Millisena kujutavad naised ette täiuslikku meest?

1 minutit lugemist
Täiuslikul mehel on ainult üks väike viga: ta otsib täiuslikku naist!

Kui Inglismaal korraldatud uurimuse andmeid uskuda, siis on naistel täiuslikust mehest üsna selge ettekujutus. 25% küsitletud naistest leiab, et „Mr. Perfecti” aastasissetulek võiks olla vähemalt 18 000 €, ta peaks kinkima roose (47%) või kalli käekella (41%), kandma Levise teksaseid ja valget T-särki kirjaga „White” (47%). Seksimisel peab ta vastu pidama vähemalt kaks tundi (19%) või isegi terve öö (8%). Eriti meeldivad on mehe ilusad silmad (33%), armas naeratus (28%), musklid (24%), suur ja jäme peenis (23%). Kõige tähtsam on aga siiski huumorimeel (52%) ja intelligentsus (31%). Kahjuks pole keegi täiuslik!

Millest naised veel unistavad?
Eksib see, kes arvab, et kõigi naiste unistuseks on kohata unelmate printsi. Ainult 13% naistest unistab „tõelisest mehest”. Naiste unistuste edetabel on hoopis selline: tervis (69%), ilusad reisid (50%), perekond ja partnerlus (44%) ja lotovõit (41%). Unistus suurest armastusest kahaneb naistel aastatega kiiresti. 42% (16–29), 21% (30–44), 9% (45–59) naistest loodab leida ideaalset meest. Ainult 1% üle 60-aastastest naistest loodab veel leida unelmate printsi valgel hobusel.

Mees – milline ta olema peaks ja milline ta ei tohiks olla
Mees, kes küüsi lakib on kõike muud kui mehelik. Nii arvab 85% küsitletud naistest. Pea iga teine naine ja kaks kolmandikku küsitletud meestest leidis, et ebamehelik on hiiri karta. Kolmandale kohale jäävad mehed, kes koovad või heegeldavad. Vaimustust ei tekita ka kaisukarusid kollektsioneerivad mehepojad ja need, kes kannatavad potentsihäirete all või valavad pisaraid.

©MAAJA

NB! Loe ka:
Kuidas meest õnnelikuks teha?