Miss Drag Queen Olivia Jones

1 minutit lugemist

Oliver Knöbel sündis 21. novembril 1969 Saksa väikelinnas Springes ja sai kuulsaks transvestiidikunstnikuna Olivia Jonesi nime all ja on kui Drag Queen kõikvõimalikel üritustel ja telesaadetes üles astunud.

Juba kooliajal astus Oliver transvestiidina üles, kindla sooviga tulevikus showbisnesis transvestiidina läbi lüüa. Miinuseks oli tema kasv 2,01 meetrit! Üldse on üks huvitav fenomen see, et mida pikem mees ja mida madalamaga häälega, seda suurem on ta soov olla naine!
1997. aastal saavutas Olivia Drag Queen’ina. Miamis võitis ta „Miss Drag Queen Of The World“ tiitli, võites arvukaid konkurente kogu maailmast. Auväärne tiitel sillutas Olivia tee telestuudiotesse. Nii on ta korduvalt kommenteerinud NDR-kanalil Christopher Street Day paraade.
Alates 2006. aastast korraldab Olivia Hamburgis Reeperbahnile ekskursioone, 2007. aastast ka sadamahuvireise. 7. novembril 2008 avas Olivia St. Paulis baari Olivia Jones Bar, 2010. aasta mais aga nn Olivia Wilde Jungs Tabledance’ baari, kuhu tohtisid siseneda ainult naised.
2010. aasta augustis esines Olivia Reality-show’s „Das Tier in mir“ (loom minu sees). Võidupreemia 5000 eurot annetas ta loomakaitseorganisatsioonile PETA.
Olivia on oma transvestiidirolli populaarsust ja ekstravagantset üleastumist Drag Queen’na kasutanud korduvalt sotsiaalsete projektide toetamiseks. 2016. aastal esitas ta kaebuse AfD vastu vihakõne pärast ja üritas oma Facebooki saidil selgeks teha, et on täiesti väär panna võrdusmärk homoseksuaalsuse ja pedofiilia vahele.
2013. aasta sügisel nimetas Springe Olivia Jonesi ametlikult linna ausaadikuks. 2017. aasta juulis annetati Oliviale au Pride Award 2017, mida annetatakse vaid väga harvadel juhtudel. Eriti rõhutati tema poliitilisi seiskohti ja tema mõju elu mitmekülgsetele avaldusvormidele.
2013. aasta detsembris laskis Olivia oma jalgu 6 cm võrra lühemaks opereerida, nii et tema pikkus on nüüd „kõigest“ 1,95 m. Küsitava vajalikkusega operatsiooni tagajärjeks oli see, et ta pidi mitu kuud liikuma ainult ratastoolis.

MAAJA