas neelad alati sperma alla?
Kõike mitte. Pealegi mõnel tuleb niisugune suur ports, et ma ei mõista kuidas see kõik alla neelata, see lämmataks.

Kas erinevate meeste spermal on ka maitsevahe?
Ja üsna suur. Olen pannud tähele, et esimesel paugul on selle maitse parem kui pärast. Seega värskelt tekkiv, teise ja kolmanda paugu sperma on nagu vängem, kui see, mis on valmis olnud juba mõnda aega.
Ei loe et vänge, aga ikka lased suhu.
Mis ma saan teha, kui see meestele nii meeldib. Kordan, et mulle endale see eriti ei maitse, kuid töötuhinas ei pane seda ebameeldivust nagu tähelegi. Kord ütles mulle üks mees, et ma olin tema elus esimene naine, kes seksi ajal tema sperma täielikult alla neelas. Tegelikult kõik muidugi alla ei läinud, aga tema ei tabanud seda ära. See erutab teda hirmsasti ja nii tahab ta nüüd iga kord. Kui pauk on lahti minemas, siis võtab kiiresti välja, kondoom ära ja kohe suhu. Vahel tuleb enne lõpetamist aga tugevasti suuseksi teha, sest väljavõtmisega läheb kõik nagu tagasi.
Räägitakse, et prostituutidel on näonahk hästi sile, sest nad teevad sellele spermamaski. Kas sa ka seda moodust praktiseerid?
Spetsiaalselt selleks ei ole ma seda näole juhtinud. Kuid suust on seda kõikjale läinud. Kõige rohkem olen ikka rindadele lasknud ja siis kehale hõõrunud.
Kas esined korsetiga?
Tavaliselt on see mul kaasas. Aga tihti juhtub nii, et kui ma olen suure vaevaga paelad kinni pannud, siis mees hakkab neid kohe lahti kiskuma, nad on üldiselt kõik väga kärsitud. Kõik rebitakse ära, et ikkagi paljas naine oleks nende käes.
Meestele korsett siis ei meeldi?
Tõesti üllatavalt paljudele ei näi see midagi pakkuvat.
Ka mustad sukad jalas?
See on nagu natuke teisem. Ilmselt mõjub erutavalt, kui jalad üleval ja pole paljad vaid mustade sukkadega kaetud.
Kuidas pead lugu tuti raseerimisest? Kas pügad seda süstemaatiliselt?
Üldiselt ei raseeri ma tutti süstemaatiliselt. Kui aga lähen näiteks reisile, siis küll.
Ajad sa karvad tavalisse kolmnurka, südame kujuliseks, ümaraks või teed ainult mokkade ümbruse paljaks?
Üldiselt ikka alt, suurte mokkade pealt, mis erutab mehi. Muide, mul on olnud mitu meest, kes on näinud esimest korda raseeritud vituga naist. See on neile igatahes meelepärane.
Meeldib sul rohkem ise raseerida või lasta seda teha mõnel mehel?
Mulle meeldib lasta raseerida, see on hoopis mõnusam, kui ise seda tööd teha.
Sul on järelikult üks senjoor olemas, kes su tööriista ümber karvu ajab?
Põhimõtteliselt küll.

Kas see ka erutab?
Ja, eriti siis, kui on eelnevalt natuke midagi võetud.
See kujuneb siis asjalikuks eelmänguks?
Seda küll, sest kui kõik on korras, siis oleme mõlemad täiesti seksiküpsed, võib-olla rohkem kui muul viisil ette valmistudes.
Kas mehed üldiselt ka karvu ajavad?
Mida aeg edasi, seda rohkem satub minu kätte raseeritud mehi. Noortele meeldib väga ennast raseerida.
Meeldib see ka naistele?
Meeldib küll!
Värvid sa tuti karvu?
Üldiselt mitte. Kui, siis ainult pildi tegemiseks.
Kuidas sa naiste abilistest vibraatoritest lugu pead?
Kui need on harilikud, niisugused pehmed, siis on need meeldivad. Kõvad seevastu mulle ei istu.
On sul kodus üksi olles himu peale tulnud? Võtad siis vibraatori ja hõõrud endal paugu lahti? On sul üldse vibraator olemas?
Üks mees kinkis mulle tõesti selle, aga kodus ei ole ma seda kunagi kasutanud.
Aga meestel oled lasknud endale vibraatoriga mõnu teha? Või oled neid selle tegemise vaatamisega ärritanud?
Nii seda kui teist. Siis meeldib mul ainult kõva vibraator. Seda eriti siis, kui keegi hõõrub seda kliitori peal. On vast mõnus!
Kas mees saab sul kõdisti hõõrumisega paugu kiiresti lahti?
See sõltub eelnevast ärritusest, seega eelmängust. Kui ärritus on olnud tugev, siis võib see juba paari või isegi poole minuti jooksul toimuda. Kuid seda võib teha jätkuvalt. Kas pool tundi või enam, olen sellises, vibraatoriga tehtavas mõnus viibinud koguni tunni.
Oled proovinud ka jämedaid kummist dildosid?
See üks, mis oli, selle jämedust ei oska kohe üteldagi. See oli tõesti super, mille sissetoppimisega oli tõsine tegu. Pärast superpeenise väljavõtmist läks mehe käsi jumala vabalt sisse. Sinna oleks võinud siis teab mis kõik sisse ajada.
Kuidas üldse nii jäme riist sisse saadakse? Kas sind saab nii kõvasti üles ärritada, et lihased täielikult lõtvuvad?
Kogu see ettevõtmine oli mul kohtumise algul teada. Kuna aega oli meil küllalt, kogu öö, siis jätkus seda kõigeks. Suurt riista tuli tublisti määrida. Loomulikult olin üsna kõvasti ärritunud, sest eelnevalt sai teadlikult napsu võetud, muidu poleks see riist ilmselt sisse läinud. Mis suur, see ikka suur.
Kas sellega orgasmi ka said?
Ei. Võib-olla, et keegi saab, mina küll mitte.
Kuid nüüd oled sellegi viguri ära proovinud?
Seda küll, sest ma olen üldiselt ennem kitsa kui laia puusa ja auguga, aga kui vabalt sinna käsi sisse läks, see oli omamoodi põnev.
Kuidas hindad oma rindu, on need tundlikud või mitte?
Usun, et tundlikud. Mulle meeldib kui mees nendega tegeleb, see erutab.
Kas erutudes nibud lähevad kõvaks?
Üldiselt küll, kui oskuslikult suhu võtta, imeda ja natukene hammastega näksida.
Kes oli sul algul kõige parem keppija?
Oma esimene mees, arvasin, et temast paremat pole olemas. Tema, muide, minu süütust ei võtnud. Seejärel sain veel parema, oma teise mehe. Kuid siis tuli mängu see raha eest seksija. Temal oli pealegi suur seksiriistade arsenal, küll oli mitut sorti vibraatoreid ja kuulikesi, mis kõik tõstsid uudistamise juures erutust ja suurendasid seega hiljem ka mõnu.

Ega see ei jäänud viimaseks heaks meheks?
Oh ei. Seejärel tuli üks Anton. Ma pole siiani aru saanud, kuidas saab ühel mehel kogu aeg kõva olla. Algul olin temast vaimustuses, kuid kahjuks ainult algul.
Kui pikk temaga siis üks kepiseanss kestis?
Kogu aeg. Pidevalt, tundide viisi.
Räägi täpsemalt.
Kui lõuna ajal tema juurde läksin, siis läks kohe lahti. Kui esimene kord tuli tal ära, siis pärastpoole ta ei lasknud nagu tulla ja siis võiski riist kogu aeg kõva olla.
Kas ta võtab vahepeal ka välja?
Võtab ja ei võta ka. Ta võib su otsas pidevalt, nagu ühe hingetõmbega, tampida 20 või 40 minutit ja ei midagi. Siis võin talle vahepeal suuseksi teha ja ei midagi. Ta on niisugune, kellele ei meeldi poosid. Kõige rohkem tahab ta olla peal ja siis tema tambib ja tambib ja tambib, siis oleme mõlemad nii märjad, et linadest võib vett välja väänata.
Kas peal olles ta sind ära ei lämmata? On ta raske?
Peal olles on ta tõesti otse minu vastas ja siis tekib vahel nagu lämbumise tunne. Kui ta näeb, et ma enam ei suuda, siis keerame küljeli ja kõik jätkub vanas vaimus. Niimoodi võib ta keppida kasvõi tund aega ühtejärgi nagu pornofilmis. Hea, et tal ei ole suur riist, isegi keskmisest väiksem.
Mitu korda öö jooksul kepiseansse kordasite?
Öö jooksul tuleb ikka 10–12 korda.
Millal ta siis paugu lahti saab?
No ütleksin, et hommikul.
Kuidas tal ikkagi nii kaua ja hästi seisab? Kas ta tarvitab Viagrat?
Minu teada ei võta ta sisse midagi. Küll teeb ta mingisuguseid salapäraseid võimlemisharjutusi.
Arvad, et see aitab tal pauku tagasi hoida?
Eks need harjutused ehk ikka midagi annavad.
Seda kuuldes võib öelda, et olid sattunud hea keppija otsa?
Kõige parem oli temaga tõesti paar esimest korda. Siis ei seganud see, et iga tunni tagant sai tehtud ja öösel ei olnud suurt magamist. Imestan praegu, kuidas ma alguses sellele vatile üldse vastu pidasin. Nüüd, viimastel kordadel magame öösel ikka kolm-neli tundi. See asi on mind ära tüüdanud.
Kas kepite ainult voodis või ükskõik kus juhtub?
Harilikult ikka voodis.
Kuidas ta anaalseksi suhtub?
Talle meeldib väga.
Nii siis teetegi? Saab ta siis rutem paugu lahti?
Üldiselt küll, aga ega sellepärast tal riist veel lõdvaks lähe.

Aga kui Antonil läheb väljaspool kodu kõvaks, mis siis, kas saba veidi üles ja kohe sisse?
Nii oleme teinud reisil olles ühel laeval. Siis keppis tõesti püsti, mulle aga niimoodi ei meeldi, see on ainult hädavariant.
Algatus tuli muidugi temalt?
Loomulikult, kuigi tund aega tagasi me voodist alles tulime, kuid laeval oli omamoodi romantika, mida ta siis tahtis kasutada.
Kas Anton sai seekord paugu lahti?
Ei saanud.
Oled niisuguse mehe käes olles jõudnud ka sellisesse seisu, et enam lihtsalt ei jõua?
Kord on tõesti nii. Kuid siis ei olnud asi ilmselt selle öö suures seksis. Olin viis ööd järjest üleval olnud, kogu aeg seekord ei seksinud ja siis tuli magamatusest küll suur väsimus peale. Tuli niisugune soov rahulikult magada, et maksaks kasvõi peale, kui ta nüüd mind veidigi rahule jäätaks. Aga kus sa sellega, tead ise neid mehi. Kui on kõva, siis ainult annavad takka. Ma isegi ei mäleta, kas silm vajus vahepeal tõsiselt ka looja, kui aga laud avasin, siis temal higi jooksis ja pumpamine aina jätkus.
Aga kui hommikul jõudsid koju, said seal natukene olla ja jälle telefon, et tule. Kas saadad vahel ka mehe kuu peale ja ei lähe, sest tahad puhata?
Ega kliente saa niisama kuu peale saata, eriti siis, kui tunned teda ja ta lahkust. Lähed vastu tahtmist. Aga kui oled kohal ja asi hakkab susisema, siis väsimus nagu kaob ning tööl olles peab olema tegudeks valmis.
Seksibaarides oled sa muidugi käinud. Kas seal esitatu pakub sulle või ainult su partnerile midagi?
Olen niisugusteski kohtades käinud, kuid meil on need kuidagi teistsugused kui näiteks Soomes, kus esitatakse mingi seksiprogramm. Meil on seal läinud suureks raha kerjamiseks. Kui on inimesi vähe, siis on lausa piinlik, kui naine tuleb ja tõmbab püksikummi eemale, et pane sinna raha. Mille eest? Mõnes kohas istutakse isegi sülle, lootuses, et siis mehe rahakott rohkem avaneb.
Kas oled laval puhast seksi ka näinud?
Olen, Pariisis ja Bangkokis.
Mis seal kõige vahvam oli?
Kõige kihvtim oli see, kui pärast laval ehtsat seksimist tuli naine ja istus meile sülle ning mees hakkas teda keppima. Naise kehaosa oli minu partneri ja tagumiku osa minu süles.
Kas naine pani ühe jala sinu kaela taha?
Oh, ei. Ta ajas niisama jalad laiali ja lasi mehel keppida. Mehel on muidugi raske teenistus, sest ta peab õhtu jooksul niimoodi 5–6 korda esinema. Et mehel ikkagi kõva püsiks, selleks aitas naine kaasa. Muide, enne keppimise algust pani naine laval mehe riistale kondoomi peale. Need mehed, kes esimeses reas istusid, tahtsid muidugi seda naist katsuda, kuid mees lükkas nende kõikide käed ära.
Kas seal esines ainult seesama paar üksi?

Ei. Algul esinesid laval ka naised üksi. Siis võis neid küll katsuda ja silitada. Nad andsid esimeses reas istuvatele meestele isegi vibraatori pihku, ajasid nende ette istudes jalad laiali, et nad kunstmunni vittu lükkaksid. Algul mehed ehmusid, kuid peagi kogusid end ja läkski hõõrumiseks lahti. Vibraator oli muidugi väike, sest muidu ei saa kõigi etteastete korral külastajaile sellist lõbu lubada. Lisaraha ei küsinud selle eest aga keegi.

Oled ka nii palju keppinud, et vitt on kuivaks läinud?
Olen küll.
Mitmes mees siis juba oli?
Selline asi võib juhtuda ka esimesega.
Millest niisugune häda? Oled ju tööks hingeliselt ette valmistunud?
Põhjusi võib olla mitu. Esmalt kui ei ole tuju, pole õiget erutust ja näed hästi suurt riista.
Kas tekib hirm, et nii suur riist ei lähe äkki sisse?
Seda kartust vast pole, küll ta ükskord ikka läheb. See vaev nagu mõjub. Aga kui näiteks kondoom on kuiv, ilma määrdeta ja siis hakkab mees nühkima…
Kasutad sa alati oma kondoome?
Alati, siis on kindel, et need on värsked. Muide Soomes, eriti Helsingis kasutavad mehed ainult enda kondoome. Maakohtades peab aga omal varu kaasas olema.
On igasuguse vigurkujuga kondoome, näiteks kõrvade ja seaninaga. Kuidas need istuvad?
Neid olen suhteliselt vähe kasutanud. Ei ütle praeguse praktika juures, et need midagi erilist oleks. Aga võib-olla ei ole sellisega ka kõvasti tambitud.
Meestel on ju vanglates komme panna riista naha alla kuulikesi? Kas niisugusega oled seksinud? Pidavat väga mõnus olema.
Ei, niisugust pole ette juhtunud.
Suure hõõrumisega on mõni kondoom kindlasti ka katki läinud?
Sedagi on juhtunud.
Mis võib selle põhjuseks olla?
Ilmselt ikka kõva töö ja ka suur riist. Kui pikka aega tublisti nühid, siis järelikult ei ole kondoom nii kulumiskindel.
Kui kondoom rebeneb ja samal ajal pauk lahti läheb, siis võid ju rasedaks jääda?
Seda muidugi, selleks tarvitangi juba kaks aastat pidevalt tablette. Igatahes need on aidanud, ma pole ükski kord aborti teinud.
Kasutad sa ka libesteid?
Ei, tavaliselt mitte.
Miks?
Mul vitt niigi libe. Ega see kõrbekaev pole.
Kas igaks juhuks on see kotis ikkagi olemas?
Siis kui lähen tööle, kus on ette teada korraga palju mehi, siis võtan muidugi kaasa.

Kas sa teed vahet nimedes: lits, libu, prostituut, hoor, seksitöötaja või hoopiski armastuse kuninganna?
Mulle ei meeldi kui öeldakse hoor, absoluutselt kohe ei meeldi. Aga armastuse kuninganna – kõlab kuidagi meelitavalt ja ülendavalt!
Aga lits, libu?
Ükski neist nimedest ei meeldi. Kuigi ma tean, et ma olen nii paljudega vahekorras olnud, mõtled ikka, et ma ei ole veel niisugune.
Kavatsed seda ametit veel kaua pidada? Kas nii kaua kui jõudu ja tervist on?
Seda on väga raske ütelda, kuna tean, et sellest ametist on väga raske loobuda.
Miks?
Juba sellel põhjusel, kui ühe öö eest saab pool keskmist kuupalka.
Kas isa ja ema teavad, et sa sellist ametit pead?
Otse loomulikult ei tea.
Kust nende teada siis su raha tuleb?
Nende teada olen ma ühes firmas tööl. Veel arvavad nad, et mul on rikas armuke.
Nagu algul ütlesid, oled mõne teise naisega kõrvuti seksinud. Kuidas sa hindad nende seksioskust?
Ma ei tea kuidas nende tööd hinnata. Tundub, et nendel, kellega olen koos olnud on sisimas mingi üleolek. See aga meestele ei meeldi.
Milles see üleolek väljendub? Kuigi nad võtavad raha, ei taha nad nagu end seksitöö tegijaks tunnistada.
Just nii see ongi. Sageli sunnivad ka mehed nii mõtlema, sest nende jutt on sedapidi üleolev.
Kuidas hindad seksihäälitsusi? Kas sa häälitsed ja kas see tuleb sul loomulikult suurest mõnust või näitled oskuslikult teeseldes?
Meestele üldse häälitsemine meeldib ja see erutab neid kõvasti. Mina olen näitlemisega häälitsenud üldiselt väga vähe.
Kas häälitsemine pakub ka sulle endale naudingut?
Ja, pakub küll, seda enam kui mehele see meeldib. See on ju mõlemapoolne, andes märku, et vastastikku osatakse suurt mõnu teha.
Kui paljud mehed häält teevad? Kas ainult siis, kui pauk lahti läheb?
Ei, miks ainult siis. Mõni häälitseb kogu akti aja.
Kuidas sa vahekorras olemist üldse nimetad? Lisaks praegu öeldud aktile veel keppimiseks, taha panemiseks, soomlane ütleb ja kirjutab ajakirjades peamiselt ikka nussimiseks?
Seda ma ei tea, pole sellele nii otseselt mõelnud. Ütlen tavaliselt akt või seks, vahel harva ja keppimine.

Seksitöötajaist konkurente on sul palju. Kui lähed restorani või baari, kas su pilk ütleb kohe, kes on seksitöötaja kes mitte?
Teen ikka vahet küll. Need kes oma kindla kutiga lähevad, need pole harilikult nii ülesse löödud. Kuigi eesti tüdrukud riietuvad üldiselt väga litsilikult, ei saa selle järgi inimest kohe mingisse lahtrisse panna, kuid kui on sõrmed sõrmuseid täis ja sellele lisaks käitumine, siis saab asi selgeks.
Sellise meestehulga juures on mõni mees ilmselt sinusse ka armunud?
Neid on mul praegugi kaks. Esimesega suhtlen juba mitu kuud ja temaga lähevad asjad väga tõsiseks. Teine mees armus alles kuu aega tagasi. Esimene neist on vallaline aga teisel on vabaabielu naine, kellega ta elab koos. Ta ei tahtnud mulle seda algul öelda. Olin temaga ainult üks öö. Kuid järgmine kord oli veel üks mees, tugev 130-kilone, kellega seksisin algul. Käisime saunas ja voodis. Samal ajal sõitis armunud Bella paadiga järvel, kuid ma jäin talle ikka tõsiselt hinge.
Kuidas nii paksu mehega üldse seksida on?
Mitte kerge. Tema on muidugi selili ja mina pean peal istudes töötama.
Kas said tal paugu lahti ka?
Algul tegin suuseksi, siis panin kondoomi peale, kuid varsti oli tal pehme. Siis ei jäänudki muud, kui teha suuseksi ja siis saigi ta selle, mida tahtis, kätte.
Milline on sul olnud kõige noorem poiss?
Ma aastaid ei tea, aga käis viimases klassis.
Oli ta süütu?
Ei.
Kas on mõni süütu ka olnud?
Üks ütles, et on, aga seda ma ei usu. Ta tahtis õppida suuseksi tegema. Ma õpetasin teda, kus on kõdisti ja kuidas teha keelega kõige mõnusamalt.
Milline on olnud kõige vanem, keda oled teenindanud?

Kõige vanem on olnud 75-aastane.
Kuidas temal potents oli?
Uskuge või mitte, aga keppis kolmveerand tundi nagu noor nugis!

Kas meestel üldiselt riist seisab?
Üldiselt seisab küll. Väga harv juhus kui ei seisa. Siis on tavaliselt süü kärakal, kuid see-eest tehakse hommikul kõik tasa. Siis on nagu topelt tugevam ja mees himuram. Üldiselt nagu sellist probleemi pole olnud, et ei seisa, ju ei tulda siis üldse üritamagi.
Kui paljud nendest meestest, kellega sa oled seksinud, on abielus?
Enamus on abielus.
Miks sinu arvates käivad mehed üldse raha eest prostituutide juures?
Esmalt on see ikkagi vaheldus. Pealegi mulle on jäänud mulje, et oma naised ei suhtu seksi kuigi tõsiselt. Nad ei lase meestel endaga teha, mida need tahavad, mõtlen igasuguseid seksivigureid. Kui ta võtab endale aga raha eest naise, siis palun, teeme koos, mis sinu arvates on mõnus. Raha eest võib igat moodi teha. Ma olen olnud ka ühe sellise mehega, kes on esinenud pornofilmis. Tema peab kohe iga päev naist saama. Kõik naised ei ole aga selleks suutelised. Ju on ta just sellepärast poissmees. Selline ei ole muidugi igapäevane mees. Kuid oma kaasade kohta olen kuulnud mehi ütlevat, et naised ei hari end seksiks üldse. Nad mõtlevad, et kui viskavad end voodisse selili ja ajavad jalad laiali, siis nad ongi head naised.
Mõnu nõuab aga palju raha?
Seda muidugi. Kui ta tahab aga seda ilma rahata saada, siis minnakse tavaliselt baari või restosse naist otsima. Seal tehakse enne välja ja pärast võidakse seksist ilma ka jääda. Kulutused on aga tehtud, ja mitte väikesed.
Seks nõuab ka oskust? Kuidas sina seda õppisid ja praegu end täiendad? Kas pornofilmid õpetavad?
Pornofilme olen ma vaadanud igasuguseid, lõpetades kaki- ja pissimängudega, mis midagi ei paku. Aga kokkuvõttes tundub, et need on kõik ühesugused. Ei mingeid erilisi nõkse. Peamine tavaline akt ja kogu lugu. Aga mis seal salata, eks midagi ole sealtki saanud kõrva taha panna.
Kas pead end oskuste poolest üldse heaks seksitöötajaks?
Ennast on muidugi raske hinnata, kuid nagu ma olen tähele pannud, mehed minu töö üle ei nurise. Hoopis vastupidi. Kui oleme mitmekesi, siis ilmselt omavaheliste juttude järel tahavad mehed mind kõik esialgu vähemalt korra proovida. Teiste tüdrukute osas ei ole ma seda märganud. Tean isegi juhust, et üks kolleeg olevat teeninud ühes grupis kõvasti. Siis võttis keegi ka mind sinna kaasa. Seksisin seal mitmega. Hiljem selgus, et järgmiseks korraks paluti ainult mind. Huvitusin, kuhu see eelmine, esimene tüdruk jäi. Öeldi, et teda enam ei kutsuta, sest ta ei oska keppida. Kuidas nii? Ta viskavat end selili voodisse, ajavat jalad nii laiali kui suudab ja palun… Mina ei saaks küll nii. Kui oled ameti õppinud, siis tööta himuga.

Oled kohanud mõnda meest, keda nähes on seksihimu peale tulnud? Lihtsalt tahaksid teda saada?
On sellistki juhust olnud. Üks oli jalgpallur ja teine pornotäht. Mõtlesin, et maksaks kõvasti, kui saaks temaga voodisse minna.
Kui uuesti abiellud, mis saab siis su töövahendist? Kas leiad sellise mehe, kes sulle igal õhtul, ööl ja hommikul pakub seksimõnusid?
Seda ma olen mõelnud, et mul on väga raske leida meest, kes suudaks mulle kogu vajalikku pakkuda. Mul on olnud seni vaid mõni üksik, keda kujutaks ette oma mehena ja keda tahaks pidevalt. Ma mõtlen, et kui ma ikkagi kunagi abiellun, siis ei kavatse ma hakata oma meest petma. Ma vähemalt loodan seda.
Kas oled kindel, et oskusi ja kogemusi arvestades suudad sa oma mehele pakkuda kõike? Ja tema ka sulle. Aga kolme, nelja kuu pärast on seks tüütuseni tavaline, ei mingit uut ega ärritavat. Siis tahad jälle üle pika aja taas tõeliselt head tampimist saada.
See sõltub kõik mehest. Mõni võib olla äärmiselt solvunud kui teab, et ma käisin kuskil seksimas.
Aga kuidas on teistpidi, kui mees tuleb tööalaselt komandeeringult hommikul koju ja sa avastad pükstel spermaplekid?
See on sellepärast kole, et praegu liigub palju igasuguseid haigusi. Siis peaks ta selles osas olema äärmiselt ettevaatlik. Ja kui ta seda on, siis palun.
Sina selle kepiöö pärast lahku ei läheks?
Ei. Ma olen hakanud seksi teistmoodi, avameelsemalt suhtuma. See pole nii intiimne asi kui vanasti.
Sul on kaks last. Kas uuesti abielludes sünnitad veel kolmanda, neljanda?
Ma arvan, et kindlasti vähemalt ühe veel.

Kui saad kord omaette elamise, kas siis teed ühe toa ikka erootikahõnguliseks, peeglitega, üks lakke, teina seina äärde, et seks oleks põnevam?
Erootiliseks ilmselt küll. Kuid kõik seinad küll peegleid täis ei saa.
On sind kutsutud tööle mõnda lõbumajja?
Ei ole, sest ma pole ükskõik millisel tasemel seal töötavate inimestega selles mõttes kokku puutunud. Sinna ei läheks ma mingil juhul. Aga jutuajamist mul taolisel teemal siiski kord oli. Üks mees tahtis organiseerida lõbumaja ja see ahvatles mind tõesti.
Aga kui kutsutakse pornofilmi?
Sinna külla ei lähe.
Seal makstakse ju hoopis rohkem kui tavaliselt saad ühe öö eest.
Sellele vaatamata ei lähe.
Kui öeldakse, et näitame suurelt ainult seksi, nägu filmile ei jäta.
Seda juttu ma ei usu.
Kas tõesti pole sa ühegi ametikaaslasega koos olnud?
Tuli meelde, olen tõesti. Kord tahtis mu hea tuttav klient, et kutsuksime lõbumajast kolmandaks ühe noore tüdruku. Helistasime ja ukse taha tuli kolm, nendest ta siis valiku tegigi.
Mõjus grupiseks positiivselt?
Eks ikka. Mina olin tuttav, aga tulija võõras. Ta ei saanud algul aru, et milleks tema, kui juba üks tüdruk on. Varsti ta taipas, et mees tahab korraga kaht naist. Ilmselt ta sellist suurt seksi ikkagi ei saanud kui lootis, kuid kaks on ikkagi kaks.
On sul mõni sõber või sõbranna, kes teab, et sa sellist ametit peab?
Ei, seda ei tea mitte keegi. Kui praegust jutuajamist ja minu kliente sinna mitte arvata.
Kui tihti sa oma tööriista kontrollid?
Üldiselt üsna tihti, sest ei või iial teada…
Kui kehvades tingimustes on sul tulnud seksida?
Üsna kehvades. See oli alguses. Kord lükkasime toolid kokku, sellele pandi tekk peale ja läkski lahti. Üldiselt olen ma uberikest eemal hoidnud.
Meestega koos olles võetakse ka kärakat. Vahel ehk üleliia. Kas ülejoomisega on mõni ebameeldivus tekkinud? On sind mõni grupp mehi tahtnud vägistada?
Õnneks on vaid üks kord olnud ebameeldivus, siis tahtis üks mees oma sõbralt raha varastada. Kui see avastati, siis öeldi, et loomulikult mina võtsin. Süüdlane tehti aga kohe kindlaks. Vägistamiskatset pole olnud, sest üldiselt olen püüdnud suhelda intelligentsete meestega. Ja kui lähen sinna, kus on üheaegselt näiteks neli või viis meest, siis tean, mida nad kõik tahavad. Nad saavad seda ilma vägistamata ja soovi korral ei pruugi minu juurde tulla üksikult.

Su töögraafik tundub olevat üsna tihe. Mis teed aga siis, kui looduse tahtel peaksid puhkust pidama?
Eks need pahad päevad ole tõesti pahad ja segavad. Mul on olnud, et kuupuhastus nagu läks lahti, kuid ma loodan ikka esimese päeva tagasihoidlikule jooksule. Kord duši alt tulles polnud sellest kõigest mingit märki. Kui aga seksiks läks, siis hakkas nii jooksma, et voodi lausa lainetas. Mees oli õnneks mõistlik ja võttis seda kõike normaalse asjana. Kord hakkasid aga pahad päevad ettearvestatust varem. Siis tuli küll kõvasti mängida ja sättida, sest kokkulepitud aegadest ei saa ju ära öelda. Mitme päeva jooksul ei saanud õige mitu meest sellest üldse aru.
On nad tõesti nii pimedad?
Pimedad nad pole, kuid siis tuleb rohkem pesta, ka seestpoolt. Seksi ajal võtan poose, et mees ei saaks lükata väga sügavale. Muidugi rõhun siis kõvasti suuseksi peale.
Ja huuled peavad vastu?
Kui seekord satub mitu meest grupis olema, kes kõik tahavad, siis saavad huuled tõesti vatti. Kord olin sellest imemisest lausa väsinud ja lõpuks olid huuled paistes. Olin nagu rullmops ja hädas, sest iga suuseksi tegija teab, et tõsise töö korral näeb naine pärast tööd just selline välja.
Räägi ühest tõelisest seksiööst, kus sul tuli tegeleda mitme mehega?
Oi, oi! See on ju sama pikk jutt, kas suudad seda kuulata. Ehk teine kord.
Olgu siis pealegi. Kui aga keegi tahab sinu seiklustest ja seisukohtadest veel midagi küsida, mille peale ma ise ei tulnud, kas vastad?
Muidugi, miks mitte.
Ega siis muud, kui head vastupidamist ja suure ning paisuva peaga riista!

Vestles Janek Vaher