Minu mees armastab teist meest!

5 minutit lugemist

Kui Kristiine korteri ust lukust lahti keeras, tekkis tal kummaline eelaimus. „Ma jõudsin tunduvalt varem koju, kui olin lubanud, sest aeroobikatund jäi treeneri haigestumise tõttu ära,” räägib Kristiine. „Priit, minu mees, ei osanud seda kindlasti arvestada. Korteris oli hiirvaikne. Magamistoa uks oli riivis. Läbi ukse oli kuulda kõnekõminat ja Priidu naeru. Mul pidi süda seisma jääma: ta madistab teise naisega ja pealegi meie magamistoas! Algul tahtsin minema joosta, kuid siis paiskasin ukse tugeva hoobiga lahti. Ja mis ma nägin: voodis aelesid teineteise embuses kaks ihualasti meest – Priit ja tema parim sõber Tanel!”
Kristiine meenutab: „Esimesel hetkel ei teadnud ma, kas nutta või naerda. Ühest küljest tundsin kergendust, et see polnud teine naine. Kuid teadmine, et mu mehel on armuke, oli mulle šokk.”

Sel ööl ei saanud abikaasad sõba silmale ja üritasid asju selgeks rääkida. Priit selgitas Kristiinele ikka ja jälle, et tema suhe Taneliga ei võta naiselt midagi ära, et seksimine sõbraga ainult rikastab tema intiimelu, pealegi saavat ta oma sõbraga mürades nautida ka passiivset rolli, mis naisega seksides pole mõeldav. Oma sõbrast ei ole ta nõus mingi hinna eest loobuma. Kristiinel kulus mitu nädalat, et olukorda endale teadvustada ja sellega leppida.
Kristiine: „Ainuke mõeldav alternatiiv oli Priidust lahku minna. Niisiis püüdsin teda mõista, seada ennast tema olukorda. Oli ju selge, et ta ei teeks seda, mis on talle vastuvõetamatu. Tõsi, aja jooksul on Kristiinel tekkinud vastupandamatu soov seksida kahe mehega. Kirglik armuöö kolmekesi — see juba oleks midagi. Kristiine: „Ainuüksi mõte sellest, et kaks meest mind üheaegselt hellitavad on väga erutav. Kuid teisalt kardan, et see on mulle siiski liiga ränk katsumus, kui ma peaksin Priidu ja Taneli omavahelist õrnutsemist kõrvalt pealt vaatama. Seepärast jääb vähemalt esialgu Tanel minu mehe armukeseks.”
38 protsendil naistest ja 27 protsendil meestest on sageli biseksuaalseid fantaasiaid, kuid ainult üks kolmandik neist üritab oma unistust ka teoks teha. Kui naistevahelisele seksile vaadatakse kui süütule õrnutsemisele, siis seks kahe mehe vahel on tänini tabu. Seepärast peavad biseksuaalsed mehed oma kalduvust varjama või koguni alla suruma.

Ka ärimees Oliver (25) Tallinnast võitles kaua soovi vastu teise mehega seksida. Oliver: „Kui ma 20-aastasena esimest korda märkasin, et mõte teist mehe riista katsuda mind erutas, haaras mind lausa paaniline hirm. Ma kartsin kohutavalt, et olen homo. Samas mõtlesin oma konservatiivsetele vanematele, kes tahavad, et ma tulevikus nende äri üle võtan, abiellun, ja nad hakkavad siis minu lapsi kantseldama.
Kaks aastat tagasi reisisin koos sõpradega Taisse. Me sõitsime mööda jõgesid, rändasime dzunglis ja veetsime õhtuid lõkketule ääres. Margus, üks minukaaslastest, hakkas mulle hirmsasti meeldima. Tema sitke treenitud keha erutas mind väga. Reisi viimasel õhtul telkisime ühe jõe kaldal. Kõik jõid kõvasti õlut ja jäid varsti üsna purju. Mina ja Margus läksime seltskonnast eemale ja hakkasime teineteisega flirtima. See oli fantastiline. Seni teadsin ainult seda, mida naisega peale hakata, millal midagi teha või öelda. Kuid mehega? See oli minule täielik terra incognita. Lõpuks pugesime minu telki. Oli ülimalt erutav kogeda, kui ettevaatlikud me olime.

Meestevaheline armastus – ikka veel tabuteema…

Ma ei suuda unustada, kuidas Margus mu püksiluku lahti tõmbas ja mu riista pihku võttis. Ma mäletan, kui arglik ja kobav oli meie esimene suudlus ja kuidas me lõpuks ennast teineteise külge imesime. Seejärel hakkasime teineteist õrnalt silitama. Ma pidin mõnust ära minestama, kui Marguse sõrmed üle minu keha libisesid. Ma olin alati ette kujutanud, et seks meeste vahel on midagi toorest ja isegi vägivaldset. Ei midagi sellist! Seksimine Margusega oli uskumatult hell ning palju nauditavam kui kõigi nende naistega, kellega ma seni seksinud olin. Ja mis kõige kummalisem – meie vahel ei olnud mingit rollijaotust. Naise puhul on asi selge: mina olen võtja, tema anduja ja kogu lugu! Tol Margusega veedetud ööl tajusin, kui nauditav ja erutav võib olla aktiivne partner, kes on sinuga ühel lainel, kellele pole vaja midagi ette näidata ja kes ei esita kohatuid küsimusi. Minus tärkasid uued tunded. Ma kogesin hoopis teistsugust iha, mis oli pealegi väga tugev. Tol ööl sai mulle nii mõnigi asi selgeks ja ma hakkasin paljusid asju nägema teises valguses. Oliver: „Margust ei ole ma pärast puhkust enam kordagi näinud, kuid ma mõtlen talle sageli armastuse ja õrnusega.” Juba terve aasta on Oliveril tüdruk. Oliver: „Nüüd ma tean, et olen suuteline armastama nii naist kui ka meest, kuid mitte mõlemat korraga. See tähendab, et, kui mul on tüdruk, ei taha ma meestest midagi teada ja vastupidi. Siiski ei taha ma ennast mingitesse raamidesse suruda, sest minu meelest peaksid just armastuses ja seksis olema piirid vabad.”

Biseksuaalsus – piiramatu lõbu ja nauding
Sünnist alates püütakse mehi ja naisi kasvatada kindla rolliskeemi järgi. Naisest kasvatatakse passiivne ja õrn armastaja. Mehest peab aga saama kirglik ja tormiline vallutaja. Kuid seksuaalsus on palju mitmepalgelisem. Igas inimeses on varjul soov olla kord vallutaja, kord anduja. Tänu emantsipatsioonile on klassikalisse rolliskeemi tekkinud mõrad. Üha rohkem naisi söandab seksimisel olla aktiivne ning julgeb oma soove otse välja öelda. Mehe emantsipatsioon on aga toppama jäänud. Seda näitab ka asjaolu, et paljud mehed ei julge oma biseksuaalsust välja elada. Kuid just biseksuaalsus pakub naudingu saamisel piiramatuid võimalusi.

MAAJA