Minu imearmas auto!

1 minutit lugemist

Iga kümnes mees vastas Inglismaal korraldatud küsitluses, et peab oma sõiduautot kallimaks, armsamaks ja südamelähedasemaks kui oma naist või sõbrannat.

Ning 4% läks koguni nii kaugele, et soosis ses plaanis autot ka oma lihastest lastest enam. Taoline vähemus on seega olemas ning polegi eriti väikesearvuline, selgus autopuhastusvahendite tootja Turtle Wax tellitud uurimusest. Mõned isad ei luba oma lapsi armsatesse autodesse sissegi astuda. Veerand meestest pidas autot kõige väärtuslikumaks omandiks ning suurloterii võitmise järel soetaks unistuste superauto iga teine mehepoeg. Iga kolmas armastab lihtsalt oma autos istumas käia – kuulata muusikat, teha suitsu, passida seal niisama ja nautida… Aga pole hullu – vastukaaluks teatas 5% naistest, et peavad oma autost rohkem lugu kui oma mehest või kavalerist. Ning kui neile antaks valida garderoobi ja auto kaotamise vahel, eelistaks iga neljas naine pigem sõiduki säilitamise kasuks.
Kaks kolmandik meesterahvastest on veendunud, et hinnaline ja kiire auto avaldab naisterahvastele muljet ja võimendab nende mehelikkust. Ent vaid viiendik naistest möönis, et meeste ägedail masinail nende üle säärane mõju on.

MAAJA