Märgid, mis näitavad, et naine on voodis hea

2 minutit lugemist

Siinkohal seitse märki, mis annavad aimu ja lubavad oletada, et naine on voodis väga hea. Rutgersi ülikooli antropoloog ja kirjanik Helen Fisher kinnitab, et võrgutav käitumine ja seksikad rõivad ei räägi naise seksioskustest tuhkagi ja tegelik sära peitub sootuks milleski muus.

1. Ta suudleb hästi

Seksuoloog Ava Cadelli sõnul räägib suudlemine seksioskustest väga palju. Suudeldes tasuks tema sõnul jälgida kehakeelt: kui naine suudeldes oma käsi paigale ei jäta ja oma emotsioone näitab, on ta tõenäoliselt julge ja tegus ka voodis.

2. Te räägite sarnaselt

Sotsiaalpsühholoogia professor Michael Cunningham soovitab jälgida verbaalset käitumist ning kõne rütmi. Kui need on teil omavahel sarnased, klapib professori sõnul üsna tõenäoliselt ka seks suurepäraselt.

3. Ta on julge

Noored naised on antropoloog Helen Fisheri sõnul sageli liiga krampis ja ei naudi seega ka vahekorda sajaprotsendiliselt. Vanem naine teab, mida soovib ja ka ütleb seda. Nooredki võiksid Heleni sõnul sama teha.

4. Ta on hea tantsija

Jälgi, kuidas ta tantsib! Hea tantsija on energiline, hea rütmitajuga, sotsiaalne ja enesekindel.

Kes tantsib hästi, on ka voodis hea.

5. Ta teeb ettepaneku süüa mõnel õhtul Tai rooga

Naine, kes teab, mida tahab, räägib oma plaanidest selgelt ja konkreetselt, on enesekindel. Ja seda mitte ainult köögis, vaid ka voodis.

6. Ta oskab sööki nautida

Jälgi, kuidas naine sööb: kas ta naudib seda või lihtsalt täidab kiirelt kõhtu? Psühholoog Candida Royalle sõnul on aeglaselt söövad naised ja kes toitu nautida oskavad, paremad armastajad ning naudivad pikka vahekorda.

7. Uuri, mis ta lemmik jäätis on!

Maitsete ja lõhnade asjatundja, neuroloog Alan Hirschi sõnul võib ideaalse partneri leida ka jäätisetesti abil! Kõlab veidralt, kuid Alani meelest tasuks uurida, mis jäätiseid naine eelistab ning võrrelda neid oma maitse-eelistustega. Hirsch on teinud koguni uuringu, milles analüüsiti lemmikjäätiseid ning partnerite iseloomuomadusi. Tema sõnul on näiteks kohvimaitselist jäätist nautivad inimesed dramaatilised, head flirtijad ning võluvad isiksused, kes sobivad hästi kokku maasikamaitselist jäätist nautivate inimestega. Naine, kelle lemmikuks vaniljejäätis, sobib aga kokku mehega, kes sööb meelsasti jäätist, kus ei puudu vahukommid, šokolaadinööbid, pähklid ja muu. Neile, kelle lemmikuks piparmündijäätis, sobivad ideaalselt teineteisega.

©MAAJA